Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: pomoooc
#9486
Re: pomoooc Před 11 rok, 9 měsíce  
ahoj lidičky,taky mam problem s alkoholem.chut mam pořad jsem cela nervozní doufam,že to vydržim.je to strašně těžky.musíme to všichni vydržet.všem držim palce
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9489
Re: pomoooc Před 11 rok, 9 měsíce  
Petře-pokud se nenapiješ ,tvoje stavy se budou pomalu zlepšovat.Z tvé strany to znamená obrnit se trpělivostí a udělat všechno proto,aby ses nenapil.Můžeš navštívit psychiatra,aby ti nasadil nějaké léky na zklidnění psychiky,nasad´si B-Forte a Magnesium a hlavně s tím nezůstávej sám.Pokus se najít skupinu AA v místě svého bydliště.Ale nevzdávej to!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9502
Re: pomoooc Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj Barus,moc ,moc gratuluju jak k AA tak ke 4 mesicu bez alkoholu.I ja po dlouhem zdrahani nakonec do AA sla a dnes uz vim,ze bez nich bych to nedala.Snazit se nepit alkohol pouze silou vule,je strasne tezky,ne-li nemozny,casem clovek jakoby zapomene,alkohol ziska zpet pomalinku nenapadne vetsi a vetsi moc az jednoho dne prijde "zatmeni" mysli a sup,jsme v tom znovu.S AA a hlavne s Kroky se clovek nauci zit vedle alkoholu svobodne,nenasilne,stastne ).Kez by to tak vedeli a zkusili vsichni trpici alkoholici,o kolik mene bolesti by tu na tom svete bylo (,pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11264
Re: pomoooc Před 11 rok, 6 měsíce  
Dobrý den měla bych dotaz každý pátek s přátely pořádáme párty a popíjíme já si většinou dám červené víno ale chtěla jsem se zeptat jestli to nějak neškodí mému zdraví je to zdravé takhle každý tyden pít vypiji tak 2 litry červeného a bojíim se ze to jednou bude mít následky moc bych potrebovala poradit děkuji Suzan
Suzan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11267
Re: pomoooc Před 11 rok, 6 měsíce  
Zkus párkrát vynechat úplně alkohol.Když Ti nebude chybět, nejsi alkoholička, můžeš si vínko dát.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11268
Re: pomoooc Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Suzan.Nevim,zda hledas odpoved pouze na to,zda tve piti muze mit nejake zdravotni nasledky nebo zda jsi alkoholicka.V tom prvnim pripade-jestli jsem to pochopila tak,ze pijes jen v patek a vypijes 2l vina-samozrejme to neni zdrave-jatra slinivka,nervova soustava,ale nemusi to znamenat,ze by jsi byla alkoholicka.
Nezda se mi ale,ze by jsi cely tyden nepila a pak v patek vypila 2l najednou-to by ti muselo byt kazdou sobotu asi sakra zle a uz i to vypovida o tom,ze asi nebude v poradku vypit takove mnozstvi najednou.

POkud ale pijes i v prubehu tydne,pomalu zvysujes davky,protoze uz ti to puvodni mnozstvi nestaci,pokud kdyz si das 1-2 sklenicky mas silnou chut si dat dalsi,pokud se diky alkoholu dostavas do problemu,pokud mas okna(nepamatujes si urcite useky),pokud nekdo vyslovil nejake narazky ohledne tveho piti,pokud se opijis,ikdyz nechces-pak to muze znacit pocatky alkoholismu.
Dulezite je byt k sobe uprimna-kolik toho opravdu vypijes,co to s tebou dela,ziskava si alkohol tvou stale castejsi pozornost,je stale vice prilezitosti si dat na relax,uklidneni,na kuraz...??

Pa a hezky den,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11292
Re: pomoooc Před 11 rok, 6 měsíce  
suzan určitě nehledáte nahodile tyto stránky.Pokud už sama o sobě pochybujete,pokud už máte strach o své zdraví a pijete?problém už je.Cítíte ho vy sama jen se ho bojíte.Co tak přestat udělat si čistící kůru pro zdraví.ostropestřec mariánský,čistící čaje na krev na ledniny jsou k dostání v bylinkách.Nasadit B-forte,Magnesium a přemýšlet po tu dobu o tom,nakolik si vážíte a chcete vážit svého zdraví.jak chcete žít,či pokračovat-za jakou cenu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter