Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...65666768697071...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#49215
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ešte sa určite robia aj "mítingy" elektronicky napríklad cez program Skype, takže vytvoriť tajný Skype účet, hodiť deku cez kameru a smelo. Možno sa ozve niekto, kto má osobnú skúsenosť.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49216
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
No to neviem ci niekde takto funguje.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49217
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
A nerozmýšľala si o suchej domácnosti?Aj vzhľadom k tomu, že si zvyknutá piť doma a môže ťa to ťahať vypiť si to pivo. Neviem ako je na tom s pitím tvoj manžel, ale skús nad tým pouvažovať. Skús do toho trošku zaangažovať aj jeho. Nemusí prestať piť. Ale napríklad dohodnúť sa môžete, nech ťa nenúka, tá suchá domacnosť by tiež bola fajn, po prípade aby doma nepil pred tebou. Ale nie na silu, takou kamarátskou formou ho môžeš poprosiť. Nejako ho nenápadne presvedčiť, že je to aj v jeho záujme. Mať žienku, ktorá sa neopíja na verejnosti a netropí hlouposti.
Ja tiež nie som spoločenský typ. Introvert jak repa. Alkohol mi rozväzoval jazyk, ale už to prekročilo únosnú hranicu. Pozitíva z rozviazaného jazyka prevýšili absťáky a iné problémy. A kontrolovane piť neviem. Som bez klapky. Pre mňa je jednoduchšie nepiť vôbec ako snažiť sa piť kontrolovane a trpieť pri tom. Ale kým som k tomu poznaniu došiel, trvalo to dlhé roky.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 18/06/2018 00:01 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49218
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Krtek, mi tu suchu domacnost mame, teda pokial ja nenakupim tak doma neni, len bohuzial auto mam, do obchodu trafim takze neviem no, ked ma chiti rapel, idem cez mrtvoli. Ale no manzel doma nepije vobec, max ked ma dojst nejaka navsteva, nejake piva sa daju, len on je opak mna. On ked si povie ze si da dve piva, tak si da dve piva a tie si da vecinu z kamaratmi po pinpongu co chodi hravat. Takze to mam pohodu, to vzdy mna este upozornoval ze uz staci, nehovorim ze sa niekedy neopije ale neni to nejak pravydelne ani extremne. Aj ked som povedala ze nepijem, neponukol ma ani raz, dokonca mam podozrenie ze to za mojim chrbtom porozpraval, lebo sme boli vcera na navsteve u jeho tety, ta byva o tri domi vedla a nukala mi len nealko pivo a oni pili vino No moj muz je celkom opak mna, spolocensky, vyrecny, vie si kontrolovat co vypije. Ja ties kontrolovane pit neviem, podarilo sa to vzdy par krat, ze ok, dala som si len par a potom dojde jak ten den deti, a ja idem ozrata z kocarom cez celu dedinu, manzel mi nadaval nech idem aspon rovno nech neni hamba. No ja ties nemozem pit vobec, so mnu to ide rychlo dole vodou, ale ked som bola tehotna a kojila som zvladla nepit vobec. Len potom to ma rychli spad, telo si pameta, sak daj si sak uz mozes, a postupne som pridavala a potom aj pila sama aby som trebars upratala vecer a nechcelo sa mi spat no....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 18/06/2018 06:47 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49219
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Pre teba nie je ani nealko pivo. Je to nebezpečné.
Tak samozrejme, aj mne sa nepodarilo vždy opiť. Ale väčšinou áno.
Keď už ťa chyti ten tebou spomínaný rapel, tak prečo? Nedá sa tomu nejako zabrániť? Alebo ak ťa už chytí, nájsť si na tu chvíľu nejakú činnosť, kým ťa to prejde a bude OK.
"..telo si pamätá, už MOŽEŠ" To ma zaujalo. Pretože to telo je tvoja hlava. Prečo si predtým nemohla? Čo v tvojom prípade znamená, že už môžeš? Aká situácia spôsobí, že už môžeš. Že teda začneš premýšľať nad tým, že už môžeš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49220
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Nespoznaný napsal:
Ešte sa určite robia aj "mítingy" elektronicky napríklad cez program Skype, takže vytvoriť tajný Skype účet, hodiť deku cez kameru a smelo. Možno sa ozve niekto, kto má osobnú skúsenosť.

Ano, něco takového existuje a nemusíš si ani házet deku na hlavu, kamera ja při mtg automaticky vypnutá. Mtg jsou každý den:

1url.cz/ht7M5
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49222
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
No predtym som nemohla lebo som bola tehotna a kojila som, to islo o malu, jednu aj druhu ked som bola tehotna akojila, starsia ma 4roky, tu som kojila dlchsie, potom som do toho zase zacala spadat ale zachranilo ma druhe tehotenstvo, teraz sa to zacina opakovat, no uz viem ze nemozem, myslela som si ze mozem, sak jedno pivo neublizi, niekomu mozno nie, mne ano, uz si to uvedomujem. Jaj sakra toto je strasne, no zacinam treti tyzden, zatial ma velky “rapel” jak tomu teda uz hovorim nechytil. Nastastie ja sa celi den nezastavym a snazim sa vsetko stihnut dokial nejdu deti spat a idem spat s nimi, aby som to nedobiehala po veceroch, to som si vzdy to pivo otvorila. A na akciach sa zatial drzim, teraz jak naschval sa s nimi vrece roztrhlo, ale to je to leto, kazdy vykend nieco...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49223
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
A na tych mitingoch, neviem co by som tam hovorila, to neni pre mna, ja radsej napisem nez poviem, a hlavne neviem ci by som mala take sukromie aby som to mohla nejak realizovat
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49224
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ak zaberá ako liečba tehotenstvo, tak odporúčam stále byť tehotná. Ale vážne. A kto je s deťmi keď ste na akcii? A musíš na každú? Nedalo by sa vyberať také menej rizikové pre teba? Určite sa budeš viac kontrolovať pred rodinou, ako pred cudzími ľuďmi. Pripomínaš mi Šantalku. Tá je tiež taká akciová.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49226
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Jeeej, to by bolo detiiii Dve mi stacia bohate. A tych akcii co sa tyka to myslim skor opekacky, za chvilu bude jarmok, teraz ta svadba, az na svadbu vsetko sa deje cez den, stretneme sa z kamaratmi, s rodinu, dojdu aj z detmi, ja neponocujem uz davno. Ale aj taketo akcie sa neobidu bez alkoholu, bohuzial, tato spolocnost je uz raz taka, na svadbe som bola ja skor za egzota co som nepila nez ta kopa ludi co pilo.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 18/06/2018 10:20 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...65666768697071...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter