Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...31
Dolů
Téma: Detox
*
#60945
Re: Detox Před 3 rok  
Eliško, já Ti napíšu trochu z jiného soudku.
Rvu se s tím už 7O dní. Některé dny byly děsné, ale některé neskutečně, fakt neskutečně krásné. Dny, kdy si nevzpomeneš...

Paradoxně nejhezčí nebyly dny, kdy všechno nejelo jako na drátkách. Lepší jsou dny s normálními starostmi.

Detox je jen nutný start.
Pak to teprve začne. Detox (zvlášť pod dohledem lékařů) jistě vydržíš.
Připrav se, že zen boj začne až potom.

Já dnes den 7O, doma HO, vše jde jako na drátkách... a já od rána myslím na to, kdy už zavřou náš obchod a ulehnu do peřin, abych nevyběhla koupit.
Zato den 65- 68, kdy jsem byla mimo domov a ve společnosti, kde se i popíjelo, absolutně žádné chutě...

Jojo, takto to je. Každý to má jinak.

Detox vydržíš jistě, spíš přemýšlej o tom, co po něm dál.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60946
Re: Detox Před 3 rok  
www.prevent99.cz/ap/

nebo zkus linku důvěry pro alkoholiky Nejlépe hned.

Telefon AT poradna: 724 584 283 (každý čtvrtek 17 – 22 hodin)
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60948
Re: Detox Před 3 rok  
Eliško,
tady máš kontakt, Monika je žena, která prošla naším peklem. Mluvila jsem s ní a dokáže empaticky poradit. Ví o co kráčí. Zkus to .....a uvidíš



www.monikaplocova.cz/
775 955 004
Poslat zprávu
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60950
Re: Detox Před 3 rok  
Ivana napsal:
Eliško,
tady máš kontakt, Monika je žena, která prošla naším peklem. Mluvila jsem s ní a dokáže empaticky poradit. Ví o co kráčí. Zkus to .....a uvidíš



www.monikaplocova.cz/
775 955 004
Poslat zprávu
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Dekuju
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60969
Re: Detox Před 3 rok  
Eliška napsal:
[b]Absolutně nedokážu pobrat co přijde potom týdnu

Elisko z toho co pises mam pocit ze jsi v koncich a nevis jak dal. Nad Tebou se jako hora tyci ten obrovsky prusvih co jsi vlastni hlouposti stvorila a hrozi Te zavalit a rozmackat. KLID! Je to vazny, hodne moc vazny ale neni to neco co by neslo zvladnout! Budes-li chtit ovsem!

Ten detox by jsi podle meho nazoru zvladla i sama doma - idealne v pripade ze by byl nablizku nekdo kdo by Te ohlidal a pomohl Ti. Pod odbornym dohledem to bude ale samozrejme lepsi. Prvnich 24-48hod bude strasnych, nejpozdeji do 72hod by mel nastat "vrchol". Pak zacnou priznaky abstaku odeznivat. Jiste, ano - samozrejme muze prijit delirko ale tak zle na tom snad nejsi. Tyden by mel stacit na to aby jsi se dostala z nejhorsiho a pokud nebude delirko (a ja fakt myslim ze ne) tak neexistuje aby Te tam nekdo drzel dele!

No a az budes po detoxu a z toho nejhorsiho venku tak uz to bude jen a jen na Tobe! Klidne muzes zacit tim ze si prectes skvelou knihu od Nespora Zustat strizlivy ze ktere se dozvis vetsinu toho co by jsi mela o zavislosti vedet. Idealni by bylo kdyby jsi hned po detoxu zacala s lecbou pod dohledem odbornika. A uz ted hned muzes zacit planovat - jak udelas cistou domacnost, jak budes resit nakupy aby jsi se dokazala chlastu vyhnout, zacnes si pripravovat zalozni plany pro pripad cravingu apod. Bude to tezke, strasne moc tezke a bude to beh na hodne dlouhou trat - ale da se to zvladnout!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60990
Re: Detox Před 3 rok  
Detox mi opět zruší nebo posunou! Díky tehle situaci co dělá naše vláda! A já už nevydržím
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60991
Re: Detox Před 3 rok  
Eliško tak si trvej na svém, nech se třeba odvézt, nahraj to, že je ti strašně zle a šupem směr léčebna. Máš jako zdravotnice snad nějaké konexe, známé a víš jak to chodí. Takto se zcvokneš a utrápíš. Zlom to a prašti do toho, přežiješ to a začneš znova.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60992
Re: Detox Před 3 rok  
Cítím, že si na úplně dně a možná snad uvažuješ jak občas Michal o laně. Seber se a sedni na vlak směr Červený Dvůr. Prostě se tam dostaň, když nebudou chtít tak v krajním případě tou sebevraždou vyhrožuj.
Tam v tom Červeňáku je druhá šance, začneš den po dni. Tento stav ve kterém teď si je neúnosný. Jen prosím tě neudělaj nějakou tu blbost. Pomoháš lidem, pomoz i sobě!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/03/2021 16:15 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60993
Re: Detox Před 3 rok  
Eliško,
nepochopím jak můžeš v tomhle stavu pracovat a ještě k tomu ve zdravotnictví. Jde o život nejen tobě. Prober se a mazej do léčebny, detox ti je k ničemu. Pořád se oháníš tím, že nemůžeš mít v práci tak dlouhou absenci. Ono to může a dopadne tak, že o práci přijdeš...a nejen o ní.
Konec výmluv....a poslechni nás, my víme o co kráčí.......
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60994
Re: Detox Před 3 rok  
Udělej to jak radí Pert, jde to, ale musíš to chtít a věř mi už jseš v propasti....a bude jen hůř....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter