Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...?
#31775
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Renato,
vyléčený alkoholik neexistuje, je to na celý života a pevná vůle, tak ta je sice třeba, ale nestačí, je to nemoc.
Já kdybych měla doma chlast, tak je mi pevná vůle prd platná, napiji se. opila bych se...a těch situací, kdy Ti můžu říct, že pevná vůle nestačí je více.
Jenoduše, než si zajdeš pro chlast když máš suchou domácnost, tak už musíš uvažovat, ale kdyby byl doma, tak mi je fakt pevná vůle k ničemu.

Máš suchou domácnost?
Drž se je to na Tobě.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31776
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Já můžu za sebe prohlásit, že o pevné vůli to opravdu není. Já pevnou vůli rozhodně nemám - a abstinuji. Momentálně vlastně ani nemám suchou domácnost, mám tu víno a pivo pro návštěvy, ale kdybych cítila, že mě to nějak provokuje, rychle se toho zbavím. A je fakt, že v prvním cca půlroce abstinence bych si to netroufla.
Renato, co kdybys vyzkoušela antabus? Mě jednou podržel rok a čtvrt. Je to sice otravné na něj docházet (mně ho později dávali naši, takže to šlo), ale mohl by ti pomoct. Píšeš, že sis koupila nějaké léky, to myslíš Campral? Můžu se zeptat, jestli ti funguje, cítíš nějaké účinky?
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31779
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Taky nemáme suchou domácnost. Suchý dům přes dva roky, pak jsme jeli na hory, všude alkohol a byl jsem hodně nesvůj. Další rok už mně to ani nepřišlo.

Chvíli trvalo než to chtít dozrálo v opravdu chtít přestat. Na tu hrůzu to dopadlo ještě dobře.

Rendo piš a nemysli na blbiny
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31780
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj vsem, neni to jen o vuli i kdyz je dulezita.Ja za sebou tri lecebny.Pri posledni jsem dal po mesici revers, prislo mi to stale stejny.No vydrzel jsem abstinovat nejdyl 7 mesicu.Momentalne dva a dnes je to treti den co nepiju po cca 12-ti dennim tahu.Hodne flasek od vodky jsem pozbiral.Fuj.Kvartal no.Desny.
Nastesti tu mam tiapridal tak aspon spim(i kdyz zajimavy sny, brrrr.dnes treba tasevnice).Zkousel jsem i AA, ruzny skupiny, psychiatra,antabus...Prijdu si jak ztracena existence uz nevim.Momentalne se mi alkohol hnusi, to bude jeste par mesicu trvat, jenze pak jako by prisel nejaky zkrat a jsem v tom.Naposledy tu byla navsteva a mela sebou vodku, kterou prede mnou schovavali.Ja ji objevil, dal si panaka a druhej den uz sem mazal na pivo,treti flaska vodky,rum....Co budu povidat.
Je mi desne a uz s tim chci seknout nadobro, jenze asi nejak podvedomne nechci nebo nevim.Ale sem mladej, zivot pred sebou a fakt se nechci upit...Sorry zda to sem nepatri, jen sem se potreboval vypsat.
Drzte se!
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31782
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj Martine,

je dobře, že aspoň píšeš. U tebe je to jasné, máš za sebou tři léčby, takže víš přesně co dělat. Já na poslední opakovačce, před měsícem, zjistil jak je abstinence křehký led, byli tam lidé co byli se mnou v léčbě a to již opakovaně. To abstinuji krátce, teprve 16 měsíců. Z komunity ve které jsem byl, 30 chlapů, jsme zbyli 3. Hrůza a strach.

Drž se Láďa
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31783
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj Lado
vim jak je to krehky.Moc velka uspesnost tam bohuzel neni.Ja byl jednou v te same jako ty.Minuli jsme se tusim:)Ty opakovacky jsou dulezity,ja se na ne vydlabnul a chodil jen na antabus do Advaity, stejne po case recka.Snad to byla ted posledni.Zacnu chodit na skupiny,uvazuji i o Novy vsi,ac se mi nechce...
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31784
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Martine,

pokud to nezvládáš, neváhej a mašíruj, nevím jestli je dobré jít znovu někam kde jsi už byl, já bych šel asi jinam, kvůli prostředí a personálu, ale to je vedlejší. Být tebou, tak si v léčbě zařídím následnou Terapeutickou komunitu na rok, a začneš noví život bez chlastu.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31785
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Ja lecebny stridal.Vim ze neni chodit casto do te same.Jinak nevim, to je hrozne dlouha doba a nemel bych na to.Nejspis si dam posledni sanci, nasadim opet antabus a pokud nekdy zase zrecnu, jedu okamzite.Ale ja to zvladnu, proste musim najit pricinu ve me.S pomoci psycholozky a skupin...Ale diky za odpoved.
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31787
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
Tak ti nějak poslední dobou taky nejsem úplně O.K., samota, práce mě nějak neuspokojuje, dluhy. Navíc kolegové si v práci denně vesele chlastají a pokouší mě. Až si začínám namlouvat, že bych si s nimi dal, že se nemůže nic stát. Cítím se teď dosti silný, že zvládnu kontrolované pití. Ale nevím ...
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31788
Re: alkohol mě ničí, jak to zvládnout...? Před 8 rok, 5 měsíce  
nezvladnes!nepokousej to...
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter