Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...209210211212213214215216
Dolů
Téma: Chci se stát abstinentem
**
#40014
Re: Chci se stát abstinentem Před 7 rok, 5 měsíce  
Dita Smrková napsal:
...Jenže já ho miluju a udělám všechno proto, aby přestal pít. Poradíte někdo?

Dita,

dávaj mu peniaze sama a už nebude viac zlodej! ...a neskôr, ...
...keď už budeš úplne na dne a padne aj on určite sa opäť nájdete... v niektorej z psychiatrických nemocníc.

"Upaľuj/zdrhaj od neho kade ľahšie!"
(Alebo sa chceš utrápiť?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40080
Re: Chci se stát abstinentem Před 7 rok, 5 měsíce  
Dita Smrková napsal:
Existuje nějaký způsob, jak mohu přimět svého přítele, aby se stal abstinentem?

Věříte na zázraky nebo čáry a kouzla? Pokud ne, tak Vás zklamu ... žádný jiný způsob, jak někoho přimět abstinovat bohužel neexistuje...i kdyby jste ho měla ráda sebevíc.
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40085
Re: Chci se stát abstinentem Před 7 rok, 5 měsíce  
pavel napsal:
Dita Smrková napsal:
Existuje nějaký způsob, jak mohu přimět svého přítele, aby se stal abstinentem?

Věříte na zázraky nebo čáry a kouzla? Pokud ne, tak Vás zklamu ... žádný jiný způsob, jak někoho přimět abstinovat bohužel neexistuje...i kdyby jste ho měla ráda sebevíc.


Jenže se říká, že láska hory přenáší. A já ho miluju z celého srdce. Jsem ochotna udělat cokoliv, abych ho zachránila. Dokonce, i když alkohol nesnáším, piju občas s ním, abych se mu přiblížila a abych dokázala pochopit, co se mu na opilosti tolik líbí. Nedokážu popsat, jak moc ho miluju.
Dita Smrková
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40090
Re: Chci se stát abstinentem Před 7 rok, 5 měsíce  
Dito,

je mi lito, odpoved kterou tady ocekavas a to, ze se nekdo muze stat abstinentem, protoze si to jeho pritelkyne preje a z celeho srdce ho miluje, .....takovou odpoved a nadeji ti zde nikdo neda.
Pokud ano, nebude to myslet uprimne.

Zkus se hecnout anekompromisne stanov pro sveho pritele podminky, podminky abstinence a podle jeho reakce uvidis, jak moc miluje on tebe. Pokud se jakkoliv bude vytacet a ty s nim presto zustanes, priprav se na peklo na zemi, ktere te na 100% ceka a az budes na uplnem dne, budes si nadavat, ze jsi neutekla jiz davno.
Nikdo te tady nechce strasit, to je realita jednosmerne jizdenky do pekla.

Tak hodne stesti, bud neustupna a v pripade, ze pritel nebude chtit abstinovat, utikej, neohlizej se, zachran si zivot
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42048
Re: Chci se stát abstinentem Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahoj vsem: dnes 475. den bez gamblu


Je to vice nez rok, co jsem tady na forum napsal prvni komentar. Chci pozdravit a podekovat vsem tehdejsim diskutujicim, zvlast podekovat Reminiscenci a Kateřině, další jmena si nepamatuji - omlouvam se.
Preji vsem , kdo bojuji se svoji zavislosti aby dokazali zanalyzovat a pote konkretnimi ciny eliminovat zavislost a vymanit se z toho pekla, ve kterem se ocitne kazdy zavisly na cemkoliv.
Preji pekny novy rok


Lemog
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42070
Re: Chci se stát abstinentem Před 7 rok, 3 měsíce  
Dita,
Hej, láska hory prenáša, ale závislosť - ju prevalcuje.( to je moja vlastná skúsenosť).

Daj mu na výber: buď ty a tvoja bezhraničná láska alebo alkohol. On s najväčšou pravdepodobnosťou bude chcieť oboje. Ak na túto manipuláciu pristúpiš - si stratená a priprav sa na peklo.
Ak nebude chcieť abstinovať odíď od neho - možno mu tým pomôžeš.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46296
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Stát se abstinentem je můj dlouholetý sen už od raného mládí. Jenže po delší době abstinence mě vždycky něco vykolejí a už v tom zase jedu. Kdysi jsem dost dlouhou dobu nepil (několik měsíců), ale pak mi dala košem jedna vodinoska co mě dva měsíce vodila za nos a vytahala ze mě několik tisíc a už jsme v tom zase jel. Dost mě ranila a ponížila a v takový okamžik nevím, jak se ubránit démonu alkoholu. Je vůbec pro alkoholika možné nenapít se alkoholu, když se náhle ocitne psychicky na dně?
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/11/2017 16:56 Provedl: Vinař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46298
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Lemogu, moc ti přeji ten hezký pocit z toho, jak si vedeš. Abych řekla pravdu, moc jsem zpočátku nevěřila - díky svým zkušenostem - že to zvládneš sám. Tuším, že ani nepiješ a že jsi i nějakou dobu nekouřil... Opravdu máš můj obdiv a jistě nejen můj. Děkovat mi nemáš moc za co, i když mě moc těší, že jsem ti mohla pomoct - já si jen pamatuji, jak do tebe ostatní diskutující "šili" a snažili se tě separovat od nás, alkoholiků. Byla v tom nevědomost, že závislost je v podstatě jen jedna, i v léčebnách se léčí feťáci, alkoholici, gambleři stejně. (i když, pravda, feťáci jsou trochu "jiní". Většinou dost nesnesitelní.) Takže, patříš sem, mezi nás ostatní válečníky - a moc ti přeju, abys dál takhle pokračoval a nepokazil si to. Psychické stavy po recidivě, obzvlášť po takové době, jakou abstinuješ ty, jsou strašlivé. Takže to shrnu: JSI FRAJER
PS: mně je pořád mizerně, ozvu se, ale neslibuju kdy.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46299
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Dito, ted řešim podobný problém. Řekla jsem mu, že mi to vadí, jak zachází se sebou a svym zdravim. A stejně pije dál. Utíkam. Je mi mizerně...hrozně moc to bolí. Ale už vim,že chyba neni ve mě. Jak jsem si myslela, že zvládnu zázrak, že kuli mě přestanou všichni pít, že jsem skvělá a miluju ho.... no a ono nic!! Jaký probrání!!! Doufam, že brzo se tomu budu smát...

Věřím, že jsou případy, kdy fakt chlap přestane kuli ženský pít, ale to spíš přestane kuli sobě... protožýe už mu to nějak dochází, že sám takhle žít nechce....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46300
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Rachel:... ale to spíš přestane kuli sobě...

Každý musí v prvom rade kvoli sebe. Aj ten tvoj. Partner môže byť len trochu väčšia motivácia. Ak by to robil len pre teba, po prvom vážnom konflikte by sa išiel ožrať. Veď on sa kvoli tebe tak snaží a ty do neho takto, by bola prvá jeho myšlienka.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...209210211212213214215216
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter