Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: váha a pití zhubnutí při abstinenci
#49372
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 5 rok, 9 měsíce  
4 kg dole a 9 cm z pasu sa ti vidí málo? Za 2 mesiace? Tá chuť na sladké je častý jav. Keď už maš chuť na sladké, tak si nájdi niečo sladké, čo obsahuje čo najmenej bieleho cukru. Ja som tiež na sladké a teraz v lete radšej ovocie ako keksy, čokoláda. Jesť častejšie a menšie dávky. A samozrejme dostatok pohybu. Rada by si dole 20 kg za rok. Čo je za mesiac dole necelé 2 kila. Teraz si dole 4 za 2 mesiace. Čiže nad tvoj plán
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49375
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 5 rok, 9 měsíce  
Presne tak, 2 kila mesicne jsou akorát, jestli půjde celých dvacet je otázka, záleží kolik máš mít "ideální váhu" s ohledem na věk, stavbu těla atd. Ale bez 9 cm v pase se musíš už teď cítit lip.
A s tim sladkým opravdu využij roční obdobi, ovoce jsou všude mraky....
Já jsem sundala cca 10, když jsem přestala pit, hlavně výhoda v létě, člověk se nepoti a ceklove to vedro zvlada lip, ale to už souvisi s tim, že se mi kvůli chlastu zvedl tlak, teď už je zase v normě. A celkove je to tělo vic ok...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49402
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojky. 4 mesice čistá. Minus 8 kg a kolem 10 cm - pás, hruď, boky. Zvolila jsem zdravou stravu. Bohužel dost drasticky zvolenou. Byla jsem sice pořád plná, ale max přísun byl kolem 900 kcal. Takže podvyzivs. Teď jedu pomaleji, ale jiste. Pečivo jen tmavé (nejlépe které si sama upecu) a jen dopoledne, stejně jako ovoce. Oběd normální a odpoledne a večer zelenina, maso, ryby, sýry.
Alkohol obsahuje hodně cukru. A cukr je na váhu zabiják. Dnešní stravování dokonce rádi nahrazovat cukry tukama a i to funguje.
Vyzivova poradkyně chce prachy za to, aby vám řekla, že potřebujete nejen vnější detox, ale i vnitřní a lymfy. A že máme hlavně nadbytek toho tuku na vnitřních orgánech. Stačí nechat tělo vyhladovet, jiná šance stejně není
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49407
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 5 rok, 9 měsíce  
Lenka napsal:
Ahojky. 4 mesice čistá. Minus 8 kg a kolem 10 cm - pás, hruď, boky. Zvolila jsem zdravou stravu. Bohužel dost drasticky zvolenou. Byla jsem sice pořád plná, ale max přísun byl kolem 900 kcal. Takže podvyzivs. Teď jedu pomaleji, ale jiste. Pečivo jen tmavé (nejlépe které si sama upecu) a jen dopoledne, stejně jako ovoce. Oběd normální a odpoledne a večer zelenina, maso, ryby, sýry.
Alkohol obsahuje hodně cukru. A cukr je na váhu zabiják. Dnešní stravování dokonce rádi nahrazovat cukry tukama a i to funguje.
Vyzivova poradkyně chce prachy za to, aby vám řekla, že "potřebujete nejen vnější detox, ale i vnitřní a lymfy.AA že máme hlavně nadbytek toho tuku na vnitřních orgánech." Stačí nechat tělo vyhladovet, jiná šance stejně není

Lenka,

"ono → ten *vnútorný/viscerálny tuk* obaľujúci a ohrievajúci orgány je vlastne - prirodzené zateplenie. Z vlastnej skúsenosti viem, že najprv telo spáli svalovinu až po nej podkožný tuk a ako poslednú zložku spaľuje ~ viscerálny/vnútorný tuk."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/07/2018 09:00 Provedl: Ja. Důvod: Design...
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49599
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 5 rok, 9 měsíce  
přátelé, tak třetí měsíc -5kg, 10cm v pase, odpuchlá tvář i ruce , jupíííí.. jen ten život je jakýsi úplně jiný uvidíme, co udělá zmrzlina na dovolené stálou chuť na sladké jsem ošálila umělým cukrem do kávy a čaje, že mě to nenapadlo dřív
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55035
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Dnes ráno, když jsem šla po lese se psem, vzpomněla jsem si, jak jsem před pár lety pila litr a půl za večer, nabrala 15 kilo a myslela si, že když budu, ještě se zbytkáčem chodit v 6 ráno s hůlkama (stejnou trasou, jako jsem šla dnes, proto jsem si na to vzpomněla), tak že zhubnu. Vydrželo mi to půl roku a ani kilo. Další pokus byl rok s kalorickýma tabulkama. To jsem dala dolů 10 kilo a tedy snížila příjem vína na sedmu-litr za večer. Ale před Vánoci se mi to zaseklo a nejde dolů ani ťuk. Dnes den 4 a kilo dole. Nemůžu to říct nahlas, protože by se mi manžel smál, říká mi to celou dobu, že jestli chci zhubnout, musím přestat pít
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55036
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ju
To moc gratuluju
A co mas za psa??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55037
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Říkáme mu výběr z hroznů . Je to oříšek z útulku, mix jezevčíka, čivavy, teriéra, kočky, králíka....prostě super prťavej pes
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55072
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj všem
Přidám svůj poznatek na tloustnutí. Sama za sebe mohu říci, že v období pití jsem ztloustla a nešlo to vůbec zhubnout. Neboť když už jsem se snažila něco shodit, tak přišla chuť se napít a k tomu něco dobrého.....
Nejvíce se mě to projevilo na břiše.
Teď v abstinenci se více věnuji tomu co jím. A ejhle kila jdou dolů.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55262
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak jsem sebrala odvahu a stoupla na vahu. Za 12 dni BEZ alkoholu mam 2,5 kg dole.
Vsichni kdo rikali, ze bez piti se hubne lip, meli pravdu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter