Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: 6 let abstinuji
#15182
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Davide.
změň terapeutku, vyber si takovou, nebo takového, který ti sedne.To, že někdo je uznávaný v psychoterapii, ještě neznamená, že sedne každému. Sám poznáš,když se rozhodneš správně. Dokázal si abstinovat dlouho, tak určitě zvládneš řešit i své jiné problémy.Není jen jedna cesta, ale více a tu musíš najít. Držím moc palce!!
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15183
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
díky,už dlouho jsem nad tím přemýšlel a samoézřejmě jsem to oddaloval,jelikož jsem se bál změny.Ve čtvrtek jedu do brna,kamarádka mi doporučila jednoho terapeuta tak uvidíme.
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15205
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
přesně tak! Velmi pravdivé.

Liba napsal:
Davide, ty pořád s alkoholem bojuješ, chceš nad ním vyhrát, což je chyba, nedaří se ti, a ani nepodaří, nikdy, je silnější než ty.Najdi v sobě trochu pokory, přiznej si to, a uč se vedle něj žít v klidu.Najednou zjistíš, že tě abstinence obohacuje, ne ochuzuje.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15209
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Petře, třeba máš pravdu, že mám vygumovaný mozek z léčebny, přesto 9 let nepiju, a žiju bezva život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15210
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Paní Líbo,
nedá mi to nereagovat, prosím ignorujte invektivy od lidí, kteří mají problémy.Jste obdivuhodný příklad ženy, která dokázala mnoho, snaží se obětavě radit druhým, neberte si tyto urážky k srdci!Jste prototyp moudré, zralé ženy, osobně vám moc fandím a zůstaňte inspirací pro ostatní. Negativní myšlení není přece naším programem, at jsme nebo nejsme alkoholici, ne?
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15216
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Ani nevíš Danny, kolikrát už jsem slyšela, četla, urážky, nadávky na mně, chápu, že zoufalci, co se jim nedaří, závidí, zuří...já se na ně nezlobím, vůbec, lituji je .Takže Ti díky za uznání, které nečekám, připadá mně normální pomáhat,psát své zkušenosti, i když vím, že píšu tvrdě, bez nějakých oblbovaček.On ten život alkoholika je smutný a tvrdý ještě víc, než jak píšu.Přála bych každému, aby poznal krásu střízlivosti, znovu objevení obyčejného hezkého života.Je to těžké, jde to!!Moje slova:Jsem už stará, nemocná, bez partnera, ve špatném bydlení, bez peněz, přesto nepiju, a vážím si každého střízlivého dne, naučila jsem se zase smát , a to ještě mám chlast i v občance, protože se jmenuji Skleničková, takže nevzdávat se!A jedem jako s medem!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15217
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Jste uzasna Libo a ja si Vas moc vazim! Drzte se!

Vsichni abstinujici, drzte se, stoji to za to!

Zivot je krasny!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15218
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
ano život je krásný,život je i tvrdý a těžký i když abstinuju život je těžký,nemužu se pořád smát jako blázen a říkat si abstinuji jsem v pohodě,vše je zalité sluncem,to ani neni zdraví,takhle uvažovat tak se z toho zblázním,já jsem se snažil takhle uvažovat a nejde to,mě to nejde.nechci se nikoho dotknout,já třeba nechápu jak mužu někomuj tvrdit jak je užasný,asi se znáte blíž,já vás neznám.chápu to tak že když nepiju,jsem užasný,když se napiju tak umřu,takhle to teda je bez toho oblbování jednoduše řečeno.já chci mít své chmury a své radosti chci se s nima umět vypořádat a nechci být užasný,nejsem robot.
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15219
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Davide přesně takto to má paní Líba..Vlastně celej její život se již točí pouze kolem abstinence, nic víc, nic mín
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15221
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj davide. Děkuji ti, že jsi mi připomněl jak je abstinence na prd. Vždycky, když jsem přestal pít, tak po nějaké době euforie, přišli hnusné, šedé dny bez nálady, náznaku lepšího života! Není divu že jsem vždycky znova začal chlastat.
Děkuji Bohu, že jsem se naučil žít střízlivě v AA, protože to je něco úplně jiného! To je jiná káva!
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter