Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem
#617
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Ahoj Hani, jsem v Praze u dcery a celé její rodiny a hlídám malé bílé chlupaté štěňátko. Jak se Ti daří?
Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#618
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Ahoj Květo, tak si to užij, to je super, pesany já můžu, taky máme dva. Jaké štěně mají? Já se mám dobře, všechno je v pořádku, o víkendu jsem byla zkontrolovat zahrádku, už se těším, začínají vykukovat ze země tulipány a narcisky. U nás přes víkend nespadla ani vločka a krásně svítilo sluníčko.
Hanka
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#621
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Je to Boloňský psík - Rony a má pět neděl. Je to šestý člen rodiny. Všichni ráno odchází a domů přijdou odpoledne, tak do začátku než-li si zvykne. Je s ním zábava a je moc milý. Jaké máte vy psy a jsou taky sami doma?
Jsem ráda Hani, že se Ti daří.
Pa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#622
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Květo, my máme dvě pudlí slečny, teda spíš dámy, 11 a 10 let, bílou a hnědou. Jsou to právoplatné členky domácnosti. Doma jsou sami, většinu dne prospí, ale jinak s námi všude cestují, včetně tuzemských dovolených, to se jim líbí, v nejrůznějších apartmánech jsou jako doma. Jsme na sebe hodně fixovaný, pořizovala jsem si je, když jsem byla s dcerama sama, pro doplnění rodiny Kdybych je měla kvůli dovolené dát někam na hlídání, tak raději nikam nepojedu. Jsou to věrné kámošky.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#627
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Ahoj Hani,jsem moc ráda,že jsi se ozvala a že je ti fajn.U nás je sněhu jak v Alpách a pořád sype a sype.Zima se nechce vzdát a já se už tak těším na jaro.Zrovna ted padají vločky velký jak hrách.Květuš pozdravuj Prahu.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#673
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Ahojda Ivliku, jak to tak sleduju, tak jsme snad jediné místo v ČR, kde nepadá sníh, není po něm ani památka, na zahrádce už vykukují ze země lístečky narcisů a tulipánů. Už se těším na jaro.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#677
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Ahoj holky,jsem ráda,že se Vám daří.V pátek jsem zažila situaci,kterou bych loni touhle dobou řešila alkoholem. Ráno se začala předčasně hřebit kobyla,bylo to špatné,hříbě mělo zapadlou hlavu,nešlo ven,veterinář někde zapadl v závějích. Kobyle bylo stále hůř. Nakonec se nám s manželem podařilo hříbě vytáhnout.Bylo mrtvé.Kobyla vypadala špatně,ale vstala a začala do hříběte strkat,aby začalo dýchat.Bylo to moc smutné.Naštěstí přijel veterinář,kobyla dostala injekce,zabalili jsme ji do deky,hříbě odvezli. Dnes už je v pohodě,řehtá na stádo a půjde ven za koňmi.Proč to píšu je asi jasné.Stresová,nepříjemná,neočekávaná situace,kterou jsem vždy řešila pitím,abych zapomněla. Teď ne a i přes ten smutek jsem se s tím vypořádala bez našeho "démona". Manžel i dcera mi řekli,že to nečekali a jsou pyšní,že jsem to zvládla.Ale nejvíc jsem ráda já sama za sebe. Tak se nezlobte,že jsem se tak rozepsala,někdo může říct,že je to jen blbé zvíře,ale pro mě ne.
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#678
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Jo a zapomněla jsem napsat jednu příjemnou věc.Ve čtvrtek jsem byla na kurzu pletení košíků a moc mě to chytlo.Udělala jsem si košík o kterém doma pochybovali,že jsem ho upletla sama po první lekci .Už mám objednané zboží a budu doma plést.
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#680
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Irenko, s hříbátkem je to moc smutné, to mě mrzí, já jsem na zvířata hodně citlivá. Košíky jsem se učila plést taky a protože chodím i na keramiku, je pěkná kombinace udělat si keramické dno a kolem to oplést pedigem.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#684
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok  
Ahoj Irenko,
ty jsi ten příběh s vaší kobylkou a zodpovědným přístupem k sama sobě i Tvému okolí popsala tak živě, že jsem při čtení měla pocit, jako když koukám na film.
To jsou ty ,,hezké´´ ( uvozovky jsem udělala kvůli hříbátku) věci do druhého šuplíku.
Moc zdravím.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 14/03/2010 12:46 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter