Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Takovy chci i nadale byt???
#14137
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj Natálie,
zamýšlím se, proč Ti nevěřím...

Ale klobouk dolů před všema, kteří vydrží. Vím, co to znamená.
Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14138
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 10 měsíce  
Diky za rozumny prispevky!
Let byl pro me taky o tom, ze je potreba rict dost, a zacit vyzirat sracky co jsme za posledni leta nadelali. A to muze byt spojeny s pilotem, fetackou atd. Pointa ale zustava, minimalne pro ty kdo ji hledaj v tomhle duchu. A ostatni se pobavi omackou okolo.
Jinak ja treba Natalii verim, ze to tak muze citit, osobne ji neznam, ale sam jsem taky nasel zdroj sily. Dulezity je mit svoje priority, prez ktery vlak(chlast) nejede. Prestat pit, nejsou jen dve slova, je to cela hora zmnen mysleni, chovani a rozhodovani.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#14428
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj, mam za sebou dalsi mesic strizlivosti. Jsem za to moc rad. Drzim vam palce

Mirek
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#16771
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj, nejdřív chci poděkovat adminovy za obnovení hesla.
A pak pozdravit všechny bojovníky a fóru za pomoc.
No a jen říct že se stále držím a od prvního příspěvku tady na Alkoholikovi jsem neměl kapku v puse!
Žízeň mě stále pronásleduje, ale držím!
Hezký večer všem.
Mirek
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#16775
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 3 měsíce  
To je bezvadný, díky za hezkou zprávu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16778
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Takže je vidět že když se chce, tak to jde....Někde jsem, ale četl, myslím že to byl článek od prim. Nešpora, že pokud je někdo už hodně závislý, že už to nepusí jít napravit nikdy..Když si toto uvědomím, projede mnou hrůza
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16779
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Není to pravda, já jsem byla hodně závislá, znám takových lidí více, dostali se z toho pekla, abstinují.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17494
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 2 měsíce  
To jo, ale abstinovat a vyléčit, jsou dvě různé věci. :-D

Jinak zdravím můj alkoholickej deníčkoměsíčníček. :-D týdny frčej jeden za druhým, a s potěšením můžu zase zapsat, že jsem pořád čistej.
Kdo trošku zná tenhle můj anonymní příběh, ví že mám co slavit.

Vím kolik motivace a podpory jsem tu našel ač neznám a nezván, na začátku. Tímto tedy děkuju stránce, a lidem kteří mi psali a přáli úspěch v tom nejtěžším období - na počátku abstinence.
Kdo je zrovna tam kde já, před více než rokem, a čte zrovna tohle co teď tesám.

Vydržte, každej další den je to lepší a lepší! Ať ste hluboko jak chcete, zmněna je možná!
Mirek
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#17496
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 2 měsíce  
Zrovna čtu co tesáš a vydržím, a diky a gratulace
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17498
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 10 rok, 2 měsíce  
osobně znám člověka,který se dostal s pitím až pod most.byl na léčbě opakovaně,přišel o rodinu,byt i práci.Ocitl se na ulici.Tenkrát se chtěl utopit a v tom mu svitlo kousíček naděje i síly dojít k dr Turkové,která ho poslala do léčebny.Už nastávala degradace osobnosti z pokročilého pití.V léčebně byl 9měsíců,Po propuštění dostal práci tam,kde ho pro pití vyhodili.Dostal od nich i byt.Poctivě na sobě pracuje a žije střízlivě už 16let.Je to jeden z mých přátel z AA.Při své poslední léčbě,po jejím řádném ukončení jsem poslední měsíc,kdy jsem čekala na místo v Lotosu-podmínka přijetí je po absolvování léčby rovnou z léčebny byla měsíc na oddělení kde už se závislost nedala léčit,kde už se daly léčit JEN DŮSLEDKY NIKOLIV PŘÍČINA.BOHUŽEL I TOTO JE REALITA.První týden to byla pro mne tragedie,než jsem to přijala.Byla jsem vděčná,že na tom oddělení měli zatoulané kočičky o které jsem se mohla starat abych zapomněla na chvíli kde jsem a vůbec s kým rozumně mluvit.protože bohužel s pacienty už to nebylo možné a také přiznávat si,že i toto by mohla být moje cesta,stejně jako být vděčná za možnost,která mi byla nabídnuta a které jsem využila a to léčebna a vidět i druhou tvář reality.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter