Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkoholička a váha
#27890
Re: alkoholička a váha Před 8 rok, 11 měsíce  
Zdravim Stopka, som moc rada, ze si sa ozvala a ze sa ti nadalej dari..

Renco, co sa tyka vahy, ja som bola na tom ako Stopka. Z alkoholu som priberala, ono to islo pomaly jeden rok 2 kila dalsi kilo, az sa to nazbieralo na takych 20 kilov navyse. Ale za rok co nepijem som 15 uz dala dole.

Vies, ja som to ku koncu mojho chlastania trochu pozorovala, ako to funguje. Ked som sa opila, tak som tiez na druhy den mala aj o 3 kila menej a keby pokracujem aj ten den v piti, tak zas schudnem. Priberanie nastalo v momente triezvenia. Musela som pit vela tekutin, ale tele to vsetko zadrzavalo a tak isto som potom musela jest. Mne byvalo tak zle, ze praveze len jedlo mi pomahalo od tych bolesti. Najedla som sa , hodinu mi bolo lepsie a potom zas ta priserna bolest v zaludku, a zas mi pomohlo len jedlo. Vtedy mi bolo jedno ze z toho priberiem, chcela som len zastavit bolesti. Ale toto sa nedialo prvy den kocoviny, vtedy som do seba nemohla dostat nic. To az tak 2. a 3. den, myslim ze telo sa regenerovalo a preto malo tu silnu potrebu jedla...Takze dni co som pila, som chudla a dni co som triezvela som priberala aj dvojnasobok schudnuteho. Uplne zniceny a rozlozeny metabolizmus...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27979
Re: alkoholička a váha Před 8 rok, 11 měsíce  
Zdravím,
přesně tak jak Kira , tak i já jsem to tak měla a zadržovala vodu, otoky...
mmch,je fajn, že už jsem můžou pouze registrovaní uživatelé.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28327
Re: alkoholička a váha Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter