Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkoholička a váha
#23667
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 3 měsíce  
kdyt to řikám, že většina alkoholiků se do smrti nevyléčí..Max. přesmyknou závyslost na jinou !!! A nejste schopni si to ani přiznat. Kdo se opravdu vyléčí, je zřejmě posel Boží

Na alkoholismus umřeš o 2 roky dřív než na obezitu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23670
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch napsal:
kdyt to řikám, že většina alkoholiků se do smrti nevyléčí..Max. přesmyknou závyslost na jinou !!! A nejste schopni si to ani přiznat. Kdo se opravdu vyléčí, je zřejmě posel Boží

Na alkoholismus umřeš o 2 roky dřív než na obezitu


Pracuješ v štatistickom úrade a si teda *de facto*, aj *de jure*, legalizovaný príživník?
Toľko hlúposti pokope som už dlho nečítal.
Času na popíjanie máš podľa štatistík zrejme dosť. Či?

Závislosť je len jedna a rada sa prezlieka...
Chorá je Duša a s ňou celý človek .
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24486
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 2 měsíce  
Libuško,
opět Tě po čase moc pozdravuji a držím se, každým dnem je to lepší a lepší, až se bojím to napsat, abych to nezakřikla)))
Váha krásně klesá, což bylo moje prvotní nakopnutí k ukončení pití a důvod nepít, ale výsledky jsou. Manžela jsem poprosila o pomoc, pomáhá mi, ale nechápal, že si nevšiml, že piju, ale já mu vše řekla na rovinu, že to jde se mnou z kopce. On je téměř abstinent, pití mu nic neříká, takže jsem mu musela říct polopatě, že si otevřu sedmičku vína denně a že už po té sedmičce, bych časem sklouzla k dalšímu navršovaní alkoholu denně. Ze začátku mi bylo po sedmičce blbě, pak si tělo zvyklo a cítila jsem, že bych to navyšovala a šla dál a dál.
Pomáhá mi, mluví se mnou o tom a jsem ráda, že i s humorem, pomáhá mi to.
Bere současně se mnou i vitamíny a zdravou stravu, takže v rámci jeho workoholizmu se i on cítí lépe a přemýšlíme společně co můžeme udělat pro lepší život a zdraví. Výčitky svědomí z té nerozvážnosti z minulosti už ustupují, už si beru pouze ponaučení, už se nedeptám.
Přeji krásný dny tobě i všem zde na foru. Tady si čtu denně co kdo přispívá a pomáhá mi to.
Děkuji.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24676
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 2 měsíce  
ahoj
Moc tě obdivuji co tady píšeš,já sem se stím nikomu nesvěřila že piju ale určitě to doma vidí všeci a taky se cítím taková opuchlá,na obličeji i na krku a ten ostropestřec jsou tabletky?nebo kde ho seženu?
jak dlouho nepiješ?
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24677
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 2 měsíce  
Mirko, ostropestřec je nej v tabletách, je i čaj, ale ten není tak silný. Pak je tinktura, tak ta by byla ok, ale je tam alkohol, takže tu jsem nebrala. Koupila jsem si je na netu. Vzala jsem si k tomu i chlorellu. Zavedla jsem si v kuchyni šílené množství čaje na výběr)))Mám krásnou skleněnou konvici se sítkem. Beru to jak rituál, některé jsou sypané čaje, některé ne. Tak si kombinuji a mám čaj-bar))) Pak jsem začala odštavnovat, to mně taky hodně začalo bavit, kombinovat a pít na zdraví, co je zdravé. Kafe taky neopomíjím to miluji)))Prostě piju více, než když jsem pila))), ale jiné pití. Všechna ta nateklost z tváří, krku, břicha vše mizí. Dneska jsem slyšela v obchodě, kde jsem si běžně chodila pro víno...(dlouho jsem tam nechtěla jít, měla jsem obavy že si ho koupím opět) ale paní pokladní, když mně markovala, tak mi řekla: jé to jste Vy? Dlouho jste tu nebyla.Vám to tak sluší, jste nějaká jiná, hezčí, mladší. A já hrdě naskládala do košíku kopec zeleniny a ovoce))) Mirko dej se do toho, uvidíš jak budeš sama sebe mít ráda , jak se budeš pěstit a mládnout a krásnět. Mně alkohol nesluší, vidím to, vím to. Jsem na něj více vnímává , no prostě jsem alkoholička)))co stím nadělám? Nesmím a nechci pít. Mirko, začni taky nepít, pojmi to jako zdravý životní styl krásné dámy. Když někam jdeme, kde to ještě o mně neví, tak už jsem začala říkat jenom toto, když mi netaktně vnucují skleničku a mám klid.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24678
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 2 měsíce  
Musela jsem se mrknout, kdy jsem tady v tom vlákně měla první příspěvek, tak je to 3 měsíce)))pro mně je to kus cesty sebepoznání , pro někoho je to kousíček času. Jak jsem tady napsala, tak jsem s tím sekla.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24679
Re: alkoholička a váha Před 9 rok, 2 měsíce  
Mirko, ještě k tomu mému chlastání)))já si kupovala navečer sedmičku vína, ale já ji nevypila, já ji vyžungla...sama a po čase bych to navyšovala. A když se někam šlo, neměla jsem záklopku, byla jsem jak vinná réva. Když jsem si večer otevřela sedmičku s manželem, tak jsem pomnoukala , že si otveřeme ještě třeba šampus, páč jsem němela tu svoji sedmičku celou. To trvalo rok, ale ne celý. Předtím jsem nepila sama doma, ale zato když se slavilo, tak já slavila vždycky nejvíce...Už ted vím co to nastarovalo, předtím necelým rokem, ale nechci to sem psát. Nicméně jsem to vyřešila .Co se týče těch oslav, tak tam důvod nebyl se smrskat, tam jsem opravdu neměla záklopku-alkoholička...
Mirko, jak to máš Ty s alkoholem?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27803
Re: alkoholička a váha Před 8 rok, 11 měsíce  
Zdravím,
držím se. Pořád suchá domácnost, to už vím, že kdyby nebyla, tak to nedám. Podporu doma mám, zatím to jde. V případě selhání okamžitě vyhledám pomoc i jinde. Jenom jsem chtěla dát vědet, že jsem ok a povzbudit ostatní k rozhodnutí nastoupit cestu abstinence.
Přeji všem krásné dny a zase někdy za nějakou dobu dám vědet jak jsem na tom.
Lehké to není, ale nevzdávám to.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27808
Re: alkoholička a váha Před 8 rok, 11 měsíce  
Díky Stopko za dobrou zprávu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27854
Re: alkoholička a váha Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter