Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: pomoooc
#8060
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Holky,jde vám o život.Myslím,že bych se na pocit studu vykašlala.Ale vím,že to trvá,než si to tak člověk dokáže postavit.Já se můžu stydět za celou minulost,ale nezměním na ní nic.Je pro mne důležitá přítomnost-to,co je nyní.Blbí budou pomlouvat a plivat pořád-a to já taky nezměním.Tak mně to nečílí-nezabývám se tím.Jsou to jejich problémy a sama dobře vím,že jen ten,kdo má největší bo...před svým?Bude poukazovat na jiné,aby zakryl ten svůj.Naopak si vážím lidí,kteří stojí za to.A znám jich opravdu moc!Báro,když nemůžeš na AA můžeš využít psychologickou pomoc.Třebas sezení individuální nebo skupinové.Je záludné zůstávat sama se svýma myšlenkama,stejně jako je záludné dusit v sobě všechno,co se ted´nejvíc začne bouřit-a to jsou pocity.Právě toto je třeba zpracovávat po každé odvykačce-toto všechno můžeš využít právě proto,aby ses co nejvíce poznala a rozeznala co nejvíc příznaků,které tě budou chtít získat zpět k pití.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8062
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
A co se týká společenských sešlostí,kde se pije?Rodina o mně ví,vzala to jako samozřejmost,že je doma suchý dům.A ve společnosti se mi nikdy nestalo,že by mne ostatní nutili pít.Vezmu si svoji skleničku s minerálkou a ťukám společně s ostatními.Nikoho za celých 10let nezajímalo,jestli tam mám alkohol,či ne.Oni si nalévají své,já si nalévám své-jediné čeho se držím vždy?A stalo se pro mne pravidlem?Umění VČAS odejít.To,že bude druhý nutit pít,to,že bude hlídat co piju a jak piju?Je vždycky jen v HLAVĚ KAŽDÉHO ZÁVISLÉHO-PROTOŽE TOMU DÁVAL TEN JEDINÝ VELKÝ VÝZNAM.!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8065
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Libuško, moc ráda se poradím více, ale kam mám napsat, ať to není veřejně? Pročítám si toto fórum od včerejška, co jsem ho našla, protože mi bylo hrozně a potřebovala jsem najít nějakou podporu. V mé situaci je tolik specifik, že si to nikdo snad ani neumí představit. Já si snad vezmu dovolenou a pojedu do Prahy k MUDr. Nešporovi, je to tolik zamotané. Stále se mi jen honí hlavou, že už nechci takhle žít, už nechci jen přemýšlet, kde to vezmu, ať to nikdo nevidí, jak vyjdu s penězy, kam to schovám, jestli je to dostatečné množství na to, abych se dostala do stavu, kdy je mi vše jedno a mohu spát. Škoda, že mě nenapadlo hledat dříve, když tady čtu příběhy, pomáhá mi to. Díky všem za odvahu a držte se!
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8066
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Báro, můj Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8080
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Včera jsem byla na AA a musím říct, že z toho mám dobrý pocit. Jak psala Liba, byla jsem mezi svými, mezi těmi, kteří "ví". Stačilo jen sedět a poslouchat příběhy ostatních, které se tak moc liší a zároveň jsou tak moc podobné tomu, co jsem sama prožila. Nechtělo se mi ani odejít. Po zjištění, že takových jako jsem já je spousty a že většina z nich jsou obyčejní symatičtí lidé, se mi tak nějak ulevilo. Od včerejška v sobě cítím takový nezvyklý duševní klid. Dnes jdu znovu a těším se
Beata
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8081
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Bezva, Beato, však se na nějaké akci potkáme, těším se.AA ulehčí tu těžkou cestu k uzdravování.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8089
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Zdravím Báro,
Libušky se drž a poslechni co říká.Jsem jedna z vás...tebe a Libuška mi vždy dodá tu odvahu a kuráž.Je upřímná a ví o čem mluví.Je to Anděl tohoto vebu.
Ať se ti daří,Bludička.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8090
Re: pomoooc Před 12 rok, 1 měsíc  
Bludilo, přeháníš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9384
Re: pomoooc Před 11 rok, 9 měsíce  
Zdravím všechny dobré lidi, utekly čtyři měsíce, zírám, jak ten čas letí, stále si říkám, že se přihlásím a napíši, až dnes plním. Bludička měla pravdu, když psala, drž se Libušky! Jela jsem na setkání AA za velké podpory Libušky, která mě povzbuzovala, díky ní dnes chodím do skupiny a už více než čtyři měsíce opravdu nepiji. Můj největší problém s tím přestat byl v tom, že jsem se cítila hrozně sama a neměla s kým probrat, proč mě to pití ovládá, jakým způsobem se to děje a vše ostatní okolo. Chci z celého srdce poděkovat všem, kteří nám alkoholikům pomáhají přestat a vydržet nepít a za sebe Libušce, díky!
Bara
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9385
Re: pomoooc Před 11 rok, 9 měsíce  
Držím ti palce at´vadržíš.Máš pravdu osvobození se přichází až v okamžiku,kdy jsem schopna sdílení.Je jedno jestli při sezení s psychologem,psychiatrem,nebo s ostatními členy v AA.Vždy záleží na na kolik jsem schopna se otevřít!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter