Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...23242526272829...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61354
Re: Detox Před 3 rok  
Michal napsal:
můžu říct, že alkohol byl pro mě snesitelnější než vysadit benzodiazepiny

Nediv se - benzaky jsou statisticky nejhorsi zavislost jaka muze byt. Ted absolutne nechci jakkoliv zlehcovat alkohol nebo drogy ale vysazovat chlast, heroin nebo piko je prijemne posezeni v nedelni skole proti rozjetym benzakum . Znal jsem par lidi ze skoly co stejne jako ja spadli do zavislosti - prevazne chlast a pervitin. Zavislost, deprese, znicene zivoty a vymenili sve zavislosti prave za benzodiazepiny ktere jim pomohly se z toho dostat. Smlouva s dablem
a vsichni mrtvi, vsechno sebevrazdy (vek do 50ti). Rvali se s tim roky a nakonec to stejne nedali .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61355
Re: Detox Před 3 rok  
Eliška napsal:
Dekuju, zítra ještě písnu s nějakou tou poslední panikou a pak napíšu až z/po detoxu a podám podrobné info

Drz se! A presne jak Ti uz vyse psala Edna - detox je prvni krok z mnoha ktere MUSI nasledovat pokud se z toho chces dostat. Az bude po vsem a Ty vyjdes ven - nesmis se zastavit! Premyslej a planuj a pripravuj se co budes delat dal. Cista domacnost, omezeni pristupu ke chlastu a hlavne cinnost a cinnost a zase cinnost. Budes mit najednou strasnou spoustu volnyho casu ktery jsi do ted travila nalita a svine zavislost bude cekat a snazit se Ti do nej vecpat. Pripravenym stesti preje .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61358
Re: Detox Před 3 rok  
Co teda považuju za nejsilnější závislost jsou tvrdé drogy. Vím snad o jednom člověku co se z tvrdých drog dostal a to jen díky tomu, že ji nechali odsedět celý trest a nepovolili ji návrat po půlce trestu, protože patrně věděli, že je to ještě málo, jaksi měla trochu protekci. Jde o dceru známého fotografa. A pak se jí stala skvělá věc, že ihned po propuštění prostě jí domluvili setkání a vztah a vlastně to, že ihned šla do manželství, děti rodina a práce v pomoci narkomanům ji vlastně zachránilo. Také má dobré názory vyloženě odžité, četl jsem s ní několi interview na internetu. Fakt ví o čem mluví a umí to vysvětlit. Podle mně tady je určitý návod jak odabstinovat. Patrně ta doba je skutečně někde okolo tří let(si odseděla natvrdo ve vězení bez drog), aby to vyšlo. A tři roky se koncentrovat a dávat si pozor, to je patrně o osobnostních vlastnostech a tudy patrně vede cesta k opravdu pevné celoživotní abstinenci. Howgh, moc tu plkám.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 13:35 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61359
Re: Detox Před 3 rok  
Nedopustit přesmyk na jinou drogu je majstrštyk.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 13:46 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61360
Re: Detox Před 3 rok  
Já o benzákách vím téměř vše, jakožto bývalý 2letý uživatel, který žil v domnění, že se léčí ( moje blbost a neznalost). Je to doslova droga na předpis, v českém zdravotnictví nadmíru předepisovaná a jak píše Gennosuke, vyabstinovat z alkoholu nebo benzáků je teda velký rozdíl. Na toto téma jsem byl vyhozen od svého psychiatra, kdy došlo na komfrontaci, kdy neměl argumenty a ptal jsem se ho jak vědomě může pacientům roky předepisovat benzáky, který jim zlikvidují jak duševní, tak fyzické zdraví. No těžko se argumentuje, když sám ví, že je to špatně. Benzáky se mají vrtá jen jako SOS tabletka například u panických atak, nebo krátkodobě v řadech týdnů než zabere jiná medikace - AD nebo k překlenutí absťáku právě u alkoholiků, výjimka je snad epilepsie. Jánty velký rozdíl mezi absťáky na například pervitinu a benzo je ten, že u pika Ti nehrozí živit ohrožující stavy, kdežto u benzo ano, srovnatelnost nemůžu posoudit. To je ve zkratce a držme se od tady toho svinstva dál. Kdybych musel volit chlast / benzo, volím chlast.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61361
Re: Detox Před 3 rok  
Prášky se mi neosvědčili, vrátil jsem se v pudu sebezáchovy ke konzumaci pivní desítky po hospodách a bufetech v společnosti alkoholiků pivního typu.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 14:09 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61362
Re: Detox Před 3 rok  
Taky mám sklony k závislostem, ale jsem si jich vědom. Například po alkoholu, kdy jsem trpěl na únavu, jsem přeskočil na energy drinky, proto je fajn si dělat zdravé závislosti ať už sport, jídlo, sex,káva v určitém množství apod. Už se k tomu dal nevyjadřuji ať nezaspamuju vlákno Elišky
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61363
Re: Detox Před 3 rok  
Mám dotaz, jak řešit fenomén zahrádek a sportovní aktivity zejména v létě. Pro mne je to téměř neřešitelný problém. Mít auto tak snad vletím do auta jak trysková myš a ujedu domů, ale musím dloho cestovat a pohybovat se vlastně neustále kolem nějakých pivních zahrádek. Neřešitelné asi.
A právě propadám často spleanům a nevysvětlitelným změnám nálad, které jaksi pociťuji, že vyřeší "pár piv(slovy tak osum v létě v parnu na zahrádce)" jinak budu mít depresi zbytek dne...

Jistě nejjistější by bylo nesportovat, nechodit nikam, být pořád doma, nechodit tam kde jsou lidi v létě a zavřít se po práci doma. To nevím jestli je moudré , když toto dělám celý podzim a celou zimu.. Kde potom načerpat sílu na to přežít zimu?

Budu vděčný za každou odpověď, sám jsem jaksi už dopadl v nápadech invencí na dno.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 15:36 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61364
Re: Detox Před 3 rok  
Tak pokud si budeš za čas abstinenci jistý, tak můžeš sedět třeba v hospodě u kofoly a sedět se svými kumpány dále. Ale já teda vydržím hodinu a odcházím a mám nové přátele u kterých není chlast na prvním místě. Moji alko kamarádi pijou dál a chlastaji ligu, třeba teď během Covidu není den, kdy by se nesešli a nechlastali, já tam nejdu nemám zájem, proč pak poslouchat opilecké kecy, po určitém čase, kdy nejsi na "stejné vlně" mě konverzace stejně nebaví. Za mě nejlepší volba je nechat tady ty lidi jako minulost a najít si kamarády, kteří tráví čas lepším způsobem
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61365
Re: Detox Před 3 rok  
Taky dobrý názor. S těmi nejhoršími alkoholiky se asi přestanu bavit úplně, nakonec je znám jen z hospody. Patrně jestli přežili koronavir, tak tam budou chlastat až do smrti.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
Nahoru
Stránka: 1...23242526272829...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter