Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: zacatek
#27072
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Jdu radši do divadla,stala se zde z toho žumpa.Anno držím palce.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27073
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27074
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Děkuji aneto myslím že to zvládnu,je mi fakt skvěle .Líbo a Renatko promiňte že se nevměšuju ale nevím o co jde a hlavně pro mě jste obě fajn,obě jste se snažily mi poradit a pomoci,za to vám děkuju a já si vás vážím obou.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27075
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Anno, nereaguj na urážky, přejdi to, není to lehké, ale nejlepší cesta, jak zamezit nekonečné diskuzi o napadání, žij si svůj život, jen ty víš, co ti pomůže, chraň si každý den střízlivosti.Možná bychom mohli také tak dopadnout, kdybychom pili dál.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27076
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27077
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Všechny zdravím. Děkuji některým z vás za upozornění na nevhodné příspěvky a naprosto souhlasím s tím, že to sem nepatří. Bohužel takhle se chovají lidé i na jiných fórech. Mě třeba baví vaření a při pročítání diskuzí pod recepty jsem se jednou pobavil když nevinná diskuse o tom, co je špetka soli skončila opravdu těmi nejhoršími slovíčky co znám. No každej jsme nějakej a já si myslím, že podobným typům lidí jde právě o to, někoho vytočit a vtáhnout do hádky. Pokud se nikdo nechytí, není to zábava o kterou dotyčnému jde a dlouho to nevydrží. Proto doporučuji na příspěvky které jsou na první pohled mimo nereagovat a pokud dotyčný opravdu potřebuje pomoc, musí dodržovat nějakou alespoň trochu přijatelnou formu vyjadřování. Já to teď promažu, ale pokud mi chcete pomoci, opravdu si prosím podobných příspěvků nevšímejte. Dík
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27078
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Zdravim,
zitra bych chtel zacit nepit, ale uz ted mam hruzu z abstaku. Zacinam se uz pomalu klepat. Posledni abstak byl horor trval 7 dni. Poradite mi jak ho nejlepe prezit.
peter

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27081
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Vubec me nenapadlo, jak muj prispevek skonci...ale aspon vidim, ze je to pres sest dnu, co jsem tohle tema zalozila. Moc se take neorientuji ve vztazich na techto strankach. V jednom mam ale zatim jasno...pred lecebnou jsou jiste jine moznosti. Je treba je zavcas vyuzit. Radit nikomu nemuzu, sama cestu hledam. Rada se podelim o sve zkusenosti i si rady prectu. Ale...nechci si nechat nadavat a ani resit zdejsi "krivdy". To pak pro me vubec nema smysl sem "chodit", neboli cist to.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27082
zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Petr. Na to je dobrý vzít si par dnu volno. Zásobit se vodou. Jídlem a sem tam vitamín.
Přežít to a vydržet.

Já sám ty abstáky nesnáším. Už to nepřehaním s chlastem.
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27083
Re: zacatek Před 8 rok, 11 měsíce  
Ja myslela, ze nejde o to neprehanet to...kdo je alkoholik, pit proste nesmi. Nevime proc, ale pod kontrolou to mit nedokazem. Ja sama abstak ani neznam, rozhodne ne ve forme, ze by me vyradil z "bezneho" provozu, presto alkohol nezvladam a jedina cesta je byt bez nej. A uz si ani nemyslim, ze je fajn ho mit. Je ve strasne smerech vyhodny se bez toho obejit. Zadna ostuda, vycitky nebo otazniky druhe rano, stud za sebe, neplnohodnotny den, ktery je potreba "prezit". Minimalne to dava zivot bez chlastu....
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter