Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné?
#12433
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Co píše Liba je pravda.Je to i moje vlastní zkušenost.Stejně jako ta,že se po létech střízlivosti začíná opět nepít velice těžko.Proto to já sama řeším odjezdem do léčebny.Jsem jako v sevření a ve strachu,že bych se opět měla napít.Ty stavy,deprese a opětovně otevřené podvědomé strachy spojené s úzkostí a vnitřním neklidem za to opravdu nestojí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12439
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Tak jste mě příliš nepotěšili, myslím si, že ještě nejsem připraven takhle měnit svůj život a stát se abstinentem. Možná mé uvědomění si problému s pitím přišlo příliš náhle bez předešlých varovných signálů. Nemám absťáky, netrpím depresemi, nemám žádné výraznější zdravotní problémy, zatím. Téměř neznám kocovinu. Ale jak jsem se zmínil při zakládání tématu, je tu ten problém s výpadky, což asi bude teprve začátek. Zatím jsem se rozhodl, že budu pít pouze příležitostně aniž bych ovšem ty příležitosti vytvářel a to pouze přesně určité množství (teď se asi leckdo zasměje), když to nebude fungovat tak s pitím končím.
Pavel 101
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12441
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Pavlíku, nejsou ty výpadky horší než kocovina?Myslím si, že jsou nebezpečné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12442
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Pavlíku,Pavlíku.Jak myslíš,že to tak dlouho utáhneš.Rozbiješ si držku a teprv na to přijdeš.Možná už bude pozdě.Teď máš ještě šanci z toho vyskočit,výpadky by Tě měly probrat.Jenže ono to pití tak chutná,co.A kontrolovat to fakt nejde,koupil sem si na víkend a stejně sem běžel pro další.Chuť je sviňa.
Když si chceš dál ničit život tak si ho nič dál.Ta hrozná představa,už nikdy pivko,no jo.Ale život je u mně přednější.Rozhodni se co je důležitější,už si to uvědomuješ,život s výpadky?Tak to bych nebral
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12443
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Když tak vzpomínám, srovnávám, život bez alkoholu je daleko lepší!Veselejší, důstojný.A x dalších výhod.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12444
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Libo,taky to tak cítím.Sice nepiju daleko kratší dobu než Ty,ale pomalu se mně ve všem rozsvěcuje.Těch věcí,které by možná dopadly jinak,kdybych nepil.A těch blbostí co jsem napáchal.Uf,jsem rád,že jsem teď kde jsem.Život je krásnější střízlivý.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12452
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
OK, ale já chci, asi poněkud neskromně všechno, občas nějaké pivko a život bez výpadků.Už jsem za posledních pár let dokázal omezit pití o 90%, tak pevně věřím, že zvládnu ještě těch zbývajících 9%.
Pavel 101
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12453
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Ty chceš!Jenže ten alkohol je silnější než Ty, co Ty chceš není tak podstatné, dostane Tě.Asi se právě směješ, nebo urážíš, poznáš to sám.Nepřeji Ti to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12454
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
tak já se moc nedokážu vžít do člověka, který pije pro chuť alkoholu... mně to nikdy nechutnalo, mě bavil ten účinek... takže pro mě jedno pivo nebo dvojka vína nebylo žádný lákadlo... když jsem začala pít, věděla jsem, že chci být opilá... a souhlas s Libou, zivot bez chlastu neni nijak omezujici, aspon pro me... ja se dal bavim s prateli v restauracich a na akcich a rano si jeste uzivam, ze mi neni blbě
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12455
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 11 rok, 3 měsíce  
Pavle jsi ve varovné fázi.Tato fáze,kdy máš tzv.okna-úseky,kdy si na nic nevzpomínáš- tě má varovat,že pokračujícím popíjením se dostaneš do oravdové závilosti.ŽE U TEBE PROPUKNE ALKOHOLISMUS SVOJÍ SILOU,KTEROU NEBUDEŠ OVLÁDAT.NAOPAK ONA BUDE OVLÁDAT TEBE!Rozhodnout se musíš jen ty sám,kam až chceš aby tě alkohol dostal.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter