Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1415161718192021
Dolů
Téma: detox Bohnice
#23289
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 4 měsíce  
Missulko jak je? Dej vědět, protože ať se děje cokoliv, bude to pro mě i pro ostatní určitě poučné. Doufám, že je vše OK a že se vám daří dobře, ale čekal jsem, že se s námi o to podělíte.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23672
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 3 měsíce  
Dlouho jsem na tomto foru nebyl.Jsem alkoholik a abstinuji.Velmi mě ale zaráží strach o možnosti kouřit při léčení alkoholismu.Přestat kouřit je sranda proti tomu přestat pít.Cesta je tedy ještě dlouhá.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23673
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 3 měsíce  
Jano velmi s tebou souhlasím.Pokora,Pokora,Pokora-abstinence.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23674
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 3 měsíce  
Omlouvám se,ještě jeden příspěvek.Velmi doporučuji běh,kolo atp.Když je mi špatně nebo mám pochybnosti, zachrání to endorfiny.To je pro mne jistá záchrana.Stačí 40 minut a je fajn Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24039
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 2 měsíce  
Jak na Antabus?

Jak docílit, aby nám neblokoval náš milovaný enzym acetaldehyddehydrogenázu. Vcelku jednoduše. Ráda bych přidala i pár strukturních chemických vzorečků pro oživení diskuse, ale obrázky zde zatím nelze vložit. Tak o co tu vlastně jde? Původně neškodný Antabus nebo-li Disulfiram nebo taky Tetraethylthiram disulfid v lidském žaludku vlivem kyselého prostředí metabolizuje na diethyldithiokarbonát a ten už zlobí a chová se jako ireversibilní inhibitor již výše zmiňované ALDH. V zásadě máme dvě možnosti. Nedopustit metabolizaci Antabusu v těle nebo využít jeho až perverzní schopnost tvořit feláty s kovy (V oblibě má měď a proto se používá jako pesticid k léčbě ektoparazitických kožních onemocnění způsobených např. Zákožkou svrabovou. Ale o tom až někdy příště.). Na tomto principu je založena i jeho účinnost, kdy blokuje NFkappaB a tím produkci ALDH.
Tak už víme jak na to? No jasně. Před užitím Antabusu provedeme důkladný výplach žaludku roztokem jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný) s přidání dihydrátu chloridu měďnatého. Vznikne nám sice další inhibitor Cu(DDTC)2, ale ten nás už nemusí trápit. Ten se používá při léčbě onkologických onemocnění a příjemný zážitek z alkoholického opojení nám nijak nepokazí.
Patrně by se dalo využít i nějakého inhibitoru protonové pumpy jako např. Omeprazlum, ale to by si vyžádalo podrobnější zkoumání.
Tak a teď vzhůru do hospůdky!!!!
Vše berte s dostatečnou rezervou a nadhledem.
Vaše Amadi – koza burská
Amadi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24211
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 2 měsíce  
Dobrý den ve spolek. Jmenuju se Adéla (34let, projekt manager)a jsem tu nová. Zkoumám informace o léčebnách, jelikož jsem si čerstvě alkoholismus u sebe přiznala a ambulantně to nestačí. Skutečně je nějaký pořadník? Jak s pohybuje čekací doba cca? Ráda bych nastoupila a řešila problém co nejdříve... Děkuji předem za odpověď.
Adéla P.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24436
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 2 měsíce  
Adélo, obvolej léčebny, zjisti stav, většinou obsazené jsou, ale také často pacienti podepíší reverz,odejdou, a je místo.Zeptej se i na Detox, možná by ti stačil.Zkus volat Bohnice, Červený Dvůr, možná ve Lnářích bude volno, Havlíčkův Brod, Beřkovice, Bílou Vodu.Oni si tě zapíší, když se někde uvolní místo zavolají ti.Lepší by bylo doporučení psychiatra.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27497
Re: detox Bohnice Před 8 rok, 11 měsíce  
Dobrý den, mojí mamče je 68. Na léčení byla když mi bylo 15 let. Zdálo se úspěšné a cca 11 let abstinovala. Nyní je však opět v šíleném stavu. Včera konečně připustila, že ví že to sama nezvládne a že je to veliký problém. Včera jsem se snažila zařídit detox, léčebnu a marně. Díky jejímu věku, jí některé léčebny ani nevezmou. Na detox, jen když zařídím léčbu a někdy za cca šest týdnů. To se obávám, že nemůže vydržet. Bohužel když si půl hodiny nedá alkohol tak se jí začnou podlamovat nohy a velice špatně chodí. V bytě je sama. Já si jí nevezmu. Mám děti, jsem tu s ními sama a nechci, aby dopadli jak já a byli jednou díky velkým depresím odkázány na léky. Nevíte prosím někdo jak zařídit detox a následně léčebnu? Kde je nějaká naděje. Jsem z Kladna, ale i kdyby to bylo jinde v rámci ČR tak to není problém.
Děkuji moc za radu. Bára
Bára P.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27504
Re: detox Bohnice Před 8 rok, 11 měsíce  
Obvolej léčebny, např. Havlíčkův Brod,Lnáře, také v České Kamenici je přímo léčebna pro starší lidi.Vysvětli situaci, budou přihlížet na to, že mamka chce podstoupit léčbu.Zajdi za obvodním lékařem, aby mamku poslal do nemocnice, využij toho, že se chce léčit, za pár dní to bude zase odmítat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30519
Re: detox Bohnice Před 8 rok, 7 měsíce  
moc hezky napsano
kamil.jahoda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1415161718192021
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter