Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: same dno
#15112
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
neni pravda ze me zajima jen alkohol,ted se drzim,uz chodim k psychiatrovy,prace se mi rysuje od pristiho mesice...snad to pujde
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15121
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
no takhle bych to nerekl...je to tezke,nerekl bych ze jsem jeste dement,ale muze to prijit ze si vypiju mozek...laska je pro me nejdulezitejsi,jen je to moc tezke prijit o vsechno,nekdo by si uz hodil masli,zatim abstinuji,chut je ale snazim se,chodim k psychiatrovy
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15324
Re: same dno Před 10 rok, 6 měsíce  
Ahoj, je mi taky 24, a mám pořádnej problém s pitím.Až na to budu mít síly tak napíšu vlastní téma.Věř že i v tomhle věku je to bohužel taky možný stát se závislim.Stejně jako ty sem kvuli pití a hlavně kvuli tomu v co jsem se tim pádem změil mě taky opustila přítelkyně.Budu sledovat, a držim palce.
Kryštof M.
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15326
Re: same dno Před 10 rok, 6 měsíce  
Ve 24 je závislost zcela běžná.Jsou i případy 17 letých, co se léčej na protialkohoním..Takže nebojte, alkohol si podle věku nevybírá
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15893
Re: same dno Před 10 rok, 5 měsíce  
tak laska mi nadobro utekla...uz chodim na ambulantni leceni...pokus o sebevraždu...dalších penez v haji...
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15938
Re: same dno Před 10 rok, 5 měsíce  
Ale začal jsi se sebou něco dělat a to je super.Postupně se zas udělá líp.Jen to zas nepo...,no.Chce to poslouchat co Ti doktoři radí a žít tím.Držím palce!
Kris
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter