Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Vůle
#19758
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Nové bydliště a práce je dobrá volba, ale je potřeba také řešit příčiny pití a najít nové zájmy a přátele, kteří mají jiné životní hodnoty než se ožrat do mrtva:-).
Mluvím z vlastní zkušenosti. Myslela jsem si, že "kamarádi" z hospy jsou mí přátelé a zjistila jsem, že pravda je úplně někde jinde.
Potkala jsem nové lidi, chodím na psych. semináře, na procházky, cvičím a je mi skvěle.
Za ušetřené peníze za chlast jsem si dopřála nádhernou dovolenou.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19759
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Petra napsal:
Nové bydliště a práce je dobrá volba, ale je potřeba také řešit příčiny pití a najít nové zájmy... pravda je úplně někde jinde.
Potkala jsem nové lidi, chodím na psych. semináře, na procházky, cvičím a je mi skvěle.
Za ušetřené peníze za chlast jsem si dopřála nádhernou dovolenou.


Skvelé a inšpiratívne riešenie!
Gratulujem!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19760
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Hezky napsáno Petro
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19761
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Za chvilku ve zprávách Tv Prima budou ukazovat nějaké nové poznatky o alkoholismu, pacienti budou ve Virtuální hospodě!!!!, lékaři je budou pozorovat, tak to jsem fakt zvědavá!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19766
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19767
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Já to nestihla, reklama na to byla velká, ale teda nic moc, jak píšeš.Většina těžkých alkoholiků pije tajně, doma.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19768
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Nikdy jsem nepil doma, vždy jsem chodil za "kámošema" na pivo do hospody..To že jsem pak obešel třeba 3 a všude si dal 5 piv je jiná věc
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19770
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Virtuálne pitie & virtuálna opica?
(zrejme aj projekt - za virtuálne peniaze?)

Praktický výstup je tiež virtuálny? Alebo inak:

"*trenažér pre alkoholikov* s virtuálnym Egom".

(virtuálny s virtuálnym riešením).

"A skutek utek(l)..."(někam)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19771
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19779
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Dnes mám skvělou náladu,tento týden mám volno a od pondělí nastupuju do té práce,užívám si domácích prací kolem domku v letním supr počasí,projel jsem se na kole z projíždky obrovská radost až taková že si říkám dát si pivko na venku na terase vychlazená 10radegast...Ale ne nedám ale mozek už chce využít toho že nemusím ráno vstávat a láká mě ale seru na to abstinuju,včera jsem šel kolem hospody pro kotě ke známým,kamarádi seděli na terase a hned mě lákali na vychlazené pivo,vymluvil jsem se nedal jsem si prej co mi je?ale budu se muset naučit těmto situacím čelit,není to lehké.Navíc v mém okolí se pije všude sousedi-gril,rodina všichni chlapi na oslavách pijou,kamarádi z hospody....tohle místo je jediné kde se mi uleví když sem dám příspevek.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter