Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: psychosomaticke potize pri odvykani
#22295
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 7 měsíce  
Vím, že jsem bez alkoholu bez nálady, když se sejdu s přáteli , co popíjejí, baví se , mají náladičku, jsou vysmátí a musím v noci odjet, nepít.. nebavím se. co s tím?
Anděla noci probděla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22297
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 7 měsíce  
Andělo,netlač na pilu.Ono to přijde samo.Klidně můžeš společnost,která pije a ty se přestaneš bavit opustit-odejít.Sedět s nimi jen proto,aby jsi udržela nějaký bonton slušnosti je pro každého abstinujícího alkoholika vyčerpávající,ole ohrožující.Stále pro nás platí být včas na tom správném místě a umění včas odejít.
Jana Mertosova

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22298
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 7 měsíce  
Protože už neznáš zábavu bez alkoholu.Klídek, najdeš ji, chce to čas.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22316
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 7 měsíce  
tak, tak.. neznám zábavu bez pití.. tlachat bez "podpory" chlastu mi nejde, ani jinak...třeba doma s přítelem.... když jsem potřebovala otevřít a řešit nějaký problém, musela jsem se napít na kuráž...pak jsem to občas i řekla.

Ale to je problém, co mě provází celý život. Dost jsem překvapená, jak dneska začínám řešit ten problém s pitím , že se o tom s určitými lidmi dokážu vůbec bavit otevřeně, bez berličky.
Ono vůbec tohle forum mi pomáhá začít o jistých věcech aspoň psát..takže si dokážu představit, když budu docházet na nějaká podpůrná sezení ve 14 denních intervalech, že to pro mne má smysl, a nebude ani jedna ze stran marnit čas.
dík za vás, vím, že jsem teprv na začátku, že není zdaleka vyhráno..ale držím se toho, co jste psali....každý další střízlivý den je výhra a snad nespadnu do kvartálu
Anděla noci probděla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter