Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: zacatek
#26945
Re: zacatek Před 8 rok, 12 měsíce  
Klepu se celej den v úzkosti jak svině, je mi na umření.. Piju abych se z toho dostal a rodina mi sdělila ať piju kolik chci, ale abych je neobtěžoval, chtějí mít prej na večer klid. Zajímavý je jak lidi jsou schopný v klídku sledovat sebevraždu a ještě vám říct abyste to udělali tak, aby se na to nemuseli koukat.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26946
Re: zacatek Před 8 rok, 12 měsíce  
Peto oni nemuzou chapat co prozivas a jestli je stve ze pijes tak treba ani nechteji.nejvetsi blbost je to prepijet dal,pak ti bude cim dal hur.zkus par dni vydrzet,bude to hnusny ale pak budejlip.pokud bude hodne zle vyhledej pomoc,zavolej si sanitku,neni to sranda.
tonda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26947
Re: zacatek Před 8 rok, 12 měsíce  
Co se to tu? Poslední dobou předvádí je síla.

Holky držte se a nepodlehejte ani tuposti. Natož alkoholu. Jak travíte večery? Nepiju ale chutě jsou.

Peťo stejně budeš muset zítra nebo pozitří přestat. Bude Ti o to hůř.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26948
Re: zacatek Před 8 rok, 12 měsíce  
Peto ty uz dlho pises, ze pijes a ani sa nesnazis prestat. Tak sa tvojej rodine necuduj, musia byt uz z teba zufali. Ty sa s tym nesnazis nic spravit a oni sa musia citit bezmocni, tak preto ta ani nechcu vidiet. Vediet, ze niekto z rodiny sa vedome zabija a pritom citit tu bezmocnost nemoct mu pomoct, musi byt pre nich priserny pocit. Som si ista, ze pokial by si sa snazil nieco s tvojim alkoholizmom spravit a chcel by si abstinovat,tak by ta podporili. Ale pokial budes nadalej pit a lutovat sa, necuduj sa im, ze sa na to nechcu pozerat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27005
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Nojo. Ani jedno. Ale dik.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27006
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Tem, co reagovali na tema, diky. To ostatni nechapu. Vim, ze v diskuzich se projevuje spousta hovad...tady me to trochu zaskocilo. A svoje pocity se mi sem uz ani psat nechce.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27007
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Zuzko omlouvám se,původně jsem reagovala k tématu,ale nenechám si nadávat od nějakého vyšinutého blázna.i když jsem pila,o své dítě jsem se vždycky dobře starala.svěřovala jsem se tu ale očividně ti tu může nadávat kdejaký hovado,takže já se s vámi loučím,moc jste mi tu pomohli a moc vám díky:)
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27008
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
je škoda, že jsi se rozhodla už nepsat...nechápu , kdo a proč se do tebe takhle hnusně navážel. v poslední době je tu nějak víc "dusno" než jindy.....jestlipak to té pošahané duši přineslo uspokojení, je to hodně zvrácená a zlá osoba.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27009
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Ano,ale jinak to asi nejde.měla jsem k tomuhle foru důvěru,hodně jste mi tady poradili a pomohli,ale aspoň vím že svěřovat se na internetu je dost riskantni.mažu tedy na stacionář a všem přeji hezký den)
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27010
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
přeji Ti hezký den, nejenom ten dnešní a hodně sil. je zvláštní, že ty útoky začaly tak "najednou"
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter