Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: dotaz
#16595
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Justýno, neznáte Almu i pro muže?

Já za poslední měsíc stratil přítelkyni, kterou jsem 5let miloval a stále miluji, málem i rodinu, skončil jsem na zácytce i na den v Bohnicích a v pondělí jdu na AA tady v Praze
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16603
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Kat, ne opravdu mi ho nikdo nechtel predepsat.Po me chteli krevni testy, gastroskopii, plice plus dalsich par vysetrenich a pote na tyden na detox abych tam podstoupil tu reakci.pritom jsem mlady a zdravy.Mozna to bylo tim, ze uz jsem parkrat zrecnul a bali se ze se na nej napiju a aby to se mnou nekde seklo si nikdo nechtel vzit na triko.nechapu.znam cloveka ktery chodil na antabus protoze musel kvuli nehode pod vlivem a aby se vyhnul soudu bral antabus a chodil na nejaky pohovory s kuratorem.muj psychiatr mu ho normalne predepsal a me ne.fakt sem to nechapal...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16619
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Péťo, tak jak ti je? Já jsem se dostala k Almě přes kontakt tady od Laničky. Zeptám se tam na možnosti a pak ti dám vědět (až po 9.1.). Jinak se tam konají i různé přednášky apod., kam mohou i muži nebo blízcí lidí, kteří mají problémy s pitím. Zkus se zatím mrknout na jejich stránky a zeptat se mailem.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16620
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj Justýnko.Už je trošku lépe, doma se to zatím trochu uklidnilo..Potřebuju svůj mozek přesvědčit, co je chlast za hnus.Rozumem to vím, ale citově mě to k chlastu pořád táhne.Dej prosím vědět, kdyby ses něco dozvěděla, jsem z Prahy
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16706
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj Líbo, čtení internet. AA - Triezvy prostor se mi líbí, hlavně si myslím, že mi to pomáhá.Mám teď jiný problém. Teď po měsící absolutní střízlivosti, předtí téměř rok, ale tam bylo asi 13 krátkých kopanců jsem začala mít nepříjemné sny.Zdá se mi furt o víně, jak si otevírám flašku a jsem ráda, že ji budu mít celou pro sebe, a že potom zas budu pokračovat v abstinenci.Dnes to byl takový sen.Vzbudím se a chvíli nevím, co je skutečnost.Když si uvědomím, že to byl je sen, tak se mi uleví. Je to nepříjemné a nevím proč po takové době najednou takové živé sny. Dělám něco asi špatně, bojím se aby se ve mně nepřipravoval zase nějaký průšvih. Aby sen nepřeskočil do reality, nevím jak to mám vyjádřit. Nebo je to normální?
Táňa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16707
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Závislost je stav celého těla, hlavně je poškozen mozek, který udělá vše proto, aby svou drogu dostal i za cenu, že ho to zabije..Je to zvláštní, jak je mozek svým způsobem hloupej
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16708
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj Táňa. Neboj, nerobíš nič zle. Tomu sa hovori "suchá recidíva". To máme aj mi slovenský abstinenti. Skús si o tom nájsť niečo na nete, ak chceš.
Maťko

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16709
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Alkoholické sny patří ke střízlivění, několikrát jsem o tom tady psala.Vyděsí to dost, co?Já je měla pěkně hnusné, strašidelné, pila jsem s mrtvolou...., netušila jsem, co se děje, bála se jich, nechtěla jsem radši usnout, dostávaly mně moc.Odezní, neboj.A po čase, když se objeví, už nebudou vadit.Nemocný mozek žádá pití, chce tě dohnat k alkoholu, nedej se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16721
Re: dotaz Před 10 rok, 2 měsíce  
Jmenuji se Michal a jsem alkoholik. Kdysi se mi zdál sen, že piji ač jsem byl již rok střízlivý. Příšerný sen a hodně mně vyděsil. Tehdy jsem o tom mluvil na mítinku AA a jeden kamarád co nepil už neskutečně dlouho vyprávěl o svém snu. A pak řekl, že si uvědomuje, že alkohol znamenal velkou část jeho života, tak je naprosto přirozené,že se mu o tom zdá. Moc mi to pomohlo, protože od té doby se mi o tom nezdá.
A suchá recidiva? No to jako když se mi zdá, že jsem nevěrný své manželce, tak zažívám suchou nevěru? V AA suchá recidiva znamená něco jiného, to je stav, kdy sice nepiji, ale chovám se jako kdysi. Mlátí semnou emoce, jsem podrážděný atd. Prostě suchý opilec, nešťastný abstinent.
Přeji co nejméně zlých snů Michal K alkoholik
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter