Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...11
Dolů
Téma: zacatek
#27030
Re: zacatek Před 9 rok  
V tomto si Libu musim zastat. Ja som tiez presvedcena o tom, ze na toto by sa nikdy neznizila. Mala som s nou casto rozdielne nazory, ale aj tak si o nej nemyslim nic zle. A obvinit ju z toho, ze pise pod nickom tej psychopatky Jane, naozaj nebolo pekne.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27031
Re: zacatek Před 9 rok  
Mio,
mám s Libou stejné zkušenosti jako Vy.Snažila jsem se to sem několikrát napsat, ale sama jsem si vysloužila jen urážky.
Ona je tak silná osobnost, že lidé, kteří ji znají si jí váží a opravdu nemá potřebu se za někoho schovávat.
Děkuji Vám za upřímný názor-mějte se hezky!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27037
Re: zacatek Před 9 rok  
Heleno, Kiro, já jsem se moc bála, že se nikdo neprida a jenom na mne budou nepříjemné. Jsem v podstatě zbabělec. Ale tady to nešlo nereagovat. Myslím, ze my všichni tady nejvíc hledáme klid, mír a vnitřní vyrovnanost. Kolikrát mě skoro fyzicky bolí když tady ctu příspěvky plně nenávisti. Ale někdy člověk prostě nemůže zůstat schovaný . Já děkuji )
mia

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27039
Re: zacatek Před 9 rok  
Dámy, díky!.Děsí mně, co jsou schopné ty, co mně nenávidí, vymyslet, jak mně pošpinit.Vždy jsem napsala to, co si myslím, nepotřebuji, a ani nemám čas psát, pod cizím jménem, nadávat.....kdoví, co má za problémy ten pisatel, třeba také žil s mámou alkoholičkou, bojí se o dítě Anny, píše tvrdě, určitě není šťastný.Mio, víš, že už ani nevím, že jsme si volali?Je to bezva, že jsem ti mohla pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27040
Re: zacatek Před 9 rok  
Ta osoba "sara" utoci hlavne na jednu osobu. Zminuje neustale dite a muze...neni to nejaka zhrzenka, ktera trochu neprodejchala, ze chlap chce zustat s "alkacem", protoze si malovala nejaky jiny scenar?? Tak holt zustal se svou zenou i v tom zlem...a to ocenuji. A plivani si nech...asi pro sebe...dear sara.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27041
Re: zacatek Před 9 rok  
mia píše:
...hledáme klid, mír a vnitřní vyrovnanost.

Mia,

...aj mlčanie je postoj.

(...pramení z tradície/princípu *ahinsá/neubližovania*.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27045
Re: zacatek Před 9 rok  
Nekdo si ma,na rozdil od tebe,CO prochlemtat...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27046
Re: zacatek Před 9 rok  
sara , Vy potřebujete odbornou psychiatrickou pomoc, nebojte se přiznat si to. My vaše nadávky klidně přejdeme, ale Vy se v tom budete plácat pořád sama.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27048
Re: zacatek Před 9 rok  
A koho tady tvoje posahany nazory zajimaj? Ackoli pusobis, ze jsi imrvere v lihu...pak jsi tu spravne...a...nechces s tim prestat? Zacni tim: rikam si sara a jsem alkoholicka;)).
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27049
Re: zacatek Před 9 rok  
nejsem moc až tak moc chytrá, jen jsem už hooodně dlouho střízlivá
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter