Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mne se to povedlo
#15732
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 6 měsíce  
Libuško nejspíš mě, moc mě to potěšilo, sluníčkoví lidé, moc hezké Děkuji
Jako malá jsem taková chtěla vždy být. Ale adrenalin mám též ráda, hory a jízda na prkně....
Není to přístup ale filozofie, alkohol, tabák a drogy jsou zbraně hromadného ničení, a někdo to vymyslet musel. Vždy jsem nesnášela stádovitost, začleňování někam, v lese jsem sama sebou. Je to naprostá svoboda.
Tady je spousta sluníček páč se snaží pomáhat, i ty pomáháš když píšeš své zkušenosti ani nevíš jak.
Možná máš představu že nosím na tváři věčný úsměv, ale vyvedu tě s omylu. Zvířata mě učí být dobrý člověk, příroda též protože je čistá a nádherná, na nic si nehraje. jo možná jsem jiná ale sama sebou, už si nikdy nechci na nic hrát, proto nechci pít abych mohla být sama sebou. Když je člověk čistý a nenese v sobě žádné zlo, je to extáze
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15735
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 6 měsíce  
Souhlas, být sám sebou je svoboda.Ta pravá, krásná.Příroda je neskutečně silná, daleko víc, než si my lidé připouštíme.Dnes jsem s vnučkou byla v lese, šourali jsme nohy v listí, házeli ho po sobě,to bylo štěstíčko.Ráda se usmívám , směji, ale také občas zuřím, jsem naštvaná...normál.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16493
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 4 měsíce  
Já jsem jako Ty.Chlastám a chlastám celé dny celé roky a najednou se něco zlomí a člověk už nechce být otrokem tekutého čerta.Já nemám žádné desatero,ale vím,že už nechci žít životem kdy mnou někdo nebo něco manipuluje.Já už nechci být loutka na provázcích!
Ještě jedna záležitost mi dává sílu nepít a to je ,že již nechci nikomu vědomě ubližovat a obtěžovat svojí opilostí.
Nepiju zatím ani ne čtyři měsíce,ale i to je úctyhodné a skvělé!!!!!Každý,byť i jediný den bez pití je skvělý.
Přeji všem dobrý nový rok,čistou hlavu,radostné ledviny a měkká játra !!!
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16732
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Fresh Boarder doufám že jsem to napsala dobře moc bych si vážila tvé pomociJsem momentálně pracovně v Holandsku a začala jsem mít taky neovladatelné problémy s alkoholem a nevím jak začít s abstinencí piji tak trochu zvláštně jeden den piji bílé víno vždy jsem měla určitou míru ale ted už ji nemám vypiji třeba liter a půl sama večer a už se mi ráno nechce do práce nechci o ni přijít poněvadž lidé v mé práci jsou perfektní a já musím říct sama za sebe že jsem tak trochu workoholikem a prací to až přeháním .chtěla jsem zkusit ibogain ale musím říct že mám strach je to všechno tak strašně těžké vždy jak je problém zvítězí alkohol začlo mi to prakticky před rtokem kdy jsem se dozvěděla že můj již bývalý přítel mě 16 let vodil za nos a mou dceru sexualně zneužíval moji dceru od jejich deviti let myslela jsem že je konec mého života tak jsem jej milovala a jen pro něj žila a on mi tak ublížil a myslím že se s tím neumím vyrovnat a to je ten můj problém mám sice nového přítele ale myslím že jej miluji jinak že už asi nikomu nebudu důvěřovat...toto nepíšu pro omluvu sama sebe to né prostě piji a přiznat si to je pro mě už moc velká odvaha a pro to vás moc prosím dejte mi vědět co si o tom myslíte budu moc ráda
Noely

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16733
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 3 měsíce  
Noely napsal:
Ahoj Fresh Boarder doufám že jsem to napsala dobře moc bych si vážila tvé pomociJsem momentálně pracovně v Holandsku a začala jsem mít taky neovladatelné problémy s alkoholem a nevím jak začít s abstinencí piji tak trochu zvláštně jeden den piji bílé víno vždy jsem měla určitou míru ale ted už ji nemám vypiji třeba liter a půl sama večer a už se mi ráno nechce do práce nechci o ni přijít poněvadž lidé v mé práci jsou perfektní a já musím říct sama za sebe že jsem tak trochu workoholikem a prací to až přeháním . zvláštní je že na druhý den nepiji vůbec a třetí den už mám zase chut....chtěla jsem zkusit ibogain ale musím říct že mám strach je to všechno tak strašně těžké vždy jak je problém zvítězí alkohol začlo mi to prakticky před rtokem kdy jsem se dozvěděla že můj již bývalý přítel mě 16 let vodil za nos a mou dceru sexualně zneužíval moji dceru od jejich deviti let myslela jsem že je konec mého života tak jsem jej milovala a jen pro něj žila a on mi tak ublížil a myslím že se s tím neumím vyrovnat a to je ten můj problém mám sice nového přítele ale myslím že jej miluji jinak že už asi nikomu nebudu důvěřovat...toto nepíšu pro omluvu sama sebe to né prostě piji a přiznat si to je pro mě už moc velká odvaha a pro to vás moc prosím dejte mi vědět co si o tom myslíte budu moc ráda
Noely

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16734
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 3 měsíce  
Noely mě se stalo něco podobného..Pil jsem a najednou jsem zjistil, že přemýšlím čím dál častěji o tom, že nepůjdu do práce abych mohl pít dál...dostal jsem z toho hrůzu, že mě vůbec napadlo, že nechodit do práce a opíjet se dokud nedojdou peníze mě vůbec napadlo !
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16735
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 3 měsíce  
Noely, když mně napíšeš na můj soukromý mail, pošlu ti kontakt na jednoho Čecha, co žije také v Holandsku, ví, zná o alkoholismu hodně, rád ti pomůže, chceš? Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16942
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
Zdravím všechny. Poctivě jsem přečetl všechny příspěvky a zajímalo by mě, jak se mají všichni, co sem psali. O některých vím(i když nepíši, čtu pravidelně), ale co vy ostatní? Třeba Lepšídne co děláš a jak se daří abstinovat?
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17237
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
ahoj..chcem poďakovať za Tvoj príspevok...vytiskla som si ho...musím to dokázať aj ja...ten boj musím sama so sebou vyhrať..
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17456
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
Dobrý večer všem. Abstinuji 45 den a je to úžasné. Na alkohol nemám vůbec pomyšlení. Mám spoustu energie, nápadů, nových aktivit. Dcery (17 a 14 let) se na mě zase začaly usmívat . Jenom, v posledních dnech mě dost bolí hlava, je mi zima a chce se mi spát. Zajímalo by mě, jestli je tento stav normální po tolika dnech nepití. V prvních dnech a týdnech abstinování jsem nic takového na sobě nepozorovala. Nebo je to počínající jarní únava, nevím. Děkuji.
Lenka B.
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter