Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Konec s pitím?!
#29756
Re: Konec s pitím?! Před 8 rok, 8 měsíce  
Liba píše:
Tak to máš pravdu, je těžké přiznat pravdu, ...zpomal s tím hr nápadem, skončit se vším najednou.

Tiež som najprv stopol pitie, až neskôr som sa odhodlal odovzdať aj závislosť od fajčenia cigariet a tabaku.
Jedno po druhom, pokojne - s rozvahou a nadhľadom.

Triezvosť má mnoho podôb, tvárí, úrovní a ďalších kvalít...

Rozhodol som sa: ", že pomaly, zrejme, ďalej zájdem..."


A reči? Tie sa viedli a ďalej viesť budú ale ja tu už nebudem. Mám svoj rozum a ideu (triezvosti) a nasledujem ich. To, čo je dobré pre mňa, nemusí vyhovovať iným ani všetkým ale týmto sa už dávno netrápim.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29940
Re: Konec s pitím?! Před 8 rok, 8 měsíce  
Tak se hlásím z dovolené, moje představy vzaly za své, výpiju max 1 pivo denně ale stejně je mi špatně, tělo se asi brání, mám pocit, že jsem si nakopal zdraví, bojím se o sebe! Jsou děsný vedra, my na pokoji s rodinou bez klimatizace, noci jsou peklo a přes den se nedá ani chodit bez bot po písku a na slunci být je o život. Moře je hnusně teply, vůbec ne to tu nebaví... držím se ale je mi hrozně, představa že půjdu běhat je nereálná, necítím se vůbec ve své kůži a nevím jestli je to abstinenční příznak nebo je mi nevolno z tepla a nebo kombinace všeho. Kdy to odezní?! Jak tyhle stavy zvládáte?! Díky za rady a doporučení... nesnáším vedra!
mara43

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29941
Re: Konec s pitím?! Před 8 rok, 8 měsíce  
Maro,celkem se to dalo predpokladat...Vis co,ted se na to "vykasli" a zacni to resit az doma...;-)Jen se snaz neudelat rodine pruser."Nalozil" sis toho fakt hodne...I "normalni" lidi mivaji na dovolene "ponorku"
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter