Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Silvestrovský absťák
#23145
Re: Silvestrovský absťák Před 9 rok, 5 měsíce  
Ano, stupňovalo. Zašínala jsem na jedné lahvince vína jednou za dva týdny, a takhle to dopadlo.
Vladka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23152
Re: Silvestrovský absťák Před 9 rok, 5 měsíce  
A ten manžel to toleroval?
Aa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23179
Re: Silvestrovský absťák Před 9 rok, 5 měsíce  
tak tohle přesně znám.taky to u mě tak probíhá.nejdřív pár panáků,protože se cítím v pohodě a potom už jenom lítání do obchodu(kterej mám mimochodem naproti domu)a kupování chlastu po koňských dávkách.Dnes jjsem už druhej den s nulou a pocity strašný.a to jsem byl včera narychlo u psychyatra a ten mi dal alespon na tři dny diazepan.v pondělí nastupuji na ambulantní lečbu.kdyby se člověk aspon mohl vyspat.to mě vadí nejvíc.poslední tah trval 6 dní.
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59244
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Nešpor: Kocovina po Silvestru? Na "vyprošťováka" zapomeňte
1url.cz/vz9wA
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59252
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Silvestr mě letos paradoxně netrápí, protože loni jsem o silvestru abstinoval a zjistil, že to byl můj nejlepší silvestr za posledních mnoho let. Vždy jsem o silvestru pil jako duha, někdy až do úplného kolapsu, protože jsem chtěl přebít depresi, která na mě v tento čas vždy doléhá. Ale loni jsem si uvědomil, že alkohol tu depresi ještě prohlubuje a abstinování je v tento den to nejlepší, co mohu udělat. Takže zítra v pohodě.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59280
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Petr Hrdlička napsal:
Silvestr mě letos paradoxně netrápí, protože loni jsem o silvestru abstinoval a zjistil, že to byl můj nejlepší silvestr za posledních mnoho let. Vždy jsem o silvestru pil jako duha, někdy až do úplného kolapsu, protože jsem chtěl přebít depresi, která na mě v tento čas vždy doléhá. Ale loni jsem si uvědomil, že alkohol tu depresi ještě prohlubuje a abstinování je v tento den to nejlepší, co mohu udělat. Takže zítra v pohodě.

Na mě teda na Silvestra padá depka max.z toho, že bych měla plánovaně pít jako ostatní. Jako proč? Konec roku. A co? Posranej den, jako každej jinej..
Petře, abstinování POUZE v tento den je ti úplně na ho...
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59295
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Od září jsem vypil denně 2 lahve vína a to od rána cca do 20,00 než jsem padnul, v 1 ráno se probudil a čekal na ráno 6.00 , až doplním hladinku. Teď jsem čtvrtý den na vodě a čaji. Ty první dva dny bez chlastu jsem nejedl, bušení srdce, tlak 180/110, pocení.. Teď druhý den hrozná únava, špatná motorika, úzkost, vnitřní stres..
.
Nevím, co ještě přijde zítra.
Preji Vám všem hodně zdraví a pevnou vůli do dalších let.

Jiří (40)
Jiří
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59296
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Jiří napsal:
Od září jsem vypil denně 2 lahve vína a to od rána cca do 20,00 než jsem padnul, v 1 ráno se probudil a čekal na ráno 6.00 , až doplním hladinku. Teď jsem čtvrtý den na vodě a čaji. Ty první dva dny bez chlastu jsem nejedl, bušení srdce, tlak 180/110, pocení.. Teď druhý den hrozná únava, špatná motorika, úzkost, vnitřní stres..
.
"Nevím, co ještě přijde zítra."
Preji Vám všem hodně zdraví a pevnou vůli do dalších let.

Jiří (40)

"Drž sa, chlape!!!"
(...horšie už bolo!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59298
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Já abstinuju devátý den. Třes a pocení už jsou pryč. Ale psychický i fyzický neklid je pořád hrozný. Vydržme. Nebo nás to celé čeká znovu.
I den dva abstinence jsou posun vpřed.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59299
Re: Silvestrovský absťák Před 3 rok, 3 měsíce  
Já to ty dlouhé měsíce i docela zvládal - ty 2 lahve vína denně, únavu a spánek (3 hodiny) jsem ráno přepil, nikdo na mě nic nepoznal, práci zvládal ze všech nejlíp, ale bylo mi jasné, že musím po těch x měsících přestat a naplánoval si to na 25/12 po vánocích, abych měl čas na detox 20 dní, než se mi narodí syn. Jenže on se narodil dřív - 26/12 a já samou radosti vypil láhev rumu. No debil

Teď je to čtvrtý den bez chlastu, jsem podrážděny, rozklepal jsem se dnes kvůli nějaké banalite, hrozně jím, ale mám strašnou motivici kvůli tomu krásnému tvoreckovi už nikdy nezačít. Ale není to úplně legrace, vím, že moje momentální trápení s tím třesem, motolici, vybusnosti atd bych vyřešil během 15 minut lahví vína. Zatím se držím. Ale prý vypadám hrozně, bílá tvář, vytresteny a bez energie ⚡, tak snad budu zase brzy jako před pitím.
Jiří
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter