Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#30325
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Díky... moc mi pomáhají vaše rady a psaní tady... zítra se ozvu... dobrou
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30327
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Také trochu unav tělo, projdi se venku, dívej se na přírodu, zkus myslet na něco jiného, než je alkohol.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30328
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
Ano, přesně jak píše Liba.

I když ti bude zle, neustále polehávat není dobré, je dobré se fyzicky unavit, abys pak mohla usnout
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30330
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
vybraná myčka, prcek nasnídaný a kouká na pohádky, uklizená buchta, peče se maso na oběd, udělané 3 dresingy na zítřejší grilování...
manžel ještě dospává a já samozřejmě našla zbytek "společné" láhve... však to nějak vysvětlím
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30332
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
To opravdu nevydržíte bez alkoholu ani jediný den ???
Katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30335
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
zbytek "společné" láhve...
porád se mi udělalo špatně to znám...ráno najít láhev.... ...tuhle jízdu ukončila až léčebna a to za 5-min 12:00
cirhóza do třech měsíců - játra dávali 1 a 1/2 měsíce do kupy / delírium na dohled
dám Vám radu, až ráno zase najdete láhev a pustíte se do ní...tak si k tomu také pusťte "Higway to Hell" od AC/DC , aby bylo už úplně jasné, kam to vlastně jedete....
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30336
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
já doufám, že jo... jenomže tam prostě byla Já vím, že je to blbá výmluva, ale stalo se...
Jsem naštvaná sama na sebe, ale právě proto si přihnu ... však to dám... v neděli, až bude po oslavě...
Teď musím dopéct a vygruntovat....
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30339
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
měla bys brát zpočátku nějaké benzodiazepiny
tak to ani náhodou

za pozitivní test na benzodiazepiny je z léčebny vyhazov - z fleku
je to návyková látka jako alkohol - vznikne druhotná závislost

- pro odeznění fyzického odvykacího stavu je člověk hospitalizován na psychiatrickém oddělení v nemocnici (24-hodinová přítomnost lékaře nutností) - léky na absťák dostává tam a pod dohledem lékaře

- teprve po odeznění fyzických příznaků (týdny), po vysazení drogy, se pacient přemísťuje do léčebny na příjmové oddělení - tzn. musí být fyzicky naprosto v pořádku - jinak vás nevezmou

- týden je na přijímacím oddělení (závisí dle léčebny) a dělají mu testy krevní - moč - pohlavní choroby apod... a musí být "čistý"

- teprve potom je mu umožněn vstup do komunitní léčby a řeší se psychická závislost na látce (měsíce)
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30343
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
eber napsal:
měla bys brát zpočátku nějaké benzodiazepiny
tak to ani náhodou

za pozitivní test na benzodiazepiny je z léčebny vyhazov - z fleku
je to návyková látka jako alkohol - vznikne druhotná závislost

- pro odeznění fyzického odvykacího stavu je člověk hospitalizován na psychiatrickém oddělení v nemocnici (24-hodinová přítomnost lékaře nutností) - léky na absťák dostává tam a pod dohledem lékaře

- teprve po odeznění fyzických příznaků (týdny), po vysazení drogy, se pacient přemísťuje do léčebny na příjmové oddělení - tzn. musí být fyzicky naprosto v pořádku - jinak vás nevezmou

- týden je na přijímacím oddělení (závisí dle léčebny) a dělají mu testy krevní - moč - pohlavní choroby apod... a musí být "čistý"

- teprve potom je mu umožněn vstup do komunitní léčby a řeší se psychická závislost na látce (měsíce)


A proč tedy ti v léčebně hned po nástupu na detox nacpou diazepam, který musíš před zrakem sestry spolknout každý den? Proč jsou v protialkoholní léčebně feťáci, kteří se koukají na to jak ty ten diazepam polykáš? Trochu divné ne?
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30344
Re: Končím Před 8 rok, 7 měsíce  
i když půl litr vodky pro ženskou denně je asi fakt hodně, kdyby půl litr vína, tak v pohodě, ale půl litr tvrdého, to je fakt síla. Teď jsem si to přečetl
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter