Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#29059
Re: Končím Před 8 rok, 10 měsíce  
Ano Libo, opět zkušenost k nezaplacení

Dnešní noc nic moc, divné sny, buzení se, únava, už se nemůžu dočkat, až se klidně vyspím....
Dnes budu každopádně celý den v práci, takže aspoň budou jiné myšlenky.
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29105
Re: Končím Před 8 rok, 10 měsíce  
takovej kolotoč co tady píšeš znám....a zastavila ho až 4-měsíční ústavní léčba....
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29106
Re: Končím Před 8 rok, 10 měsíce  
Zdravim, uz davno vim, ze jsem alkoholicka jsem na tom uz podle meho spatne. Uz asi po osme se pokousim prestat vydrzim tak tyden po abstakach mi otrne a reknu si tak si dam jen jeden den a je z toho 14 dni silenejch, pak uz nemuzu a zase se snazim prestat. Pritom bez chlastu je mi hezky a nerada vzpominam na dny prezivani a piti, jen aby mi bylo lip. Chlast uz mi bere a nedava nic presto se mi nedari ho porazit. Jak na nej na demona? Vzal mi uz 12 let zivota..
klara

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29107
Re: Končím Před 8 rok, 10 měsíce  
Alkohol nikdy neporazíš, je silnější než ty.on byl, je a bude, musíš se naučit vedle něj žít, ať je, neřešit ho.Tvé pokusy přestat pít sama nefungovaly, zkus AA, tam se dozvíš o nejbližších psychiatrech, co se věnují alkoholikům, uvažuj i o léčebně.hlavně to co nejdřív zastav, než tě zničí úplně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30244
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Zdravím všechny spolubojovníky

Tak opět mě démon ovládl, stačilo si dát v baru víno a zas jsem v tom týden lítala.

Dnes jsem druhý den střízlivá, všechno mě bolí a nespala jsem, když už na chvilku tak hrozné sny v noci, návaly horka.
No toto už byla poslední kapka. Dokonce jsem byla v práci ještě se zbytkáčem, takže mi to zasahuje do pracovního života a nyní čekám, zda mě nevyhodí.

Je mi ze sebe samotné zle, ale pořád mi chybí takové to vnitřní prozření, že dál už to takhle nejde. Pořád jsem k tomu problému jak to říci - flegmatická.

Jak jste k tomu dospěli Vy?
Katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30252
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
S flaškou k tomu prozření nikdy nedojdeš.Uvědomuješ si vůbec, co je alkoholismus za nemoc?Jak tě ohrožuje?Ničí?Jaké jsou konce alkoholiků?Nemáš z toho strach?Až si z tohohle něco vezmeš, budeš chtít vydržet střízlivá, pustíš se vážně do abstinence, a čím dřív začneš, tím to budeš mít lehčí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30255
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
To je právě ten problém, že i když člověk ví jaké jsou problémy alkoholiků, nepřipustí si, že by se on dostal tak daleko........takže se tam dostane
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30256
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý den,
Vaše fóra pročítám už několik týdnů...
bohužel mám podobný problém jako Katy... říkám si "končím" už snad po sté... a pak si opět koupím láhev a tak to teda posunu na zítra...
Je mi 33, mám krásného 4letého, zdravého! klučinu a moc dobře si uvědomuji (nebo ne?), že to se mnou zachvilku nedopadne dobře. Před porodem jsem pila víkendově, často do němoty. Dokonce jsem zjistila, že jsem byla těhotná při jednom bouřlivém víkendu (zpětně)...
Po porodu jsem se vzpamatovala, ale je to tak tři roky co jsem do toho začala pomalinku zklouzávat a dnes (už asi rok) piju denně... tak půllitr vodky, nebo litr vína, někdy to zvládnu i zkombinovat...
Ráno kocovina, do práce autem... občas třes...v noci jednou horko jednou zima... Hrozně jsem za tu dobu přibrala, mám břicho jako balon...
Za obvodním lékařem se stydím (chodí tam celá vesnice), AA tady máme, jen srazy jsou po školce, nevím co bych udělala s prckem (manžel pořád pracuje)... Jako motivaci beru samozřejmě syna, ale pořád to nějak nejde... Nacházím si výmluvy (ještě to není tak hrozné, dneska opravdu naposledy, přece to nemůžu nikomu říct, co by si pomysleli, to přece nejde abych si s manželem už nikdy nedala štamprli atd..atd..)... odrbaná fráze "nevím, jak začít přestat"
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30259
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Jo jasně....od zītřka nepiju...dnes naposled.....a pořád znova...jak se vyhnout pozornosti okolí......bohužel okolí už ví o tvých problèmech a ty si jen namlouváš, že ne. Co s tím? Jà bych doporučil léčebnu....taky jsem si to nikdy nedovedl představit....a nakonec jsem se do ní těšil
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30260
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Zdravím,
Petrolejko, motivace syn, asi ne. Musíš to chtít kvůli sobě přestat. Možná se mnou zde nebudou souhlasit, ale osobně jsem zkoušela taky , že kvůli dětem se nenapiju.... to nefungovalo. Tak proto tato moje reakce.
Prostě , děti jsem obstarala, vše jima dala a najednou, však proč si nedat?.... a ta motivace, že si kvůli nim nedám byla pryč....
Měla bys to chtít kvůli sobě. Od dávky alkoholu, teplo, zima a další dávka chlastu, chceš takhle žít? Chceš být toto Ty? Podívej se do zrcadla a taky do sebe, jak žiješ ze dne na den. Taky jsem to tak měla. Hledej sílu a dej se do toho! Jenom přestat pít alkohol, ale nestačí, je toho kolem mnoho, co všechno s tím rozhodnutím souvisí. Nicméně to rozhodnutí, ta motivace, by měla vyjít z toho, že bys to chtěla kvůli sobě.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter