Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Problém s alkoholem
*
#34860
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
A Stopko, co bude dnes k jídlu?
Honzo, to byl v podtatě tenkrát při nepití můj kámen úrazu. Opadla ta počáteční euforie, docházely mi nějaké souvislosti a najednou bylo smutno, prázdno, na nic jsme se netěšila... No ale pak tu někdo psal, že nepít neznamená mít furt dobrou náladu, což mi hodně pomohlo, já to totiž asi tak brala. tak se drž, držme, já se za vás budu i modlit ... s rezervou
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34861
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Šantalko... bude rychlovka, zapečený baklažán.
mááváám a jdu něco kutit, venku se to vyslunilo a mě to láká se jít opalovat, takže jdu sebou hodit, ať to vše stihnu.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34862
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Držet se budu zuby nehty A věřim že ta Dobrá nálada určitě dorazi tady na severu se to taky pěkně vybralo sviti slunicko dávám si kafíčko a cigaretu a díky vám mám úsměv na tváři jsem moc rád že mě držíte jste opravdu bezva
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34863
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Já se nechci "rouhat", ale snad, snad!!! zase cítím, že bych to mohla zvládnout. Což po mejch výpadech už spíš není. Opět si umím s těšením představit, že si nedám, že mi to nebude chybět, protože si budu říkat: je mi dobře, huráááááááá!!A s pohledem na ostatní budu ve výhodě. (Ale to už tady bylo, doslova jsem psala, že jsem si pevná v kramflecích, no to jo, hehe..) Už se docela těším k dr. Ale to je až skoro za měsíc, musím nějak přežít i bez. Mávám všem, užívejte sluníčka.Jo a manžela teď neřeší, dovči jsou zaplacené, plány naplánované, na to teď nemám. Ať si chlastá, no. jeho problém. Oni mu ty dovči na chlastání taky dojdou a bude klid.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34865
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Šantal - nezlob se, ale ty mi přijdeš jako typický "kvartál do mrtva" na rozdíl ode mne - hladinkáře. Tj., že ty vlastně piješ domrtva občas už dlouho, akorát si život znepříjemňuješ touhou bejt střízlivá mezi tahy. Já si to tu léta pročítala a tak strašně jsem toužila bejt "kvartál" -nemít tu potřebu denně, myslím,že kvartálům se to dá lépe utnout. Hladinkář leje denně - já osobně od šesti ráno do devíti placku vodky, pak ňáký jídlo, v poledne už radši pro půllitru.. pak už to není kocovina ..ale šílenej absťák. Si myslím, že tohle ještě neprožíváš Mají pravdu kolegové tady, nehrábla sis na dno. Dokud ti to nedojde uvnitř sebe,nepomůže ti kostel, víra, sekty.
Vše je jen v nás - ať je život jakkoli nepříjemný. Bůh a žádná jiná identita nám nepomůže.
Víra ano, ať věříš v cokoli
Mmch .. zkuste to s manžou spolu..abstinence je kůůůůl
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34866
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Manzel a nepit??? To ani nahodou. Proc jako? On ma klapku prece. Jeho slova. Kvartal se ze me stal, pri prestavani. Ale ja to nechci no. Moc dni pak trva, nez se srovnam a zdravi to odsira znatelne. Je to na me, ja vim. Nechci fnukat, ani litovat, ani placat po ramenou, jen se "s vami podilim".
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34867
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Dej si třeba metu- jeden rok od registrace zde. Co se za tu dobu změnilo, veď si deníček- záznamy, jaký byl pokrok- vývoj, kolik selhání kolik vypito, kolikrát rozbitá huba a tak. Za ten rok to zhodnoť a učiň rozhodnutí- jít do léčebny. A třeba budeš už pár měsíců čistá a relativně spokojená. Anebo si dáš další rok a další, až se propiješ a rychlá tě pak odveze.

A podílej se dál, má to tady pozitivní účinky. Teď jsi nervózní z té dovči, máš blbé pocity, snaž se na to tolik nemyslet. Dělej- zařizuj jiné věci kolem toho, hledej co ti udělá radost krom chlastu. No, je to těžké, ale jde to
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34868
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Jojo, zarizuju, ted jsem zjistila na kolik nas prijde vlak a je to vyreseny budem pit vodu z řeky a jisz řasy asi;-) Ale s tou metou to zkusim, treba tohle ja potrebuju. Dnes je mi lip, pujdu behat aspon. Jani, Stopko, Perte, Honzo, Sochati atd a vsichni diiiky moc.
Pro Sochare: knez L. Heryan u nas nafestaku porada mše, vetsinou jsem ale pri nich utikala ke kiosku...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34872
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
petr, ten dennicek je velmi dobry napad.
pomaha to napriklad aj na depresivne stavy, ktore tu popisujete vyssie. aspon na mna posobi celkom terapeuticky, ked sa rano zobudim s depkou a precitam si v dennicku zapis o nejakom stastnom dni.
je to sice tak trochu ako keby som bola 13 rocne emo, ale tak uz som v stadiu ze mi je jedno, ako smiesne a zufalo niektore veci co robim vyzeraju. hlavne ze pomahaju.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34873
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj všem. Ten deníček asi opravdu není špatný nápad. Ale mně postačí jako deníček toto fórum chodim sem hodně rád a dodává mi to silu prezit další dny moji abstinence. Samozrejme ze i vy všichni mi dodáváte sílu a energii k překonávání těžkých překážek a dnu kdy mi není zrovna nejlíp. A za to vam všem chci moc poděkovat
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter