Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#30302
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Jája Pája píše:...znám lidi co léta pijí, ale stále fungují, chodí do práce atp. Nesrovnávejte každého...

Jájo,

...znám taky lidi, co chodí ( i jezdí) do práce a jsou pořád střízliví. Dokonce i fungují a takhle prosperují již léta.

Proč to asi dělají?Jsou snad exhibicionisté?

Vyšilují Tě? Čím?

...Že jsou srovnaní/vyspořádaní se sebou?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30312
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja napsal:
Jája Pája píše:...znám lidi co léta pijí, ale stále fungují, chodí do práce atp. Nesrovnávejte každého...

Jájo,

...znám taky lidi, co chodí ( i jezdí) do práce a jsou pořád střízliví. Dokonce i fungují a takhle prosperují již léta.

Proč to asi dělají?Jsou snad exhibicionisté?

Vyšilují Tě? Čím?

...Že jsou srovnaní/vyspořádaní se sebou?



Naprostí abstinenti jsou dost divný lidi, to je fakt. Ale chápu, že když to někdo fakt přeháněl a lil od rána do večera, tak už si to svý asi vypil. Ale mě se zdá, že někdy se tu prezentují lidi, co vypili v životě dvě piva a už se cítí alkoholici a pak ti co byli ty trosky a dnes abstinují a buší si tady na hruď a zvyšují si své svědomí: já jsem to zvládnul, jsem borec. Ti co jsou dnes na tom dně se tu nevyskytují, asi by nenašli ani tu klávesnici, natož tak otevřít počítač
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30313
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Umíš číst?.....necítíš to volání o pomoc?
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30317
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Jája Pája píše:"Naprostí abstinenti jsou dost divný lidi, to je fakt."

Najdeš je, leda tak v *Amišské rezervaci*...

Prostý abstinent nikdy nepožil drogu, tudíž ani nezná její účinek.

Čemu se divíš, žije v jiném vesmíru! A je se sebou spokojen - nezná absťák a jiné laskominy! Prostě a jednoduše - jen žije...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30318
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Naprostý abstinenti a divný lidi?

Bože jak já bych si přála, abych se tedy kdysi rozhodla být divná!!!!

ppetrolejka asi už ví, že dál takhle nemůže, takže především divné je jí říkat, že je vše v pořádku.

ppetrolejko, pokud tu jste, jak jste na tom??
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30319
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Zdravím a děkuji za podporu...
Abych řekla pravdu, není to nic moc... samozřejmě, že jsem si dala... ono to uklízení,vaření atd.jde nějak líp
Zatím jsem rozhodnutá zkusit to s AA - napsat a snad poradí i lékaře a jak dál...
Jak to zvládáte když přestáváte?... čeká mě náročný víkend... ale zbytek láhve jsem vylila a zítra nemám důvod jít do obchodu a chci to zkusit... jen mám obavy z toho co tady čtu - že mi bude až tak blbě, že nezvládnu o všechno se postarat...
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30320
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Já jsem vystřïzlivěl až v léčebně.....čím víc se blížil termín nàstupu, tím víc jsem pil......no a v lèčebně....šok z toho, kam jsem to dopracoval....tohle přeci nemàm zapotřebí
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30321
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
No, krušný víkend tě čeká, to je pravda.

Hlavně měj po ruce někoho, komu to můžeš říci, že přestáváš, aby ti mohl popřípadě zavolat pomoc.

Doplňuj hodně tekutiny, pokud ti to půjde.
Mě se odvědčily vlažné čaje bylinkové, B komplex doplnit, magnesium, hořčík, být ve větrané místnosti, nebo v ní polehávat a mít třeba rožlou lampičku přes noc.
Budeš se potit, tak si převlíkat trička a být aspoň chvíli v suchu.

Ale jak píši výše, měj někoho po ruce, kdyby už toho bylo moc a bylo ti vážně zle. Nebo si sama zavolej pomoc. Tohle není legrace...
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30322
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Docela mě děsíš
Je to pokaždé tak?
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30323
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
No, tělo se s tím musí nějak poprat.
Dávala jsi mu jed děnně prakticky jeden rok.

Určitě sis přečetla o odvykacím stavu, ale nepropadej panice, nic si nevsugerovávej.
Pokud budeš na to pořád jen myslet, bude to horší.
Psychika dělá strašně moc.

Zavlažuj se, dej si třeba šumák multivitaminu, magnesia, pokud máš ten b komplex, klidně ho dej i víc.
Udělej si čaj do půllitru, meduňku, třezalku, nebo prostě co máš doma. Pokus se usnout.

A piš, jak ti je.
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter