Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: denní stacionář
#25850
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
Zorko, já na tvém místě bych šla na AA, tam máš jistotu, že budeš anonymní, chodí tam i mlaďasové, jinak by lékař měl nahlásit tvou návštěvu u psychiatra rodičům, mohla bys mít problém s Vašima.Je výborné, že si svůj problém uvědomuješ,chceš s ním něco dělat,jsi dobrá.Kdyby ti náhodou AA nepomohli, pak máš možnost jít k lékaři, ale už budeš vědět od áčkařů, který je odborník ve vašem okolí.Nemusíš se bát.Chceš mně zavolat, probereme to!!!724978049

Jenže AA jí nepomůžou z odvykacího stavu..ty jsou pro někoho dobré jako "následná terapie"
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25865
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Pleteš se Petře, AA pomohli hodně lidem, nemuseli jít do léčebny, k psychiatrovi, nikam, začali střízlivět na AA a důležité je, že vydrželi abstinovat v pohodě dál.Chce to vydržet tam chodit, moc nepodezírat, jen poslouchat, časem ti smysl AA dojde.Netvrdím to jenom já.Přijeď na sjezd, budeš paf!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25868
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Libo..Znám AA docházel jsem tam mnohokrát...Psal jsem, že pokud je na tom někdo tak blbě, že mu hrozí epilepták nebo delirko, pokud vysadí chlast, z toho mu AA pomůžou?Si ze mě děláš srandu,ne? Možná kafem nebo čajem, tam ale není jasné jestli to 100% přežije
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25884
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
To mu áčka nepomůžou, to je pravda.Pomůžou mu střízlivět.Delirium, epileptický záchvat nikdo nepředvídá, to přijde samo, pak lékaři.Já delírko ustála sama, náhodou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25886
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
docela dobrej risk
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26425
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Včera dobře vysvětlil smysl ústavního léčení Dan Horyna v 13.komnatě, v Tv.Opakují to ve středu dopoledne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30160
Re: denní stacionář Před 8 rok, 8 měsíce  
Líbo, zrovna Dan Horyna mě odradil od léčení u pí Plocové, kde jsem kvůli němu předčasně skončila. On sice umí hezky mluvit na kameru, ale jako terapeut u mě selhal. Za prvé se stále ošíval, jako by byl stále pervitinu, čímž mě znervózňoval, ale co bylo ještě horší komentoval silnější klientky, že jim lezou špeky z džínů, což mě zarazilo a tak jsem mu to večer vpálila, když jsme se "museli" dívat na video z jeho koncertu, při kterém si sundal triko... komentovala jsem to slovy "Na to se snad ani nemůžu dívat". Do deníčku jsem večer napsala, že se necítím dobře a strácím smysl tam být. Při ranní komunitě mi řekl, že já mluvit nebudu (což se tam nikomu nestalo), že si posléze popovídám s pí Plocovou. Tak jsem za ním šla a ptala se ho, proč to udělal a on mi na to odpověděl, abych negativně neovlivňovala ostatní. Já na to "To se tady máme všichni plácat po zádech, jak je to tu skvělý a jak je nám fajn?" Na to už mi neodpověděl a tím u mě jako terapeut skončil. Já se na to konto rozhodla ukončit léčbu
Anet

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30164
Re: denní stacionář Před 8 rok, 8 měsíce  
Já ho znávala jako úplně obyčejného alkoholika, feťáka po léčbě.Asi nějak moc vyrostl, mrzí mně to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30165
Re: denní stacionář Před 8 rok, 8 měsíce  
Tebe to mrzet nemusí, ale pak jsem šla právě do denního stacionáře na Ondřejově, který jsem absolvovala + roční doléčovací skupinu. Přišla jsem tam v době, kdy zrovna během týdne probíhal týdení pobyt v Harrachově, což bylo povinné, ale super. Terapeuti tam jsou fajn (je tam i poměrně malá skupina lidí - cca 8, tudíž se člověk dostane ke slovu) a pokud se člověk drží - dělají tam pochopitelně dech. zkoušky, tak ani neztratí kontakt z okolím. Já tedy Ondřejov doporučuji. Teď se ještě chystám na měsíční "dovču" do Brandýsu, kde také léčí alkoholiky, páč jsem měla párkrát relaps. Člověk si to musí stále připomínat.
Anet

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30166
Re: denní stacionář Před 8 rok, 8 měsíce  
Určitě neusínat na vavřínech, už tou alkoholičkou zůstaneš do smrti, což neznamená, že máš zničený život, za pár měsíců přijdeš na chuť střízlivosti, poznáš tu sílu, radost z každé minuty, co si užiješ střízlivá.Vydrž.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter