Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Neúspěšná léčba?
#29008
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
Když nespravni lidé opustí tvůj život, začnou se dít správné věci
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29009
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
Petr si už asi nepamatuje, jak žil dříve.Je pravda, že na AA tu motivaci najde, přestane se bát střízlivosti, pozná lidi, co na tom byli ještě hůř, než on, a léta nepijí, jsou aktivní, mají plno koníčků,žijí tak, že na alkohol nemají čas myslet.Radila bych mu, aby si našel stránky AA, přijel na sjezd AA i s přítelkyní, ta může zajít na Al-Anon.3-5.7. na Hluboké.Je tam telefonní číslo, kde dostane podrobné info.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29011
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
Dik Libo,ale pritelkyne tam se mnou urcite nepujde. Ja myslim,ze ji vic vyhovovalo kdyz jsem popijel
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29013
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
I to se stává, pak má co vyčítat, vydírat, ale nenamlouvej si to, přestaň pít, začni uvažovat normálně,abys nelitoval.Ono přestat pít jen nestačí, musí se změnit i myšlení, obojí je těžké, s pomocí to jde, na AA si lidé toto vše prožili, mají zkušenosti,nejlepší školu života.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29014
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
Petr píše:
...myslim,ze ji vic vyhovovalo kdyz jsem popijel

...aj Tebe, však?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29045
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
Stopka napsal:
Petře je bezva, že jste byl v léčebně, ale riskovat bažení v hodpodě u birellu, je riskantní. Jak už jsem někde psala, mě se kdysi při mém xtém pokusu nepít, spustilo pití po birellu a bylo to ještě horší...
Najít něco co vás baví, využít doléčování a strach se snažit odstranit.
Nebloumat v hospodě u birella. Já našla focení přírody. Taky mám problém s chlastem, ale zatím se držím.
Letos pojedu na dovolenou a prvně po dlouhé době nebudu vyhledávat, kde bych se napila, konečně si to užiju a nebudu jenom všude hledat skleničku.
Přeji všem krásný den.
Pepíno

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29052
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 10 měsíce  
Pepino, nějak nevím, co jsi chtěl napsat kromě toho citátu
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter