Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Neúspěšný pokus o kontrolované pití
*
#18471
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
Dnes v noci se mi zdál sen, že jsem si omylem loknul vodky, v domění, že ve sklenici je obyčejná voda. Ihned jsem tom snu začal prskat a cítil se špatně, že jsem porušil abstinenci. A když jsem se probudil tak jsem byl rád, že to byl jen sen To je dobré znamení ten sen ne? P.S: vodku jsem nikdy nepil
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18472
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
Ano, samozřejmě, sobě jsem ubližoval taky...
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18473
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
V podvědomí si utváříš k alkoholu odstup.To je dobře.No a co můžeš?Začít pracovat na tom,jak sisi ublížil svým pitím v jeho průběhu.Co to s tebou udělalo?Jestli sis něco sám na sobě pokřivil,jestli u tebe došlo k zvráceným chybám,nebo vedlo k extrémnímu jednání a pod.Je to cesta k sobě samému.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18475
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
ALkohol mi změnil osobnost. I když jsem se už několik let neopíjel "až do dna" - měl jsem svoji každodenní hladinku kterou jsem nikdy nepřekračoval - tak hlavní problém v mém pití spočívá v tom, že už po dvou, třech pivech se mi mění osobnost, začnu být zlý, útočný, s postupující "hladinkou" agresivní. A stačilo mi čím dál méně alkoholu na nastartování"pana Hyde"...
Ale tím, že jsem si dokázal říct každý večer dost a nikdy nevypil více než dvě piva a lahev vína tak jsem to sám pro sebe bral jako důkaz, že mám alkohol pod kotrolou. Tohle jsem si namlouval několik let.
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18478
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
Alkoholické sny, jasný alkoholik.Tak se drž, nebo bude moc zle.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18479
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
Nestraš, já myslel že alkoholik ještě nejsem, jen pijan! Ale je fakt, že se mi občas při abstinenci zdají sny jak třeba čepuju pivo
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18480
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
Proč strašit, to jsou fakta, nemá cenu si lhát, hrát na něco lepšího, prostě nemocný mozek reaguje.A tělo varuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18481
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
No, asi jo...každé odpoledne tak kolem druhé hodiny mi začne hučet a zvonit v uších, někdy mi i začnou hořet tváře... to asi také bude projev absťáku, co?
Ale zatím necítím žádné silné nutkání se napít, naopak se každý den těším na to, jak se večer vyspím a ráno se probudím svěží
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/04/2014 14:48 Provedl: Pavel DD.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18484
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
Mám podobné stavy.Pomáhá mi na to kousek něčeho sladkého čokolády nebo oplatek.Nikdy jsem na sladké nebyla.Nicméně v dobách,kdy jsem nepila jsem na sladké přešla.Myslím,že tělo si zvyklo na vyšší dávky cukrů,které alkohol obsahuje.Tím si to vysvětluju a jednoduše v takových chvílích něco zobnu.A osvědčilo se mi to.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18487
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 9 rok, 12 měsíce  
A víš že máš asi pravdu?! Já sladké nejedl snad 20 let, a čokoládu jsem neměl rád vůbec, ale co abstinuju tak na to každý den odpoledne dostávám chuť Včera jsem si třeba dal Disco sušenky- ty jsem měl maposled někdy na střední
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter