Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2627282930313233
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#46295
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 4 měsíce  
Diky všem.
No, k těm dvou litrum jsem se pravda nejakou dobu propracovavala, ale těch osm let jsem pila až na nějaké chabé pokusy o nepiti opravdu denně.
Zpočátku aby člověk nemyslel na zlou věc, co se stala, a pak už setrvačnosti...
A poslední roky už v lihu při každé příležitosti. Rychle z práce domů a lít to do sebe. Volný cas a víkendy furt v lihu, a ráno člověk sotva vstal a v zrcadle hledal sám sebe... A to nakupování tech kvant chlastu, na normální věci nebyly prachy, na chlast vždycky.
Však to znáte.

Včera jsem bohužel viděla, co jsem vidět nechtěla. Na rodinném setkání jsem viděla strejdu, po delší době. Na prvni pohled vim, ze je ztracen. Vim, ze pil, naposledy, když jsem ho viděla, nevypadal dobře, Ale po dvou letech, co jsem ho neviděla prostě vim, ze je pryč.... Nalil toho behem oběda co šlo a vytuhnul, byl s námi jen chvíli, pak už prostě lil až nebyl.... Hrůza... A tam jsem směřovala taky, doufám, že jsem to stopla. Protože dopracovat se do stavu, kdy duše odejde driv než tělo, to je hrozný pohled.....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46380
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahoj Allie,

z celého srdce Ti gratuluji k významnému výročí. Totéž si přeji pro sebe. Jsem tady začátečník.... dnes 31 den bez alkoholu, několikrát recidiva, a opět nulté dny atd. Ale nevzdávám to.
Lenka
Senior Boarder
Příspěvky: 54
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2627282930313233
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter