Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: 6 let abstinuji
#15235
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Petře, Davide,
paní Líba je prostě silná ženská a to je to úžasné na ní, že předává sílu, energii, nadšení lidem, kteří tolik sil nemají jsou třeba zatrpklí, negativističtí a podezíraví.Vím, že život je složitý, ale úsměv a pozitivní přístup k lidem, t.j. vidět na nich to dobré, nás nic nestojí a líp se nám žije!
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15236
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Liba velice špatně snáší jakoukoli kritiku či opačný názor než má ona sam.A ještě je sprostá, na tom bude něco hlubšího
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15237
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Ano,je v tom něco hlubšího.Pojmenovává věci správným jménem.Na nic si nehraje,není zatrpklá a nesnáší slabochy.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15242
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Petře, vydrž pár let střízlivý, pak pochopíš.Sprosté slova jsou to nejmenší, co se kolem alkoholismu děje.Zoufalství, bolest, beznaděj, slzy, děsy, deprese,smrt, slušnosti moc není..Sebelítost i litování druhého je to nejhorší, co může alkoholik použít na svou střízlivost.Jen ti, co jsou už na úplném dně, mimo, potřebují pohlazení, politování, a ostatní mohou zastavit svou nemoc sami, potřebují kouknout na realitu.Chyb mám plno, jsem jen člověk.Upřímně ti přeji, abys nežil v křečích, našel klid a úsměv.Neobviňuj svět, sebe pozoruj.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter