Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...20
Dolů
Téma: jak přežít první dny bez alkoholu
#23753
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Každým dnem to bude lepší, 3-4 dny a pak se leví bude dobře.Zažili jsme to všichni, možná horší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23754
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Děkuji každý kdo mě trochu chápe a prošel si tím mě nakopává dál,když vidím,že to zvládli i jiní.k psychiatricce chodim,na uklidneni mam oxazepam,ale zase nechci prejit od zavislosti k zavislosti tak si ho beru jen pokud uz je to fakt zly.Jelikoz mam psychicke problemy od malicka tak i tuhle situaci beru hur.parkrat za den myslim ze to se mnou svihne,uz si chci volat sanitku a bojim se ze se mi neco stane.volno si vzit nemuzu jsem na materske a tudiz do peti do vecera doma sama s malym ditetem,mozna o to vic se o sebe bojim,kuli nemu.se spaním problém nemám právě naopak chce se mi spát pořád ale musím fungovat.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23755
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jito, neboj, přejde, to , že nechceš brát léky je výborné, souhlasím.Za pár měsíců se zasmějeme, jak ti bylo, a jak je ti střízlivě, krásně.Doufejme, že tě tento stav vytrestá natolik, že fakt vydržíš nepít.Nechceš mně zavolat?Pokec také pomůže.Kdy zkusíš AA?Mají i svou diskuzi, skype setkání.......pomohlo by ti to.Tak prosím vydrž to peklo, uvidíš, zítra už bude lépe, pozítří už dobře.Usměj se , těš se na střízlivé dny, na lepší život........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23756
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Líbo i Renato moc děkuji za podporu.Na AA bych rada chodila,ale jak jsem psala,jsem kazdy den do vecera sama s detmi a nemam hlidani,pritel si volno brat nemuze.ted jsem ve stavu,kdy se bojim jit i do kramu,nevim,jestli je to taky normalni pri odvykani ze mam hrozne tlaky v hlave,bolesti,rozostrene videni,obcas jsem zmatena a je mi na omdleni.vim ze to vydrzet musim,jen se opravdu bojim,jestli se mi nemuze nic stat,pokud ne,kopnu se do zadku a vydrzim.az bude lip,zkusim ty AA jak jsi psala i online to by bylo super nejsem lina ale jak rikam nemam sanci nekam dochazet.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23758
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Skupiny AA se scházejí večer.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23761
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Asi tak čím hůře ti bude, tím ochotněji přistoupíš na nutné změny ve tvém životě. Léky tě uchlácholí, utlumí a oberou o rozhodnutí. AA je pro ty, kteří touží přestat pít a vyčerpali všechny rozumové možnosti jak toho dosáhnout...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23764
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Nevím proč všichni dopručuji AA. Je to jen pro lidi kteří neumí svůj problém řešit sami.Potřebují se stále vídat a mluvit proč nepít. Já tam chodila a vadilo mi to.Hlavně to mluvení a představování.Já jsem alkoholik a jméno. Jako kdyby zloděj nebo lháři a huř nemocný lidi to o sobě museli říkat.Pak to chytáni společně za ruce a modlení za alkoholici, kteří ještě nedošli.Pokud tohle někomu vyhovuje tak ať si tam chodí. Jsou i jiné skupiny a ty se tím vyrovnávají po svém a se svými přáteli a vidí jak žijí v realitě a nikdy nechlastali a i prez různé problémy a z těch si beru příklad já. Ne z těch co chlastali a dostali se z toho a pak jsou absolutně odpůrci pití. Sami mají strach že by mohli zklamat a nevydržet. Proto se potřebují. Je to pomalu jak sekta. Já si moc dobře pamatuji,jak se tam ty co nejdéle nepijí o přestávce přiběhli a začali mě poučovat jak se mi změní život a sex a vše. Neuvědomují si jaký placají kravíny. Každý se musí stotožnit ze svým okolím a udělat v něm pořádek a i vyměnit své přátelé a odbourat věci. Kvůli kterým začal pil a proč už nechce. To žádná skupina a mluvení v ní nepomůže a mít přátele abstinujicí alkoholici. Ty vás nic nenaučí jen nepít. Protože sami to v životě nezvládli a mají potřebu radit. O tom je AA.
re

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23765
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
"Ty vás nic nenaučí, jen nepít".Jsi normální?A o čem by jako ta skupina měla být?Co učit?Anonymní alkoholici jsou pro alkoholiky, nebo pro koho?Co by se tam mělo probírat?Včelstvo, rakovina, politika...?Kvůli tomu, že ty jsi nic nepochopila, neznamená to, že tisícům lidem AA pomáhá.Piješ dál?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23766
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jito, ja nevim, jestli se to casem zlepsi. Neprijde mi to u tebe stopro jiste, protože ta deprese a uzkosti asi nebudou vyvolane alkoholem. Ale alkohol by je na chvili zlepsil, a pak zase zhorsil.... Je to hrozne tezke, znam to. Davej si bacha hlavne na ten oxazepam - resp. benzodiazepiny. Brat je minimalne a na ne urcite nepit. Hodne stesti, D
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23767
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Vitaminy (viz Kira) je taky dobry napad. Jestli dojedes a zvladnes si najit psychologa. Proti napeti zkousim Jacobsonovu progresivni relaxaci - ale je třeba delat denne - najdes třeba na uloz to. Uklidnujici caje. Knizka, co te pohlti. Vic asi nevymyslim.... Ted nepiju 4. den a pozitivni efekt tedy zrovna nic moc (krom toho, ze nemam vycitky svedomi:)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...20
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter