Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně .....
#24605
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
To je dobrej nápad s tim rituálem. zkus vymyslet něco, na co se můžeš těšit. Běh, hudba, dobrá večeře, láska Něco na co se budeš těšit, třeba to zabere
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24606
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24636
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Víte na co se těším až tohle všechno přejde a budu se cítit jako normální člověk ,
Jinak díky všem za podporu velice si cením vašich rad a zkušeností
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24637
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
No, ja bych si klidně ty zkušenosti odeprela;))))
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24651
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Tak už je to asi 5 dní co sem neměl žádnou panickou ataku a tak strašnou úzkost že bych byl v pasti a musel si dát diazepan až na tu depersonalizaci a derealizacito mám pořád ,prostě to nejsem ještě já ale to se asi vyřeší AD a sem tam trošku strachu a tak ale to se dá přece jenom vydržet , ,jinak zatím to zvládám sám, bez pomoci stačilo se víc radovat a smát se, myslet na dobré věci a těšit se, a docela se to zlepšilo i když chuť na alkohol mám pořád docela často na něj myslím no skoro pořád mám doma spoustu flašek a normálně chodím do hospody s přátely a na zábavy jako vždycky akorát nepiju a je to boj , sou i dobrý a srandovní vzpomínky když sem pil no vlastně většina když si na některý ty situace vzpomínám a bavíme se o historkách tak se tomu směju ale boužel byly i chvíle kdy to sranda nebyla ale boužel co se stalo stalo se , život abstinujícího alkoholika bude těžký , ale podlě mě bude stát za to
Ps: 91 dní abstinence a návštěva psychiatra za 18 dní. Díky všem docela mi tady všichni pomáháte nechci se vyhýbat alkoholu a utíkat před ním mít suchej dům apodobně, chcu se vedle něj naučit žít aniž by mě to ňák ovlivňovalo život Držte se všechno má svůj čas , změna je život !!!
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24653
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Tak to jsem rada, ze te ta mrcha panika nenavstevuje;) ja taky nepiju, je to měsíc a dva dny. Chutě mam taky, ale polevuje to, první tyden byl nejhorší.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24666
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
228 dní
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25198
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Tak dneska sem byl konečně u psychiatra , no čekal sem od něho teda víc, že mě toho dost vysvětlí, ale něco sem mu řekl co mě je udělal si poznámky a dal návrh jak to řešit , chtěl mě nasadit antabus, nízkou dávku SSRI a psichoterapii a poukaz k psychologovy , Antabus sem odmítl protože si myslím že nepotřebuju takovou pojistku abych se nenapil když sem to zvládl do teď , a vzal sem to bez antabusu , takže sem si koupil seropram 20mg 1krát deně pul tablety , jinak mám panické epizody , derealisační a deporsonalisační fenomény , tak uvidíme jak bude probýhat léčba a kdy se budu cítit normálně jinak mě nic víc neřekl tak uvidíme co bude dál ...............
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25199
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj.
Já moc nevěřim, že když je někdo zvyklej svoje psychostavy zvládat chlastem, že mu pomůžou nějaký antidepresiva..To je jako bojovat vzduchovkou proti atomový zbrani...Antabus si odmítl, proč když se nenapiješ tak je jedno jestli ho bereš?Kvůli játrům?No myslim, že antidepky nejsou o nic lepší, ale uvidíš sám..Hlavně si kup hodně Bkomplexu a Sylimarin forte...drž se čao
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25219
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Také nevím, proč jsi odmítl antabus, jsi asi jistý, že to zvládneš sám , lehce.Samoléčba není dobrá, uber z ega, věř odborníkům.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter