Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...104105106107108109110111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#20572
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
petrch napsal:
Střízlivost je slabost

"Staň sa slabým a zvíťazíš!" ... nad sebou.
(Opicu pošli do ZOO.)


... je to uplatnenie jogínskeho princípu *ahinsá* v praxi:

Ak vezmeš cravingu pozornosť - slabne, stráca sa -> až zmizne úplne.
Predchádzaš tak vzniku strasti a z nej rastúcej závislosti!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20573
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
Kdysi jsem napsala, že by neměl radit, někomu se to nelíbilo, myslím, že nyní souhlasí se mnou všichni, nepatří sem, natož aby radil.Smutné je, že si myslí, že on je ten king.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20574
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
Ego a pýcha je příslovečnou brzdou převážné většiny alkoholiků k jakémukoliv úspěchu.Pokud se řídím jím,stále opakuji stejné chyby,které mne nemohou poučit-nemůžu se tím nikam posunout.Řídit se vlastním nutkáním,nutkavou potřebou je stále stejné jako nutkavá potřeba v pití.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20575
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
Střízlivost je slabost

To jsem bohudík nepsal já
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20577
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
že tě to baví
honzis
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20578
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
Co mě baví?
honzis

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20580
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
No tak všichni víme, ze vetu strizlivost je slabost muže vypustit leda tak kapo v 8. Tride
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20584
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok, 8 měsíce  
V KAŽDÉ PŘIZNANÉ SLABOSTI JE UKRYTA OHROMNÁ SÍLA
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26902
Re: Tak jsem opět začal Před 8 rok, 12 měsíce  
Dobrý den,
mám zkušenosti s baclofénene a musím říct, že to zabírá, co se týče závislosti na alkohol. Sny o alkoholu zmitely a to i myšlenek na něj. První dny při dávkách 50mg jsem pociťoval malátnost, než si tělo zvylko. Pěhem týdne jsem se dostal, až na dávku 125mg. Při vyšších dávkách už nastávala malátnost a ospalost. Je to ovšem individuální. Každý by měj zjistit jaká dávka je pro něj optimální. Cítím se mnohem lépe a klidněji. Zkoušel jsem spoustu způsobů, jak se myšlenek na alkohol zbavit a byl i na protialkoholním léčení, ale nic. Mozek si vždy našel chvilku, kdy mi připomenul, jak se zbavit negativních myšlenek o které v dnešní době není nouze. K zjištění účinkům baclofenu a chutí na alkohol jsem dospěl, když mi lékař tento lék předepsal na bolesti zad. Tak aspoň stručně jsem posal, jak se po tomto léku cítím.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26903
Re: Tak jsem opět začal Před 8 rok, 12 měsíce  
David napsal:
Dobrý den,
mám zkušenosti s baclofénem a musím říct, že to zabírá, co se týče závislosti na alkohol. Sny o alkoholu zmizely a to i myšlenky na něj. První dny při dávkách 50mg jsem pociťoval malátnost, než si tělo zvylko. Během týdne jsem se dostal, až na dávku 125mg. Při vyšších dávkách, už nastávala malátnost a ospalost. Je to ovšem individuální. Každý by měj zjistit, jaká dávka je pro něj optimální. Cítím se mnohem lépe a klidněji. Zkoušel jsem spoustu způsobů, jak se myšlenek na alkohol zbavit a byl i na protialkoholním léčení, ale nic. Mozek si vždy našel chvilku, kdy mi připomenul, jak se zbavit negativních myšlenek o které v dnešní době není nouze. K zjištění účinkům baclofenu a chutí na alkohol jsem dospěl, když mi lékař tento lék předepsal na bolesti zad. Tak aspoň stručně jsem posal, jak se po tomto léku cítím.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...104105106107108109110111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter