Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal
#24664
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
Mirko, myslím, že tě potřebují všechny. Je jedno, kolik jim je. Synovi v tu dobu bylo 21 a dceři skoro 15. Ale i v tu dobu mě moc milovali, ale hlavně moc potřebovali. Střízlivou. A tou jsem teď. Co všechno mi to přináší, kolik štěstí a nádherných dní, to ani neumím napsat. Škoda těch let, kdy jsem si tohle neuvědomovala.
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24665
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
Je tisíce věcí, co tě jistě baví, co můžeš podnikat s dětmi, sama, jen je najít a mít na ně chuť.Možná tě překvapí, jak holky uvítají společné vaření, výlet, blbnutí.....a i jak tě potřebují.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24667
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
Mirko,
zkoušela jsem pít jen občas, klasika , interval se zkracoval. Zkoušela jsem pít kontrolovaně, ale co je z pohledu alkoholičky kontrolovaně?...dokáže to vůbec správně specifikovat? Nepít sama, pít málo, nevím, prostě i to nevyšlo. Pak jsem si přiznala s hrůzou, že jsem alkoholička. Takže mi zbylo pro mně nepít vůbec. Tady na alkoholik.cz trávím denně hodiny. Čtu si zpětně všechny příspěvky. Učím se žít bez alkoholu. Jestli toto zlyhá, hned půjdu do AA, jestli i to zlyhá , půjdu na léčení.
Víkendy mám opačně jak ty, to naopak jsem štastná, že jsou všichni doma. Přes týden, který byl pro mně horší, jsem se musela zabavit jinak)))než popíjením. Začala jsem cvičit, jednou týdně jdu ke kadeřnici, prostě pěstím se, hýčkám se, mám se ráda a hlavně čerpám sílu tady z těch příspěvků. Co tě baví? Já v životě nemyslela, že mně bude bavit cvičení)))Něco najdeš určitě. Kolikrát když sem píšu, tak si říkám, jestli tu už neopruzuji, ale mně to moc pomáhá. Deptalo mně i to, že nemůžu najít práci, ale co nadělám. Ne, že bych nenašla práci kvůli pití, ale proto, že prostě není o mně na trhu práce zájem.Ted jsem OBZP.
Takže zase díky všem za trpělivost se mnou a Mirko, drž se!
Stopka

Poslední úprava: 27/09/2016 16:48 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24669
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
Přesně tak-začít se mít rád, pak člověk dobrovolně neničí sebe,svou rodinu.Trochu radostný pohled na svět, umět se zasmát , vidět pěkné věci.Já dřív jen chlastala, dnes bych potřebovala , aby den měl víc hodin, nestíhám, mám plno aktivit, baví mně plno věcí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter