Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Problém s alkoholem
*
#34898
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Šantalka napsal:Ja Snažím se.
...Ale ten cíl mám, no.


Šantalka,

...je to nepretržitý proces/(ten cieľ, ktorý máš), nadšenie a zábava... , ako keď Ťa rodič vezme za ruku a ukáže Ti zázrak(nepoznané, nevídané, nové...) - Ty sa s elánom, živočíšne, detsky a úprimne raduješ z toho, čo vidíš a prežívaš.
Je TO nové - jestvuje to - je to TU ako praktická a (už) poznaná súčasť všedného života a diania vôkol.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34899
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Alhena, píšeš:
...Chci se vás zeptat na váš názor a zkušenosti ohledně nealkoholického piva při detoxu. Nemůže nějak škodit?

Alhena,
môže TO byť práve Tvoj spúšťač baženia/cravingu, relapsu aj recidívy (chuť, vôňa, predstava uvoľnenia, vzhľad - fľaše, atď. ...).


(Nealko tieto asociácie nevyvoláva...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34905
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Neuškodí (mi) to tady zopakovat. Zpočátku mi připadalo pití nealkopiva jako ohromnej nápad, prostě vysvobození-nepřijdu o to báječnou zábavu v hospodě a nebudu pít. WOW!
Dal jsem si s kámoši třeba dvě nebo pět nealko, párkrát to šlo, ale pak jsem to jedním proložil, nebo si dal práska trávy a-no a vlastně vždycky to skončilo opilstvím.
Osobně myslím, že nealkopivo je dobrý pro řidiče nebo třeba policajta ve službě, pro každého, kdo má problém s alkoholem je to přestupní stanice k chlastu.
Třeba budeš výjimka?
Já si nealkopivo dnes nedám, hospoda mi připadá jako nuda a otrava, ale-trvalo to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34906
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Děkuju
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34910
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Sochaři, libi se mi Tvuj obrat 2 nebo 5 nealkopiv To jsem rikala s mejma pivama.. Asociace, ale jassna.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34914
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
suhlasim so socharom, nedavno sme takto sedeli na terase, trebalo nieco vybavit... dala som si nealkoholicke pivo, bolo to fajn, ale viem, ze kebyze tam mam ostat dlhsie, tak asi neodolam a objednam si aspon jedno "naozajstne".
a dnes som zase zistila, ze dokonca aj puncova zmrzlina vo mne prebudza tuzbu po rume
akurat radler je pre mna bezpecny, ten vsak male percento alkoholu obsahuje. nemam vsak po nom potrebu pit nieco ostrejsie, lebo chuti skor ako malinovka a v podvedomi sa mi s alkoholom nespaja, tak nespusta ani cravings.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34916
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Tak den či. 14 a stále bez alkoholu a přichází víkend a s nim další zátěžový test.od středy mě neustále boli hlava a připadám si uplně vystavenej tak si snad konecne odpočinu. Posledních čtrnáct dni je to jako na houpačce ale držím se tak už to snad bude jen a jen lepší krasne ráno všem
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34918
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
gratulujem, honza ) co sa deje, ze si taky vystaveny? je to pracou, alebo teplom? pripadne oboje?
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34919
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Nekde jsem cetl, ze podle nejakeho vyzkumu staci mozku pouze chut piva a uz to jede...takze nealko pivo je dost nebezpecne. No a nealko vino..to nevim, to snad ani neni, ne?
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34920
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 9 měsíce  
Jasne si vsak pamatuji, jak jsem rekl pritelkyni: kdybych se neozral a neusnul venku na zemi, tak bych te nikdy nepotkal..lasku meho zivota..ze? Ona rekla: takova stoupajici euforie koncici na zachytce stoji za hovno.
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter