Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Chlast
#13484
Re: Chlast Před 11 rok  
Tady pisou jen otroci.. (a vlastne Ludek, ten zadnej problem nema, a chodi na alkoholik.cz jen tak)
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/04/2013 19:39 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13485
Re: Chlast Před 11 rok  
..no ale ani já již nejsem otrokem chlastu
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13486
Re: Chlast Před 11 rok  
..ale ani jeho pán (Jako Luděk
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13487
Re: Chlast Před 11 rok  
byva vam, nekomu, taky lito ze to nedava? Me obcas jo, ze proste nemuzu ani obcas, protoze pak chci porad. Ze je pro me jednodusi vubec
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13488
Re: Chlast Před 11 rok  
Tak toste mne "potěšil" já to mám to samé..bud vůbec nebo našrot a třeba 4 dny od rána do večera..A doma mi řikaj, jakto že se prej neumim napit s mírou jako otec..já řikám, že mi to prostě nejde..už sew se mnou zase nikdo nebaví (měl jsem minulý týden dovolenou, a víte co bylo
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13490
Re: Chlast Před 11 rok  
Ahoj, to bylo jasny z prvniho prispevku. Asi si (jste) to psal ve spicce co?? Ja to mam presne taky tak, popravde me chlastani urcitym zpusobem pritahuje, asi je to dany podminkama v jakych sem dospival, a vubec detstvim, kdy v mych prekroucenych predstavach bylo chlastani znamka chlapstvi, a dospelosti. Dlouho se nemuzu zbavit pocitu, a nutkani, ze bez flasky stoji treba taborak za pytel, nebo bez piva volno o nicem.. Ale neni to tak, jen to chce cas, a prijmout novy nazor, hlavne si prvni nejakej udelat! Jestli mi rozumis
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13491
Re: Chlast Před 11 rok  
Ahoj. Já ti rozumím, říkájí mi to na AA. Ale jak říkáš, něco mne na tom přitahuje, vůbec ne v práci nebo přes týden kdy vstávám, ale volno si bez toho nedovedu představit, že se nezajdu pobavit (zlejt jak doga) a neumím si s tímto poradit..Pak v něděli drkotám zuby, aby mě náhodou nenapadlo pokračovat, ikdyž ta touha je 100x silnější než před třemi dny před prvním pivem..Nevím co s tím, naposledy jsem nepil 4 měsíce, pak 2, ted 1 ach jo..prostě mě ten hnus láká a neumím si pak říct ne
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13492
Re: Chlast Před 11 rok  
Peto, to je individualni!!! Musis jit sam do sebe, kazdej kdo zvlada abstinovat ti muze rict svuj recept. Kazdej ma jinej pribeh, moznosti a je v tom jinak hluboko, nas mozek je kazdej jinej a zijeme jiny zivoty, detstvim pocinaje atd. Ty musis sam za sebe rozhodnout jak dal, ted v tuhle minutu si muzes neco uvedomit nebo taky ne. Vsichni ti drzi palce, ale kazdej ma jinej otisk , zkousej to! Jsi tady, na AA, tohle vsechno vis! Urcite to za to stoji!
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13570
Re: Chlast Před 11 rok  
Halo Petre? Jak se nam po delsi dobe dari??? Mirek
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13571
Re: Chlast Před 10 rok, 12 měsíce  
Ten alkohol dostane každého, chvilku pomáhá, pak zničí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter