Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...216
Dolů
Téma: Chci se stát abstinentem
**
#14450
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 9 měsíce  
3 týdny
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14523
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Tak jen hlásím, že je měsíc a kousek za mnou. Včera jsem byla i s přítelem v tom našem oblíbeném baru, on si dal dvě malá piva a panáka slivovice a já nealko a v pohodě. Žádné bažení ani chutě. Netušila jsem, že ty chutě a zlozvyk dávat si alkohol ve všech možných situací dokáží takhle rychle odejít. Rozhodně jsem více v psychické pohodě a více se usmívám, nemám výčitky a více si věřím. S přítelem je vztah čistý a krásný. Doufám, že ostatní spolubojovníci odtud jsou také v pohodě a přeji všem hodně sil. Těším se na další měsíce bez alkoholu a zpětně děkuji za podporu, kterou jsem zde nalezla. Musím říct, že jsem ráda, že jsem svůj zlozvyk nerozjela do nějaké silné závislosti, třeba fyzické. To jsem naštěstí nezažila a musí to být příšerné stavy. Když si čtu příspěvky od blízkých alkoholiků, cítím smutek, co dokáže alkohol napáchat a hlavně, jak pak alkoholici dokáží být kvůli své droze sobečtí a hnusní na své blízké. Pokud člověk nemá nad alkoholem kontrolu, neměl by vůbec pít.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14528
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Bacha, chutě můžou přijít nečekaně, neusínej na vavřínech!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14529
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Nejenom chutě, ale může se něco nečekanýho stát, co bude bolet a alkohol rychle nabídne pomocnou ruku..Když vše klape jak má, abstinuje se daleko lépe než ve stresu a špatných událostech !
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14532
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
A těch smutků, bolestí je dost.Alkohol jen číhá, kdy zaútočí.A vůbec to nejsou velký slova.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14533
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj, taky se s tím potýkám, vydržím bez alkoholu jeden den... dnes jsem zkusil vydžet dýl, ale kdepak, musel jsem do baru na 7 piv... ach jo. Obávám se , že by mi ani AA nepomohly..
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14536
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Luďku, nemusels, chtěl si! a to je ta jediná věc, ve který ti nepomůže nikdo! dokud budeš chtít, budeš chlastat... jako všichni :-/
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14539
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Hanko, ano Luděk chtěl, ale třeba chtěl proto, aby mu nebylo divně, blbě
Petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14542
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj Líbo a Petře:) Děkuju za zprávy... Jojo, vím, že alkoholismus je mrcha proradná a hezky si někde skrytě číhá připravenej využít slabou chvilku... Mám k tomu nyní opravdu respekt, ono možná opravdu všechno zlé je nakonec pro něco dobré. Petře, já popíjela spíše na zahnání nudy, ale nepila jsem na smutek nebo krize, to bych se rozhodila ještě více.

Luďku, měl by jsi s tím něco dělat. Říkáš ach jo, tak se někam objednej, ať ti poradí, jak dál. Udělej to hned.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14545
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Luďku, tak se obávej dál, a chlastej!Nic nezkusíš, a už víš!Proč?Chceš přestat?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...216
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter