Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně .....
#24437
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Díky za rady aspoň se mi ulevilo trošku, a su celkem v klidu akorád su jakoby furt mimo realitu zamyšlenej celej den, je to divný myslím pořád na něco jinýho, ale je to tak, su prostě borec bez duše , ty panický ataky jsou jakobych se oběvil v realitě a začal si uvědomovat skutečnost, nebo co dělám, sou nejhorší co sem kdy zažil, , A ty antidepresiva jak dlouho se musí brát a hodí mě to do normálu , mají vedlejší účinky nebo co mě po nich bude kdy se vysazujou ? vyčetl sem že uvolňování serotoninu na nervových spojích (synapsích) sice stimuluje alkohol a nikotin, avšak jen krátkodobě a s nežádoucími vedlejšími účinky , tak asi máte pravdu že je to asi taky tím a hlavně sem taky kouřil cigarety , se kterýma sem taky přestal ve stejnou dobu jak s pitím , bude to asi běh na dlouhou trať ještě , ale doufám že jednou budu v pohodě a budu si užívat života jak normální člověk
PS: ted du na oslavu narozenin kde všichni budou chlastat , nemám strach s toho že se napiju, ale stoho že zase přijde ten strašnej stav jinak díky všem za rady a za pomoc a držte se
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24440
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Brala jsem mnoho antidep.,ale zadne vedlejsi ucinky jsem nepozorovala.Snad ze zacatku ospalost, utlumeni.Ale behem par tydnu to odeznelo.Pocity,ktere popisujes,znam.Clovek si pripada jak v jinem tele,ze to neni on,diva se na ostatni jako na film.Pozoruje se a kdyz pak na chvili je ve sve kuzi,boji se sam sebe.Chce to zklidnit telo,mysl.Mne pomohl rivotril,ale byla jsem na nem zavisla,byl to dobry sluha,ale spatny pan.Ted beru pulku tiapry po panickem a uzkostnem zachvatu.Pomohlo mi to.Jsem to zase ja, i s kourenim.Ale to neznamena,abys zacal.Je to taky droga.Drz se.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24441
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Chce to čas a trpezlivosť!

S odoznievaním atakov nemoci ošetrujúci lekár postupne znižuje medikáciu až ju môže vysadiť úplne.

Po vysadení liekov sú vhodným doplnkom bylinkové čaje.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24442
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Zkus nasadit u psychiatra antidepresiva. Vygoogluj si nácvik kontrolovaneho dechu, cvič to a aplikuj při zacatku paniky. Cvičeni denne jacobsonovu progresivní relaxaci, najdeš na ulozto nebo stahuj, teď přesně nevim. Zkus čaj na zklidnění, třeba medunku, ale tak jeden dva denne, ne víc. Necpi do sebe moc kofeinu. Když panika přichází, rikej si, ze tu mrchu znáš, nic ti neudela, nezemres, nezblaznis se, je to jen panika, co přijde a odejde. Začni kontrolovaný dech, při nádechu můžeš zatinat maximálně pěsti, při výdechu uvolnit. Nepanikar, ze mas paniku. Je to jen svině. Nic ti neudela
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24443
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
V úplně nejhorším ten benzak, doktor ti řekne davkovani. Ale výjimečně!!!! Jsou to větší svinstva než alkohol
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24444
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Jak píše liba, najdi si něco, čím ze sebe budes dostávat stres a napětí. Třeba tanec doma;) běhání. Úklid;) box;)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24449
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Díky za pomoci, vidím že v tom asi nejedu jenom sám je to těžký, každopádně ty antidepresiva asi potřebuju , měl sem tento problém řešit dřív než sem začal pít, a byl bych normální , ale to nebyly panický ataky a takový strašný stavy úzkosti, jenom sem to nebyl já , byl sem jako v jiným těle a pořád zamyšlenej, ataky úzkosti a panika a tak přišly až ted při abstinenci , a alkohol mě pomáhal dostat se do normálního stavu a normálně se bavit a tak dále ,ale přeháněl sem to a ted je ze mě alkoholik, takže už mám problémy dva ,jediný co chci je vrátit se do reality a abych to byl já, normálně se bavit a užívat si život i bez alkoholu a jiných drog , mám život před sebou a nechcu si ho ničit ,a mimochodem dá se to vůbec vyléčit aby bylo vše ok a byl bez depresí a strachu , a kolik stojí antidepresiva a jak dlouho se berou a jak škodí? neovlivní mě to nějak normální život ? už se nechcu na život takle dívat je to hrozný ... díky všem co s tímto stavem máte už ňáké zkušenosti
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24450
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Je toho na Tebe moc.Ale zatím to snášíš hrdinně, trpíš.Zkus zajít do lékárny, jestli ti prodají třeba nějaké bylinky na uklidnění-třezalka-, homeopatika, aspoň něco, než vyrazíš k odborníkům.Musíš věřit, že bude dobře, udělej si nějakou radost, hodně choď ven, na čerstvý vzduch, usměj se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24451
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Antidepresiva stojí minimum nebo nic. Můžeš mít vedlejší účinky, nejčastější je únava. Ale zkus to. Někdy musí doktor měnit typ i dávku antidepresiva, uvidíš. Každopádně bych tam zasla
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24452
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
jo budu tam muset zajít co nejdřív , ještě dřív než su obědnanej a uvidíme co se dá dělat , už to na mě zase de je to strašný přemýšlím že pojedu hned ted na kzizový centrum který je non stop , a tam to proberem a uvidíme co mě řeknou minimálně by mě uklidnily , musel sem si dat pulku diazepamu .A mimo jiné jen tak sem četl o antidepresivech a prej je to svinstvo Zasahují do hormonálních systémů. impotence Způsobují sebevraždy. Zaberou za dlouho.atd... ale asi to všechno pravda nebude a bude záležet asi na víc věcech ale to mě asi psychiatr řekne sám tak uvidíme už mě to přestává bavit tyhle stavy
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter