Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Dotaz od abstinenta
#48239
Re: Dotaz od abstinenta Před 6 rok, 1 měsíc  
..jo,ted čtu,že toho pul roku mas,to tu mame malokdo
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48243
Re: Dotaz od abstinenta Před 6 rok, 1 měsíc  
Ivo napsal:
Nemám na alkohol chuť, jenom čelím těm klasickým společenským kecům "ty si ani nepřipiješ?".
Na to mozes odpovedat napriklad ze "přestávám fyzicky zvládat alkohol, sport, děti. Dřív jsem si mohl dát dvě piva a večer si jít zaběhat. Teď už se po dvou pivech cítím utahaný."
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#48266
Re: Dotaz od abstinenta Před 6 rok, 1 měsíc  
ZA mě je určitě snadnější nepít když nemusíš. Já jsem nepil dva roky vůbec. A skoro celou dobu četl příběhy zde.

Po dvou letech si sice někdy dám ale nikdy se neopíjím. A jsem za tu možnost volby rád.

Jinak ale se na nějaký kecy "a ty si nedáš" vykašli.. ještě teď když se někdy rozhodnu večer nepít se někdo ptá a mě už je to jedno. navíc jsem zjistil že je i hodně lidí co prostě nepije a nic jim to neříká. Jen když ty piješ tak je moc nevidíš
Mulder
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter