Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jdu do toho
#17887
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Milé dámy, já mám obavu, že rady typu užívej si sluníčka, přírody, chce to trpělivost......nejsou ty pravé. Každý si musí šáhnout na to svoje dno, jinak neuvěří. Já viděl v lese flašku za každým stromem. A procházky s dětma vybíral tak, aby na trase byly hospody.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17890
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Jsi mi připomněl.Po více jak dvou letech jsem se dostala do stavu,kdy jsem nemohla vůbec spát at´jsem dělala co jsem dělala.Nic nefungovalo.Věděla jsem že jsem se dostala do nebezpečné situace.V pátek po práci jsem se konečně rozhýbala a vydala na pohotovost.Celou cestu mi skákaly před očima příkazové značky se směrovkami do všech hospod,které cestou byly a o kterých jsem neměla vůbec tušení.Volala jsem kamarádovi alkoholikovi,který mi poradil at´využiju pohotovosti na záchytce,že mi snad pomůžou.Zatímco jsem se tam dobrovolně cpala a dožadovala pomoci podotýkám střízlivá už 2roky a nechtěli mne vzít,policie přivezla chlapa pod vlivem,který se vehementně bránil vstupu,tak ho tam rvali násilím.Sestra ze záchytky mi doporučila at´to řeším opravdu přes pohotovost.Tam bylo plno,sedla jsem a čekala až konečně přijdu na řadu A?KONEČNĚ ZJISTILA,ŽE ZAČÍNÁM PODŘIMOVAT,TAK JSEM SI UVĚDOMILA,ŽE JSEM VYLÉČENÁ ZE SVÉ NESPAVOSTI A JELA SPÁT DOMŮ DO POSTELE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17893
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Tak ti Ede nezbyde nic jiného, než si protrpět špatné stavy, doufat, že bude lépe a to bude, věř!Pak si přírody budeš užívat.Ale čerstvý vzduch pomáhá hodně, člověk se trochu unaví, lépe spí, ......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17894
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Libo, celkem žádný problém nemám, jen se snažím vcítit se do kůže těch, co ještě neví co je čeká. Nezávidím jim....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17896
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
jsem rada za jakykoliv podnet, povzbuzeni...dneska jsem byla zavrena cely den doma a odpocivala, ale to jen proto, ze jsem cely tyden chodila do prace a v pondeli jsem vypila litr vina, v utery jsem vypila litr vina, ve stredu pul litru vodky a ve ctvrtek pul litru vodky...a v patek jsem s tim sekla...takze dnes jsem takova unavena...ale hned zitra mam naplanovanou projizdku na kole, pojedu si utrhnout vrbove vetvicky do vazy....a to dno, nevim,co me ceka, treba to bude lepsi nez si myslim,chci tomu verit...preji vsem hezky vecer bez alkoholu
Kamila40
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17897
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
A tak se Kami hezky vyspi, zítra vyraž, užij si dobrý den, dívej se kolem sebe, pozoruj přírodu, a raduj se z té krásy, říkej si, že kdybys trčela doma a pila, ošidíš se o ten pohled, krásu.Mně, když bylo nejhůř, vždy mně příroda pomohla, tam jsem se mohla vybrečet, vykřičet, zklidnit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17933
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Dobry vecer vsem,
dnes je to muj ctvrty vecer bez flasky a citim se dobre.
Jake negativa na sobe pozoruji je, ze vecer nemuzu usnout, zdaji se mi desive sny a po ranu citim brneni prstu a brneni jazyka. Mam zvysenou chut k jidlu, citim se jeste takova ospalejsi. Ale jinak mam ze sebe radost, dneska jsem si koupila neco na sebe, takovou odmenu
Ted asi par dni budu bez netu, ale k tomuto tematu se urcite s pozitivnimi zpravami vratim
ahoooooj
Kamila40
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17934
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Doháníš sílu, asi jsi málo jedla, je to dobře.Výborné je, že jsi si dala dárek, zasloužíš si ho!Vydrž, a uvidíš, i ten spánek přijde.Sny zmizí.Raduji se s tebou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17935
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Taky držim palce..ale pozor, až ti bude zase moc dobře velice rychle se můžeš napít
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17977
Re: Jdu do toho Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahoj držím ti palce.Já nepiju od 29 prosince.Ze začátku jsem míval občas depku ale je furt líp a líp,litam po venku se psem,jezdím na kole,a divym se kolik dokážu využít času,dřív to moc nešlo když jsem míval minimálně 3 krát týdne kocovinu.Určitě pomáhají čaje mám jich pěknou zásobu,taky po sauně se cítím jak znovu zrozenej.A teď po dvou měsících už ani nad tím tolik nepřemýšlím,i když opatrnost a respekt mám furt.
Takže doporučuju bez do toho,drž se,plánuj a hodně štěstí každý den stojí za to.
koudybago

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter