Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: zacatek
#27061
Re: zacatek Před 9 rok  
3.) Forma psaní vašeho příspěvku
Snažte se psát věcně a výstižně. Toto fórum není chat, příspěvky pište na určené téma, omezujte smajlíky (emoticony), nepřidávejte více stejných smajlíků za sebou. Příspěvky bez jakékoliv informační hodnoty či příspěvky netýkající se tématu budou smazány.
Pište s diakritikou, používejte větnou interpunkci. Delší text čleňte do odstavců. Pište slušně - vulgární příspěvky budou odstraněny.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27062
Re: zacatek Před 9 rok  
Škoda, že musím do práce. Bavíš mě. Omezování osobní svobody - to mám jako Annu s Mílou ve skříni?))
Pleteš se. Nemám, holky někde lejou:-))).

Piš, prosím, dál, určitě se směje i PetrCh - to jsem taky já:-)))).

A já si myslím, že ty jsi taky Helena, ta je stejně trapná a furt tady šmíruje..
jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27064
Re: zacatek Před 9 rok  
Saro, jsi lepší než já, protože "hrdinky", co šly po mně, nyní statečně přihlíží,mlčí,jak nadáváš Anně,jsou v klidu.No, myslí si, že to píši já, útočí opět na mně.Někomu jde moc a moc o zničení této diskuze, a začal dřív, než jsi se objevila ty.Škoda, pamatuji dobrou diskuzi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27065
Re: zacatek Před 9 rok  
Líbo, Vy jste úžasná, Vy si za každou cenu přihříváte svoji polívčičku. Včera jste napsala, že Sara piše tvrdě... to není tvrdost, to je vulgarita, sprostost a naprostá dehonestace.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27066
Re: zacatek Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27067
Re: zacatek Před 9 rok  
A proč urážíš ty, co se mně zastávají?Bebilové!!Je tu opravdu jen zle, dávno to tu není o pomoci alkoholikům.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27068
Re: zacatek Před 9 rok  
A ty Renato tu lžeš od začátku, tvrdíš, že jsi přestala pít sama!!a co ta skupina, terapeutka nebo psycholožka?Je špatné, že tím lhaním navádíš lidi, ať nehledají pomoc, zkouší to sami přestat, a někteří se mohou i upít, nezvládnou to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27069
Re: zacatek Před 9 rok  
Silami tě,nikde jelení a mám se výborně to nasere co
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27070
Re: zacatek Před 9 rok  
Sklamu tě nikde neleju a mám se výborně to nasere co
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27071
Re: zacatek Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter