Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...31
Dolů
Téma: Detox
*
#60899
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško i já nad Tvojí prací smekám!!! Vím, co dokáže stres v práci a to jsem nedělala na ARU. Moje první cesta byla také do lednice s vínem a byl to pro mě jediný motor. Jenže motor na chlast nejede.
Naprosto chápu ten Tvůj strach. Podle mě jsi strašně silná ženská a najdeš sílu zvládnout i tohle. Jasně, že máš strach. A logicky máš strach i z abstinence. Ale na to teď opravdu nemysli. I pak budeš muset zvládat den po dni. Nemohla by jsi do doby, než nastoupíš na detox vyhledat pomoc adiktologa. Určitě by Ti to pomohlo ke zklidnění té strašné paniky co v Tobě teď je.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60900
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
To jsem mívala po práci také- rituál spojený s první cigaretou, prvním napitím, a úlevou, že už jsem doma, že už si můžu dát, aniž by mě někdo viděl.

Teď už to přes týden bývá v pohodě, víkendy jsou stále problém a je mít potřeba přesný víkendový plán. Pro mě je to tak, že čím víc odkládání práce, poflakování, tím víc cravingu.

A souhlas s Michalem. Potom, co jsem přestala pít, mi více cizích lidí samo řeklo, že to tušili. A já trubka si myslela, že to neví ani ti, se kterými bydlím- moje děti.
Věděly to, pochopitelně, a ke konci už mi to i řekly. Každé dítko jinak.

Jedno dospělé dítko se smutkem v očích: Mami, neměla bys tolik pít...
Druhé dospělé dítko takto: Nemluv na mě, když seš ZASE ožralá...

Tak to jen na okraj k tomu, jak vychytaně jsem si myslela, že ty svoje hladinky maskuju.

Jinak píšeš, že Ti seberou alkohol a prášky. Na tuhle vražednou kombinaci opravdu bacha, jednou jsem se po ní sesunula k zemi, omdlela jsem. Od tý doby jsem věděla, že buď chlast a blbé spaní nebo Rivotril na spaní ale bez alkoholu.
Teď už ale spím dobře, léky nepotřebuju.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60901
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Simona napsal:
Nemohla by jsi do doby, než nastoupíš na detox vyhledat pomoc adiktologa. Určitě by Ti to pomohlo ke zklidnění té strašné paniky co v Tobě teď je.

Měla jsem adiktologa, minuly rok, kdy jsem poprvé požádala o pomoc. Domluvil mi tenhle detox (to bylo 24.3.2020) ale přišel nouzový stav a detox se zrušil AC práci to vypuklo a já byla asi rada, ze nastoupit nemusím.. tak jsem ho zazdila. A teď se mu bojím zavolat, aniž bych detox neměla za sebou a i tak se bojím, že nevím...
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60902
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško, rozhodně mu zavolej! Adiktolog není od toho, aby Tě soudil a pomáhá i s relapsem. Neodsuzuje! Udělej další krok a zavolej mu. Uvidíš, že se Ti strašně uleví. Na myšlenky na celoživotní abstinenci se teď vykašli. Ty Tě budou v téhle fázi jen ničit. Postupuj opravdu pomalu krok za krokem a časem zjistíš, kolik jsi toho ušla.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60903
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Símo, může teď být trochu problém, mně dnes volala terapeutka, že zítřejší sezení se skrze lockown ruší, konzultace jen on-line či telefonicky...
Ale zatím to nějak zvládám, tak doufám, že to prozatím přežiju i sama a s pomocí místní terapeutické jednotky:-)
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60904
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško, děsíš mě, jak můžeš fungovat v práci? To si toho nikdo nevšimne? Proboha pracuješ ve zdravotnictví, a na ARU jde o životy. Musíš mít v sobě hladinku každý den. Pokud v tom jedeš tak dlouho, tak to máš obrovský štěstí, že se něco nestalo. V tomhle případě ti detox pouze malinko pomůže, pravý absťáky(podle toho jakou máš spotřebu chlastu) teprve přijdou. A u tebe asi bude genetická dispozice. Otec, strýc. Nevím co na to tvoje rodina? Ono se léta pochlastává a pak peklo. Přečti si mé vlákno, Abstinence,jak žít po závislosti. Tam nechávám nahlédnout do té hrůzy, kterou jsem prožila.
Pořád to tady opakujeme, pokud nechceš přestat ty sama, nikdo a nic ti v tom nepomůže. Je to souboj s větrnými mlýny, které máš v hlavě. Přiznej si, že máš velkej průser a začni s tím něco dělat....bez výmluv. Asi se ti to zdá drsné, ale ono to tak je....drž se...a piš sem....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60906
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Símo, může teď být trochu problém, mně dnes volala terapeutka, že zítřejší sezení se skrze lockown ruší, konzultace jen on-line či telefonicky...
Ale zatím to nějak zvládám, tak doufám, že to prozatím přežiju i sama a s pomocí místní terapeutické jednotky:-)



Edno, jsem ti k dispozici, můžu ti poslat adiktologická skripta, a můžu i poradit(zasvěceně). Bezzubý zubař je nejlepší poradce.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60907
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Ivana napsal:
Eliško, děsíš mě, jak můžeš fungovat v práci? To si toho nikdo nevšimne? Proboha pracuješ ve zdravotnictví, a na ARU jde o životy. Musíš mít v sobě hladinku každý den. Pokud v tom jedeš tak dlouho, tak to máš obrovský štěstí, že se něco nestalo. V tomhle případě ti detox pouze malinko pomůže, pravý absťáky(podle toho jakou máš spotřebu chlastu) teprve přijdou. A u tebe asi bude genetická dispozice. Otec, strýc. Nevím co na to tvoje rodina? Ono se léta pochlastává a pak peklo. Přečti si mé vlákno, Abstinence,jak žít po závislosti. Tam nechávám nahlédnout do té hrůzy, kterou jsem prožila.
Pořád to tady opakujeme, pokud nechceš přestat ty sama, nikdo a nic ti v tom nepomůže. Je to souboj s větrnými mlýny, které máš v hlavě. Přiznej si, že máš velkej průser a začni s tím něco dělat....bez výmluv. Asi se ti to zdá drsné, ale ono to tak je....drž se...a piš sem....


Já už konečně přestat sama chci. Ptoto ta panika z toho co mě čeká.

A ano. Můj strýc je léčený alkoholik přes 20 let bez chlastu, můj otec je alkoholik, co nikdy nepřestane vlastní vůli, jejich matka byla největší notorička našeho města (mrtvá). Matka s psychiatrickou poruchou závislá spíše lékově

Hladinku mám nonstop i kdybych ji neměla. Problém nastává, když ji nemám. Mužů třeba narovinu říct, že jsem musela jet přednášet do jiného města, dala jsem si pozor, abych ráno byla strizliva na řízení.. dejchla jsem si 0.0 ale ??? Ten stav co mám když jsem strizlivá mi přijde, jak kdybych měla 2 promile.. nesoustredenost, točí se hlava, jsem jak jalová
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60909
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Začínající absťák, no...
Pro mě byl vždycky horší druhý den nepití než ten první.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60910
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Začínající absťák, no...
Pro mě byl vždycky horší druhý den nepití než ten první.


Já zatím neznám co je druhý den
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter