Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkoholička a váha
#23255
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 5 měsíce  
Myslím si, že je to tím že jste přihlášena a tak se Vám zobrazují kompletní údaje které jste zadala při registraci. Já když kliknu na Váš profil, ukáže se mi pouze údaj: Jméno - Hanule a Uživalelské jméno - hanule. Pak ještě pár dat o posledním přihlášení, počtu příspěvků... Zkuste si založit na chvíli ještě jeden profil a pod ním si to zkontrolujte. Myslím, že je vše O.K.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23296
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 5 měsíce  
Zdravím,
opět mockrát děkuji všem za příspěvky.
Nevzdávám to, dolávám, začala mi depka, snažím se myslet pozitivně .
Moc mi nepřidalo, když jsem se svěřila kámošce,která neměla o mém probému s chlastem žádné tušení. Říkáme si dost věcí, ale toto jsem s ní nikdy neprobírala. Nabídla mi ke kávě opět zákusek , já ho odmítla s tím, že hubnu a že se snažím i abstinovat , páč mě štvou moje kila a spůsob jak žiju. Jezdím k ní jednou týdně ráno autem na kafe, takže spolu alkohol nepijeme ale uteklo mi že je vídávám ráno téměř pokaždé po těžkém draku,rostě jsem to neřešila, mám co dělat ze sebou.Takže se málem rozbrečela a najednou se rozpovídala o sobě a vše mi řekla o sobě že si kolikrát ráno musí dát panáka a o mně to ani netušila že si pochlastávám . Já vím, že sama bojuji, takže jsem pouze poradila, nepít, bojovat a zregenerovat tělo. Co mně na ní udivuje je, že má snad anorektickou váhu....zatím co já přibrala.
Sama mi řekla, co všechno za alko pravidelně pije a, že nemá záklopku. Tak jsem ji navrhla, že až ji chytne pít chlast , at zkusí všechno jen ne pít alkohol a v nejhorším at mi zavolá ja dojedu a půjdeme se projít, nebo si dáme dobrou kávu. Což i mně pomůže, protože musím být ve střehu, kdybych náhodou řídila k ní z ničeho nic, takže nepít alkohol, další důvod pro mně.
Možná jsem to o sobě neměla říkat, ale na druhou stranu, když jsem se nestyděla chlastat, tak proč bych se měla stydět zato, že chci nechlastat. Nepít alkohol není vada, nebo ostuda, pít pravidelně je na pováženou a zvlaště u nás žen...
A s tou nabídkou zákusku, se to nějak seběhlo, proč ho nechci a co vše dělám abych zhubla a pak už se celá debata stočila k odhalení problému a nejen toho mého. Snad to nebylo ke škodě.
Přeji všem krásné dny a držte se, snažím se taky a ještě jednou dík za vaše reakce zde.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23297
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 5 měsíce  
Vždycky jsem se smála přísloví: Všechno zlé je pro něco dobré. Ted už dlouho ne.
A tady máte příklad!!! Je to i pro vás dobré, pro kamarádku, podporovat se, být v kontaktu, neselhat.
Držím palce (třeba i všechny čtyři )
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23359
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 5 měsíce  
Zdravím,
děkuji za reakci. Nepiju, mám už dvě kila dolů , cvičím a i depka mizí. Hlavní je, že nepiju alkohol, nicméně chutě jsou. Nezdávám to a nechci polevit.
Známá mi nezavolala...byla jsem opět u ní ráno na kafe, ale jede si svoji cestou dál.. .
Beru ostropestřec na regeneraci, chodím po něm dost často na toaletu. Piju neoslazené čaje a na depku jsem si nic nekoupila, chci abych si prožila, co jsem si způsobila, abych to procítila. Nicméně i tak depka začala ustupovat.
Přeji všem krásné dny a předem děkuji za Vaše reakce, moc m i pomáhají.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23361
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 5 měsíce  
Kočko, drž se dál, uvidíš tu návratnost!!Super.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23402
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 4 měsíce  
Zdravím a děkuji za reakci.
Nepiju alkohol, držím se. Chutě pořád jsou, ale zvládám je.
Změnou posledních pár dnů je, že se mi chce hodně spát a to neberu žádné léky na deprese. To, ale nevadí, takže když to jde, tak vylezu z postele hodně později.
Asi mám kvalitnější a delší spánek. Nevím jestli je to užíváním ostropestřecu, nebo nepitím alkoholu, ale na škodu to není se prospat, když to jde)))
Cvičím i nadále a to pravidelně, to mi hodně pomáhá. Žádný extrémní výkon, hlídám si tepovou frekvenci, abych hubla a nenabírala svalovou hmotu, takže takový klidný cvičení, tak akorát.
Cítím se lépe, váha nestoupá, právě naopak a to jsem si dopřála i zákusek)))
Přeji Vám všem krásné dny
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23578
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 4 měsíce  
Zdravím,
zatím se držím nepiji, hlídám spouštěče chuti po skleničce a hlídám se. Zjistila jsem, že mi ještě pomáhá, když propadnu depce, že si vnitřně říkám, to je normální, tento stav nemáš jediná, když se snažíš nepít, takže to zase přejde,vydrž, je to dočasné a nejsi v tom sama.
Jak jsem psala na depresi nic neberu, chci si to procítit co jsem si nadrobila, abych si to dobře zapamatovala, že dostat se z toho není jen tak.
Pomáhá mi i pít štávy, nakonec jsem investovala do drahšího odštavnovače a mám z to denní rituál, kombinuji různě štávy na pročištění těla, při odvykání opravdu doporučuji.
Ostropestřec užívám taky.
Není vůbec lehké nepít alkohol, ale bojuji.
Přeji všem hezké dny a držte se.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23579
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 4 měsíce  
Co jsem si natropila-oprava.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23658
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 4 měsíce  
Ja abstinuju pul roku a mam 20 kg nahore.Ale byt vychrtla a nemocna,obcas pustit nekontrolovane moc nebo jednou i hur,krome zvraceni s krvi,tak to se rada strizliva pustim do sve posledni prekazky, a to hubnuti.Proste vse nejde najednou...
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23664
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 4 měsíce  
nikola1 napsal:
Ja abstinuju pul roku a mam 20 kg nahore.Ale byt vychrtla a nemocna,obcas pustit nekontrolovane moc nebo jednou i hur,krome zvraceni s krvi,tak to se rada strizliva pustim do sve posledni prekazky, a to hubnuti.Proste vse nejde najednou...

Prežieranie sa je tiež závislosť, prejav nepokoja a chaosu vo vlastnom vnútri. Psychológ TO pomôže rozobrať; psychiater usporiadať a obezitológ s internistom, liečiť. Kde je vôľa cesta sa nájde...

[Niekedy však ani bypass žalúdka nepomôže natrvalo!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter