Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: psychosomaticke potize pri odvykani
#19707
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
jina napsal:
Moje diagnoza znela uzkostna porucha s panickymi atakami.zacalo mi to v 16 ti letech,kdyz jsem dva mesice brala drogy(extazi).casem to prestalo,zhorsilo se to opet v 19... uz par let jsem na to pila...

Jina,

zrejme hľadáš "zmenu vedomia" už od 16.rokov.Droga nenahradí lekára. Experiment s alkoholo-liekovými koktajlami Ti môže pomôcť jedine tak k úniku zo života. Podstata Tvojho problému *tkvie/spočíva hlbšie*,ešte pred vznikom paniky a úzkosti.


Odborník je správna voľba!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19710
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Libo prave ze uz necekam nic,proto jsem tady a hodlam s tim neco delat.
Ja a jaky odbornik?Chodila jsem k psychiatrovi,ted jsem ho vymenila za pani doktorku pres zavislosti,ke ktere budu chodit i na skupiny.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19711
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
jina,

mě s panickou atakou dvakrát odvezla záchranka, poprvé jsem vůbec nevěděl co se děje...Jedním jsem si dnes ale jistý, pokud bych už tenkrát vůbec nepil (2009), určitě by ty ataky nebyly tak masivní, pokud by vůbec byly..Dr. mi říkal, že chlastání může panickou ataku vyprovokovat... Je fajn, že chodíš na terpaie. Z toho mála, co jsi napsala vidím u Tebe největší potíž v Tvém zázemí. Pokud, Tvůj partner sám nemá vztah k alkoholu vyřešený, resp. je jeho vztah k chlasru problematický, budeš to mít hodně, hodně těžké - asi jako vztah dvou feťáků, který odborníci hodntí jako velmi rizikový. Má žena například s alkoholem vůbec nemá problém, přesto je strašně obtížné až nemožné jí vysvětlit, že nemůžu pít vůbec. Dokonce mi často říká, tak si dej jen jedno a dost - ona prostě NECHÁPE a nemůže chápat, že to takhle není možné....že nemůžu ani kapku...
Ignatius

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19714
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Jo take me parkrat odvezla zachranka myslela jsem ze mam infarkt,pokazde slo jen o paniku a poslali me domu.takze asi sam vis jake jsou to hrozne stavy,a ja uz to absolvovat nechci.ano v tom budu mit problem,za prve pritel me neumi nijak psychicky podporit,coz bych potrebouvala,za dalsi neuznava zadne psychicke problem x,podle nej si to akorat vzdycky vsugeruju a za treti on se kvuli me alkoholu nevzda.budu to mit tezke,ale chci s nim zustat,kdyz opomenu ze parkrat do mesice jde do hospody,doma take uz vubec nepije,funguje jak ma stara se o syna.ty bys to myslim mel zkusit manzelce vysvetlit,dej ji neco precist,aby vedela o co jde,urcite neni tak zabejcena jako muj pritel.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19724
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
jina,

vysvětlit se to pokouším, ale myslí si, že to přeháním, každopádně to naštěstí nemá tak, že bych byl za podivína, že nepiju vůbec. Spíš mě i někdy pochválí, ale jak víš, chutě jsou občas veliké a mě by pomohla podpora ve smyslu: "víš, že nesmíš"...., nikoliv odtažitý přístup.."musíš vědět co děláš, jsi přeci dospělý..." Jestli přítel funguje, tak je to moc fajn, je moná lepší neřešit to s ním, ale svůj problém řešit s okruhem lidí, kteří Ti rozumí - ať již tady nebo v terapii, nebo na AA...Držím palce
Ignatius

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19738
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ignatius,tak to mame asi stejne,ze u drahych polovicek tu podporu mit nebudem,coz bychom asi potrebovali.Musime to zvladnout sami a s okruhem lidi,kteri nam rozumi.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19739
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Bohužel, kdo to nezažil tak to nemůže pochopit..Já např. nezvládám bažení (craving) když vím, že jsou předemnou dny volna.Neumím to, ten mozek se zasekne na myšlence že si dám a pak už ne, vždy to dopadne blbě ale jakmile ta myšlenka jednou přijde, nedokážu se jí zbavit a je tak silná, až se na nic jiného vlastně stejně nemůžu soustředit a jsem v háji tak jako tak
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19740
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Petře, stačí oddálit to bažení, zvednout telefon, zavolat někomu, co tě trápí, pokecat, bažení ustoupí.Jde fakt o pár minut, překonat je.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19741
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Zkusím to
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19742
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ano Petre mam to taky.Jsem na zacatku a zatim nemam sice chut na alkohol,ale doted jsem neumela vypnout a odreagovat se bez nej.Ano pustim si film,zahraju si hru,delam neco co me bavi.ale mozek furt funguje a myslenky nevypnou,coz pri patecnim tahu bylo.neresila jsem nic,jen se bavila.a proto mam takove myslenky jeste taky.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter