Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1298
Re: Re: Před 13 rok, 8 měsíce  
Tak to je drsný s tou babičkou a s tou postelí, to bych asi čučel jak puk, kdyby mi v posteli ležela neznámá a nahá holčina
Lukáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1299
Re: den 4 Před 13 rok, 8 měsíce  
Ahoj všem:)
Tak včera jsem nepsala ani neodepsala na maily, ne že bych se napila, ale že jsem si fakt udělala nějaký ten program a šla spát až pozdě v noci, večer byl i bez alkoholu moc fajn a bonusem mi budiž mé dnešní dobrovolné vstávání opět v šest, to je teď v létě fakt parádní, vyjdu na terasu, rozhlédnu se po té probouzející se krajině, pomalu si udělám kávu....

Anet: já vím, jsem dobrovolně samotářský typ, kamarádky už vůbec ne, to jsem nikdy moc neměla, to už spíš kamarády, pro mě je utrpení někde sedět s holkou na kafi a plkat o vztazích...bohužel k tomu většina tíhne, navíc v mém věku už začínají mít děti a to už jde úplně mimo mě a nezajímá mě to...

Luky: a mě se zdá, že podle toho co píšeš v tom až tak nelítáš, že takhle chodíš do hospody, spíš mi přijdeš jako takový ten konzument, ale pokud jsi tu, tak nějaký problém s tím asi máš, což je zase dobře, že to řešíš, podle mě máš víc věcí dohromady a pomohl by ti nějaký psycholog, nepřemýšlel jsi o tom někdy?
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1300
Re: den 4 Před 13 rok, 8 měsíce  
Zdravim vsechny v nasi rubrice / a nejen ty/, mam dneska jako Peta den 4 a citim se taky v pohode a s cistou hlavou.Piju litry toniku a tak nejak mi vino nechybi...kez by to tak bylo dal !!!!! Je dobre Peto, ze jsi vcera nepsala !!!! Ne proto, ze bych si od Tebe rada neprecetla mailika, ale lepsi si najit program a ten vecer a odpol. si uzit !!!!Ja jsem taky byla na plovce a nejaky nakupy, hadriky, znas to !!!!
Musime vic žít a míň se pitvat v těch alkoholických problémech !!! Tím nechci říct, abysme sem nepsali !! Ale nekdy mame potrebu se sverovat vetsi / kdyz je depka / a nekdy mensi / citime se dobre, uzivame si zivot /. Nejak jsem se ted do toho zamotala, ale snad to vsichni, co jsme na jedne lodi / pochopite !!!!
Budu se tesit na zpravy, jak kdo bojujeme.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1301
Re: Před 13 rok, 8 měsíce  
jasně Anet, já to tu budu pročítat, i na maily mrknu a ráda odepíšu....sama napíšu když budu mít co říct nebo o co se podělit(nějaký postřeh), máš pravdu, jde o to především žít, nemyslet na svůj alkoholismus 24 hodin denně, o tom to není:)Tak se měj moc hezky Anet, kdykoliv se ozvi jak pokračuješ, co nového....napiš po víkendu!!věřím Ti že to v pohodě zvládneš, ale napiš nějaké své postřehy třeba:)

Pořád by mě zajímalo co zakladatel Honza, jak bojuje
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1302
Re: Re: Před 13 rok, 8 měsíce  
Jasne,napisu !!! Po nedeli uz budu po oslave 50.narozenin kamose, tak budu jak zacek po zkousce. Zahlasim vysledek !!
A Vy ostatni, Honzo, Bohousi a Lukasi se taky ozvete !!!!
Zavidim Vsem , kdo tyhle problemy neresi !!!Ale kdovi...kazdy ma neco !! Tak hezke pozitivni veci bez alkáče !!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1303
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 8 měsíce  
Ahoj všichni,
tak u mě se z toho nakonec vyklubal docela pohodovej večer. Byli jsme na večeři, dal jsem nealko pivo a bylo to v poho. Ani źádný chutě nebo nesnesitelný myšlenky na pití. Jo zkouška přijde o víkendu. Budu sám a to přijde ten rarach, co mi začne našeptávat a přemlouvat, že se to nikdo nedozví, že bude pohoda. NIC NEBUDE
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1304
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 8 měsíce  
Bohousi, hlavne nemej doma zadny alkohol, at Te to nesvadi !!!!A musis si rikat, ze to delas jen kvuli SOBE a Ty bys to videl !!!!Ja vim, je to kruty, taky jsem zvykla takhle premyslet, ze kdyz me nikdo nevidi, muzu se chovat jak prase a vzdycky si to pred sebou omluvim. Okoli to nevidi a to je hlavni. Vem to jako zkousku, ze kdyz tenhle vikend dopadne dobre, pak uz vsechny ostatni. Musime zacit malymi cily...pujde to !!! Ja jdu taky dneska do hospudky na veceri , a verim si...
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1305
Bohouši Před 13 rok, 8 měsíce  
Bohouši, njn, já když jdu někam, tak taky v pohodě nepiju, nic mě ani neláká, když si ostatní dají venku na večeři pivo a víno, tak si dám klidně matonku a vůbec mi to nevadí, fakt horší je to doma bez dozoru, tajně, když to nikdo nevidí, to je prostě lákadlo....chce to fakt nemít doma ten chlast a když ho doma musíte mít, tak ho dej někam na nějaké místo, kde ho neuvidíš a hlavně se něčím zabav, ne jen tak nějaké zevlení a co bych tak...jo, dám si trochu chlastu:))

no a víš co? začni třeba tím, že nám tu přece v pondělí nechceš napsat, že jsi to zase nezvládl a začít odznova, my to s Anet určitě zvládneme ten víkend abstinovat, budeme sem psát jak jsme dobré, tak přece nám nechceš napsat, že tys to nezvládl...

držím pěsti
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1313
Re: Před 13 rok, 8 měsíce  
čau děcka:)
jen v rychlosti píšu, že se mám jaksi báječně - řekněme raději zatím, nechci nic zakřiknout, možná mi teprve psychicky zle bude. Fyzickou závislost zdá se nemám, tu psychickou ale určitě ano, takže se to někde projevit musí, kromě nějakého bažení, které určitě přijde v plné parádě, s tím počítám. Ale zatím bezva, asi taky hraje do karet to, že se teď vyrojilo více věcí co přede mnou je a na kterých potřebuju pracovat, člověk se fakt zabaví a cítí tu zodpovědnost za sebe a nechce ani jeden den vypadnout z tempa. Teď budu pár dní mimo dosah internet - dnes jedu služebně do HK a hned odtamtud do Olomouce a na víkend na letní filmovou školu do U.Hradiště. Po víkendu se ozvu a ozvěte se i vy jak se držíte a popravdě prosím, lhát si tu nemusíme, jsme tu především aby jsme se podrželi a podpořili, občas sem do té doby jen juknu z mobilu, tak se zatím mějte a chlastu zmar!
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1314
Re: Re: Před 13 rok, 8 měsíce  
To je super, Peto, ze je Ti dobre, a ze to zvladas !!!! Mne je taky vyborne, fyzicky bajecne a psychicky taky. Nepocituju zadnou nervozitu, spim jak nemluvne a popravde na vino chut nemam. A to jsem vcera koukala v TV na porad o vinarstvi..masochisticky !!!!! Ja vim, je to beh na dlouhou trat, ale musime se pochvalit za kazdy den...takze hlasite CHVALIM a ozvi se, jak jsi zvladla vikend !! A Vy ostatni taky dejte vedet, jak se vede !!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter