Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#30261
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Petrolejce,
ještě se vrátím k té tělesné , fyzické stránce problému kolem alkoholu.
Můžeš díky chlastu zadržovat vodu, taky jsem to tak měla. Taky krevní obraz, minerály...budeš mít možná ne ideální.
Nech si udělat krevní obraz, vše co by se dalo zjistit. Já si ho nechala udělat ze dvou důvodů. A to abych vědela logicky jestli jsem zdravotně ok a za druhé abych viděla důkaz, přímo na papíře, jak mi alkohol škodí i po téhle stránce.
I to mi pomohlo. Měla jsem železo a hořčík někde ...no mudr kroutila hlavou, že chodím. Na odvodnění mi dala moduretic , no a dále doplnila hořčík a železo.
Držím palce a drž se!
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30262
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Jak jsi to prosímtě zvládla Stopko?
Léčebna nepřipadá v úvahu... kdo se postará o malého? Manžel pracuje... a já si nemůžu dovolit vzít si nemocenskou "jen tak" na několik týdnů, přišla bych o práci...
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30263
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Zvládla, to si nemůžu říkat, to je doživotně. Neumím to s chlastem, takže se to tzv. zvládá ze dne na den. Zatím to není ani rok. Jenom jsem Ti chtěla říct, že ta motivace fakt musíš být ty sama , teda měla bys být. Měla bys to chtít, ne říkat si musím. Přestávala jsem xkrát, nikdy mi to nevydrželo, tak dlouho. Chyby byla, že jsem to nedělala předtím kvůli sobě, chyba byla, že jsem si myslela nebudu pít a hotovo, další chyba byla mít doma chlast...další chyba birell....těch chyb bylo.
Můžeš mít podporu u manžela? Můžeš s ním o tom promluvit? To by bylo ze začátku jako první krok nejlepší.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30264
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Bohužel, manžel to asi vidí, ale přehlíží... však funguju, tak co, že si dám ... navíc si taky rád rá štamprli, jenom ne denně a nepřehání to jako já
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30265
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
ppetrolejka napsal:
Léčebna nepřipadá v úvahu... kdo se postará o malého? Manžel pracuje... a já si nemůžu dovolit vzít si nemocenskou "jen tak" na několik týdnů, přišla bych o práci...[/quote]

....no jo takhle jsem uvažoval taky......z práce tě vyhodí stejně pokud to nebudeš řešit.....a v léčebně skončíš jako nezaměstnaná
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30267
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Víš ono stejně asi časem o tom spolu promluvíte, ale když ted to nejde, nevadí.
Pro začátek hledej tu motivaci v sobě a požádej mudr o ten krevní obraz. Petrolejko, nemyslím to ve zlém, ale víš , že mi ženy spalujeme alkohol pomalejí a ráno řídíš, ten zbytkáč abys neměla.... Měla bys další problém.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30269
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Léčebny bych se nebála, Anna ji tu popsala. Třeba se sem ozve a dá Ti bližší info. Píšeš, že ale s prácí nevíš jak to skloubit a časově ani AA.
Jenomže to je otázkou času, jak dlouho budeš takhle fungovat s pitím, ty dávky se budou zřejmě navyšovat, soudím podle sebe.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30270
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Stopka vše popsala bezvadně.Ta léčebna tě stejně čeká, jestli nepřestaneš pít,zkus ty AA, hodinku ti někdo malého pohlídá , ne?Jen už začni něco dělat!Ohrožuješ svůj život, rodinu i okolí s tím zbytkáčem.Lékařka by měla dodržet lékařské tajemství, neporušit ho, a sehnat ti antabus.Určitě nic neoddaluj,nevymlouvej se, neomlouvej.Na AA se dozvíš, co alkoholismus je, kde je dobrý terapeut, psychiatr, adiktolog, někde poblíž tvého bydliště.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30281
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Já se online přihlásila do fóra triezvivysvet, jsou to AA online, kde neustále probíhá diskuze. A pomáhá to.

Chápu, co mi chlast dělá s tělem a se životem, teprve včera jsem se po své poslední jízdě a jednodenní střízlivosti vrhla zpět do života, práce, cvičení. Bylo mi zle, malátno, ale zvládla jsem to.

Došlo mi, že mi asi nejvíce pomůže brát jeden den po druhém. Abych si vždy na jeho konci mohla říci, že jsem zase lepší než včera.

Vždy jsem život brala spíše po dlouhých úsecích, ale každý den je požehnání, nevím, kolik jich mám ještě před sebou a už žádný nechci promarnit pitím. Když si vzpomenu, kolik takových už bylo, je mi to moc líto a jsem na sebe naštvaná.
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30282
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
katy napsal:...každý den je požehnání, nevím, kolik jich mám ještě před sebou a už žádný nechci promarnit pitím.

Katy,

..."vydrž! ...a bude už len lepšie!" "Prajem Ti to!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter